بی‌شرمیِ یک فتنه‌گر

اخیراً یکی از افراد معلوم‌الحال که طیف سیاسی‌اش با حمایت همه‌جانبه از دولت برجامی، و به‌خاطر امیدبستن به آمریکا مشکلات شدید اقتصادی را برای کشور رقم زده است، نامه‌ای سرگشاده خطاب به رهبری نوشته است.

این شخص از جمله‌ی فتنه‌گران سال ۸۸ است که به‌خاطر رأی نیاوردن فرد مورد نظرشان کشور را به آشوب کشیدند و بعد از ناکام ماندن در آن فتنه، گرای تحریم ناجوانمردانه به آمریکا دادند و به همین بهانه زمینه‌ی مذاکره با آمریکا را فراهم کردند و تمام مشکلات کشور را به مذاکره و برجام گره زدند.

این شخص (م.خ) که نگارنده او را حقیرتر از آن می‌داند که نامش را ببرد، در این لجن‌پراکنی این‌گونه وانمود کرده است که مشکلات اقتصادی و اجتماعی نتیجه‌ی سیاست‌های کلان نظام در خصوص استکبارستیزی و ایستادگی بر اصول اسلام است.

پیش از این نیز گفته بود من ولایت مطلقه را قبول ندارم ولی در زمان حضرت امام(ره) جرأت نمی‌کردم اظهار کنم!!

و جالب این است که این آقا -با داشتن سابقه‌ی گرایش به تفکرات کمونیستی- از سردمداران شعار خط امام بود و برای تضعیف امام حاضر همواره دم از امام راحل می‌زد!

کسی نیست از این آقا بپرسد که چطور شما همه‌ی مشکلات را در این سی سال گذشته به گردن دیگری می‌اندازید، در حالی که چند دوره از دولت‌ها و مجلس‌ها در این سی سال در اختیار دوستان اصلاح‌طلب شما بوده است؟!

البته فرافکنی‌های طیف آمریکاپرست شما سابقه‌ای طولانی دارد؛ شما هرگاه با دست رد مردم در انتخابات مواجه می‌شوید، سعی می‌کنید ناکارآمدی خود را به نظام نسبت دهید.

مگر شما نبودید که ادعا می‌کردید مذاکره با آمریکا مشکلات اقتصادی را برطرف خواهد کرد؟! پس چرا الآن پاسخگوی فریبکاری خود نیستید؟!

به‌جای آن که از نظام و رهبری تشکر کنید که به تفکر پوسیده‌ی شما میدان می‌دهد تا عرض اندام کنید، حالا طلبکار شده‌اید؟!

اگر مردم رنج‌دیده‌ی کشور ما امروز گلایه‌مند هستند، این گلایه‌مندی ناشی از عملکرد دوستان اشرافی و غرب‌زده‌ی شماست که خود در بهترین مناطق بالای شهر تهران و در منازل ده‌ها میلیارد تومانی سکونت دارند ولی برای مردم نسخه‌ی اقتصاد ریاضتی می‌پیچند و اقتصاد مقاومتی را که دوای درد جامعه‌ی ماست، به سخره می‌گیرند.

در پایان به این نکته اشاره کنم که در سخیف بودن این نامه و ذلیل بودن نویسنده‌اش همین بس که امروز رسانه‌های بزرگترین جنایتکاران تاریخ یعنی آمریکا و رژیم صهیونیستی و منافقین از نوشتن چنین نامه‌ای اظهار خوشحالی می‌کنند!!

این افراد بی‌شرم بدانند که خواب آشفته‌ی آنان تعبیر نخواهد شد و این امت به زعامت حضرت امام خامنه‌ای عزیز قدرتمندتر از گذشته راه امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر را تا ظهور حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف ادامه خواهد داد؛ ان‌شاءالله.

۹۹/۴/۸

سید محسن طاهری

مسئول مدرسه علمیه امام صادق علیه‌السلام گرگان

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.