پروژه تغییر نظام / ضد انقلاب نمی‌خواهد مردم روی آرامش ببینند

دولت مورد حمایت اصلاح‌طلبان با کارنامه‌ای غیرقابل قبول، سال آخر از دوران هشت‌ساله‌ی خود را سپری می‌کند.
این در حالی است که اصلاح‌طلبان به‌تازگی مجلس شورای اسلامی را نیز به همان دلیل، به شکل بی‌سابقه‌ای به انقلابیون واگذار کردند.

این دو عامل، جریان مزبور را به این نتیجه رسانده که اگر شرایط به شکل عادی پیش برود دولت آینده را نیز از دست خواهند داد.

البته در سال ۸۴ نیز جریان اصلاحات دولت را واگذار کرد، ولی امروز وضعیت بسیار متفاوت با سال ۸۴ است، چرا که افتضاحاتی مانند برجام و تورم بی‌سابقه و شعارهای توخالی این جریان در سال‌های ۹۲ و ۹۶ آن‌قدر مردم را از جریان لیبرال و غربگرا (آمریکایی) متنفر ساخته است که دیگر امیدی به بازگشت این جریان به قدرت در آینده وجود نخواهد داشت.

متقابلاً مردم در مقابل چشمان خود، پیروزی‌های جبهه‌ی مقاومت، اجرای عدالت در دستگاه قضا، خدمات نهادهای انقلابی مانند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیز اقدامات گروه‌های جهادی و... را که همگی برخاسته از تفکر انقلابی هستند، می‌بینند و مقایسه می‌کنند و طبعاً گرایش مردم به این جریان روزبه‌روز افزایش خواهد یافت.

اینجاست که جریان‌های زاویه‌دار با تفکر انقلابی؛ اعم از اصلاح‌طلبان، لیبرال‌ها، اشراف‌گرایان و... خود را در معرض اضمحلال همیشگی می‌بینند و تنها یک راه در مقابل آن‌ها وجود دارد و آن اینکه به خیال خام خود نظام را تحت فشار و تغییر قرار دهند!

برای تغییر نظام چه راهی بهتر از اینکه تمام ناکارآمدی‌ها و سیاست‌های غلط خود را به گردن اصل نظام بیندازند و مردم را در مقابل نظام قرار دهند.

اما از آنجا که برای آن‌ها ثابت شده است که قاطبه‌ی مردم دلبسته‌ی نظام هستند، سعی دارند تا با به انحراف کشاندن مطالبات به‌حق مردم، از اعتراضات، اغتشاش بیافرینند و با کشته‌سازی‌های مدیریت‌شده که شگرد نخ‌نمای انقلاب‌های رنگین است، نظام را با چالش مواجه کنند.

طبعاً هیچ نظامی اجازه‌ی هرج‌و‌مرج و آشوب‌گری نمی‌دهد و بر اساس قانون اساسی ما که برگرفته از اسلام ناب محمدی(ص) است، باید با اهل بغی و افساد فی‌الارض برخورد مشخصی صورت گیرد.

اعدام مفسد فی‌الارض تنها راه نجات جامعه از ویروس آشوب‌گری است.


آشوب‌گر منطق و قانون نمی‌فهمد و اگر برخورد لازم صورت نگیرد، هم‌کیشان او نیز جرأت و جسارت پیدا خواهند کرد و تا داعش دیگری در جامعه به وجود نیاید و تمام زیرساخت‌های مادی و معنوی را از بین نبرد، این قصه ادامه خواهد یافت، همان‌طور که در سوریه و عراق دیدیم و عاقل از یک سوراخ دو بار گزیده نمی‌شود.

مسأله‌ی مخالفت با اعمال قانون و شرع، مسأله‌ی این سه نفر خاص نیست، همان‌طور که سخن نگارنده نیز اصلاً ناظر به این موضوع خاص نیست؛ مسأله‌ این است که جریان‌های زاویه‌دار با انقلاب، نمی‌‌خواهند مردم روی آرامش ببینند و حالا که مردم از آنها رویگردان شده‌اند و...!

پس دستگاه قضا و همه‌ی مردم باید هوشیار باشند و بدانند که با قانون‌شکنان هرج‌و‌مرج‌طلب باید برخورد جدی صورت گیرد.

این قانون‌شکنان چه مفسد اقتصادی باشند، چه مفسد سیاسی، چه آشوب‌گر و چه غیر این‌ها، باید طبق قانون با آنان برخورد شود و طبق فرمایش خداوند متعال، مجریان حدود الهی نباید مأخوذ به رأفت شوند.

فلیقطعوا دابر القوم الذین ظلموا و نحن نقول: الحمدلله رب‌العالمین


۹۹/۴/۳۰

سید محسن طاهری
مسئول مدرسه علمیه امام صادق علیه‌السلام گرگان

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.