جبهه نیروهای انقلاب با رویکرد تعهد و تخصص لیست قدرتمندی را ارائه خواهد داد

حجت‌الاسلام سید محسن طاهری: جبهه نیروهای انقلاب با رویکرد تعهد و تخصص لیست قدرتمندی را ارائه خواهد داد

*کمیته اطلاع‌رسانی شورای سیاستگذاری انقلابی انتخابات شورای شهر

به گزارش کمیته اطلاع رسانی با حضور ۲۵ نفر از نامزدهای دعوت شده، نشست اول شورای سیاستگذاری انقلابی انتخابات شورای شهر گرگان، وابسته به شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در تالار نشستهای مدرسه علمیه امام صادق(ع) برگزار شد.

باتوجه به اهمیت گفتمان دوسویه، با حضور حجت‌الاسلام حاج محسن طاهری و مهندس اسماعیل تیموری رئیس و دبیر شورای سیاستگذاری انقلابی، با هدف هم‌اندیشی مستقیم با حضور ۲۵ تن از داوطلبان احتمالی برگزار شد.
حجت‌الاسلام سید محسن طاهری در این نشست با برشمردن اهمیت جایگاه شورای شهر در مباحث ملی و استانی و شهروندی گفت: جلب رضایت بیشتر مردم نسبت به نظام به طور یقین اثر مثبتی خواهد داشت..

وی گفت: با حساسیت سازمان مدیریت شهری تیم کارویژه‌ای تلاش نموده با رعایت شاخص‌های تعهدمدار و همچنین تخصص و تبحر، بر اساس قوانین شورای اسلامی شهر و نیازهای جامعه شهری، طرح جامعی را تبیین نماید.

حاج محسن طاهری در این باره افزود: برای برون‌رفت از سلیقه‌گرایی، سبب شده ارزشهای تعهد را در کنار مقوله تبحر و ‌تخصص قرار دهیم
وی با اشاره به مجموعه حاضر گفت: با تلاش تیم کمیته دعوت برخی از دوستان اعلام آمادگی کردند و برخی نیز دعوت شدند تا پس از بررسی براساس مکانیزم امتیازی، بعنوان کاندیداهای نهایی، پس از طی چند مرحله انتخاب شوند.
حجت‌الاسلام محسن طاهری در انتهای سخنان خویش گفت: جناب دکتر سیدعلی طاهری ضمن ابلاغ سلام از همه داوطلبان حول جبهه انقلاب درخواست نمودند جهت دستیابی به انسجام حداکثری، راهکارهای مشورتی خودشان را حتما ارائه دهند..
همچنین مهندس اسماعیل تیموری، دبیر شورای سیاستگذاری انقلاب شورای شهر اسلامی گرگان گفت :
تلاش می‌شود تا ایام ثبت‌نام به لیست قوی دو یا حداکثر سه برابر ظرفیت دست یابیم.
مهندس تیموری در ادامه این نشست با بیان اینکه هدف اصلی شاخصه‌بندی‌ها، اجتناب از سلیقه‌گرایی بوده افزود : روی طرح ارزشیابی چندین ماه تیم ویژه‌ای تمرکز نمودند.

وی گفت: حضور در لیست شورای انقلابی صرفاً بر این مبناست که نامزدهای نهایی باید صرفاً از ورود به لیستهای سیاسی غیرهمسو اجتناب نمایند.
وی تاکید نمود: طی روند تعهد به میثاق‌نامه توسط داوطلبان، باید نامزدهایی که امتیازات لازم را کسب ننموده و در لیست ظرفیت مشخص قرار نگرفتند، از ادامه فعالیت رسماً انصراف داده و به لیست نهایی یاری برسانند..

* شایان ذکر است نامزدهای احتمالی می‌توانند جهت ثبت نام تا فرصت باقیمانده با مسئولین ذیربط ذیل تماس حاصل نمایند****
➖ محمد احمدی
09112701678
➖ یوسف مهقانی
09119000906

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.