لزوم هوشیاری هیئت رئیسه‌ی محترم مجلس

باسمه تعالی

در طول حدود چهار ماهی که از آغاز به کار مجلس یازدهم می‌گذرد و با همه‌ی اتفاقات خوبی که از سوی این مجلس قوی و انقلابی رقم خورده است؛ گاهی متأسفانه و ناباورانه شاهد مسائلی هستیم که در اذهان عمومی، خدمات ارزنده‌ی این مجلس و جایگاه انقلابی آن را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.
آخرین مورد آن، خبر واگذاری اقساطی یک خودروی گران‌قیمت به نمایندگان مجلس است که بسیار مورد انتقاد و گلایه‌ی مردم و سوءاستفاده‌ی دشمن علیه جریان انقلابی قرار گرفت.

در این خصوص چند نکته قابل ذکر است :

۱ - از نمایندگان محترمی که از دریافت این خودرو امتناع ورزیدند، تشکر می‌کنیم.
۲ - شاید برای برخی افراد، این مطالب چندان مهم جلوه نکند؛ ولی تجربه نشان داده است که انحرافات اقتصادی، سیاسی و... از همین‌گونه موارد آغاز می‌شود. ضمن اینکه توجه به بیت‌المال و دوری از اسراف از بدیهی‌ترین شاخص‌های یک کارگزار نظام اسلامی و نیروی انقلابی است.
۳ - اساساً جای سؤال از هیئت رئیسه‌ی محترم مجلس شورای اسلامی وجود دارد که چرا یک چنین خبط‌های غیر قابل اغماضی که خطابودنش برای جریان انقلابی، از بدیهی‌ترین امور است، اتفاق می‌افتد!
به نظر می‌رسد این اتفاقات، در اثر نفوذ افراد لیبرال در بین اطرافیان است و اگر نسبت به این افراد تجدید نظر نشود و برخورد لازم صورت نگیرد، در آینده شاهد انحراف این مجلس انقلابی که چشم امید مردم رنج‌دیده‌ و انقلابی است، از مسیر اصلی خود خواهیم بود.

۹۹/۷/۳

سید محسن طاهری
مدرسه علمیه امام صادق علیه‌السلام گرگان

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.