لطفاً تحریف نکنید/ صلح تحمیلی تکرار نخواهد شد/ ترامپ=جوبایدن، سگ زرد برادر شغال!

امام خامنه‌ای : "اگر جریان تحریف شکست بخورد، جریان تحریم هم شکست خواهد خورد."


۱) مشکل لیبرال‌های ترسو دو چیز است: غرب‌زدگی و بُزدلی

امروز دیگر بچه‌‌های دبستانی هم فهمیده‌اند که این دولت، دولت ناتوانی است، ولی گویا آقایان خود را به خواب زده‌اند و هنوز خواب مذاکره با آمریکا را می‌بینند.

جناب آقای روحانی که با تحریف واقعیات کشور، وانمود می‌کند همه‌ی مشکلات کشور ناشی از تحریم است و دم از مذاکره با آمریکا می‌زند و با تحریف تاریخ، مذاکره با آمریکا را به صلح امام مجتبی علیه‌السلام با معاویه تشبیه می‌کند و می‌خواهد این صلح را به نام مردم بر مردم تحمیل کند، آیا توجه دارد که چه کسانی صلح را بر امام مجتبی علیه‌السلام تحمیل کردند؟!
بله، یاران بی‌بصیرت و برخی اصحاب خائنِ امام(ع) او را تنها گذاشتند و حضرت را وادار به پذیرش صلح کردند.

ولی امروز مردم ما از آمریکا و مذاکره با آمریکا بیزارند و مشکلات اقتصادی را ناشی از تنبلی‌ها و خیانت‌های برخی دولت‌مردان و دست‌اندرکاران امور می‌دانند.
لازم نیست شما زبان مردم باشید؛ مردم در انتخابات اخیر مجلس نشان دادند که از جریان لیبرال حاکم بر دولت راضی نیستند و چاره‌ی کار را در رویکرد انقلابی مسئولان می‌بینند نه در مذاکره با آمریکا. آری، شکست مفتضحانه‌ی برجام برای هفت‌پشت مردم ما بس است.

ظاهراً آقایان به‌خاطر همان غرب‌زدگی و بُزدلی، می‌خواهند به زور ثابت کنند که فقط و فقط غرب می‌تواند مشکلات ما را برطرف کند.
شما همان کسانی هستید که می‌گفتید مشکل داعش هم فقط با مذاکره حل خواهد شد ولی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش نشان دادند که اگر بُزدل نباشیم و به خدا توکل کنیم و اگر اشرافی نباشیم و مدیریت ویدئوکنفرانسی را کنار بگذاریم، می‌توانیم بر همه‌ی چالش‌ها و دشمنی‌ها غلبه کنیم.

بله، جناب آقای روحانی! اینکه امروز مشکلات اقتصادی ما حل نمی‌شود بدین خاطر است که شما یا نمی‌توانید و یا نمی‌خواهید راه درست را طی کنید.
اگر توانمند و شجاع بودید و به توانایی مدیران و دانشمندان جوان و انقلابی اعتماد می‌کردید و به توصیه‌های حکیمانه و دلسوزانه‌ی امام خامنه‌ای گوش فرامی‌دادید، اثر تحریم‌ها از بین رفته بود. مردم دوباره فریب نخواهند خورد.
لطفاً تحریف نکنید!

۲) شکست‌خوردگان برجام برای آن که آبروی ریخته شده‌ی خود را به خیال خام خود، برگردانند و به حیات سیاسی خود ادامه دهند، می‌خواهند شکست برجام را نه به خوی استکباری سیاستمداران آمریکا، بلکه به دیوانگی شخص ترامپ نسبت دهند.
کلاه گشادی که می‌خواهند بر سر مردم بگذارند این است که بین دو نامزد اصلی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا یعنی ترامپ و جوبایدن تفاوت قائل شوند و بگویند جوبایدن شخص عاقلی است و اگر رئیس جمهور آمریکا شود، برجام را زنده خواهد کرد و تحریم‌ها برداشته خواهد شد و...

سؤال این است که در طول چهل سال گذشته کدام دولت آمریکا بوده است که جز دشمنی با ملت ایران روش دیگری را در پیش گرفته باشد؟
مگر تحریم‌ها را همان دولت اوباما بر ما تحمیل نکرد و مگر همان دولت اوباما اعلام نکرد که ایران به روح! برجام پایبند نیست و باید توانایی موشکی و سیاست‌های منطقه‌ای را کنار بگذارد؟ و مگر همان جان کری مضمون‌الامضاء! نبود که بعد از توافق برجام، به همه‌ی کشورها سفر کرد تا مانع از بهره‌مندی ایران از برجام شود؟

سؤال مهم‌تر اینکه پس از خروج آمریکا از برجام، دولت‌های اروپایی که دائماً دم از پایبندی به برجام می‌زنند، چه گلی به سر ملت ما زدند؟
چرا این‌قدر اقتصاد مردم را به برجام و آمریکا و غرب گره می‌زنید؟ بین شما و آمریکا و اروپا چه زدوبندی وجود دارد؟! چرا به هر ترتیب می‌خواهید استکبارستیزی ملت ایران را که آبروی آمریکا و آمریکاپرستان را در دنیا برده است، به چالش بکشید و مردم انقلابی ما را به توبه وادار کنید؟! زهی خیال باطل! ایران انقلابی گاو شیرده آمریکا نخواهد شد.
رؤسای جمهور آمریکا، رؤسای جمهور شیطان بزرگ هستند؛ بین ترامپ و جوبایدن هیچ تفاوت ماهوی نیست؛ ترامپ از روبرو شمشیر می‌کشد و اوباما و جوبایدن از پشت خنجر می‌زنند! اگر جوبایدن شرورتر از ترامپ نباشد، قطعاً بهتر از او نیست؛ آری، سگ زرد برادر شغال است.
گیریم فردا جوبایدن رئیس‌جمهور آمریکا شود و تحریم‌ها را به خیال خام شما بردارد، چه تضمینی وجود دارد که چهار سال دیگر رئیس‌جمهوری بدتر از ترامپ روی کار نیاید و... تا کی می‌خواهید مردم را به بازی بگیرید؟!
آری، آمریکا شیطان بزرگ و ام‌الفساد قرن است.
لطفاً تحریف نکنید!

۹۹/۷/۲۷

سید محسن طاهری
مدرسه علمیه امام صادق علیه‌السلام گرگان

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.