جبهه نیروهای انقلاب با رویکرد تعهد و تخصص لیست قدرتمندی را ارائه خواهد داد

 به گزارش کمیته اطلاع رسانی با حضور ۲۵ نفر از نامزدهای  دعوت شده، نشست اول شورای سیاستگذاری انقلابی انتخابات شورای شهر گرگان، وابسته به شورای ائتلاف نیروهای انقلاب  در تالار نشستهای مدرسه علمیه امام صادق(ع) برگزار شد.

دعوت از خادم ملت

 امروز بزرگترین درد این ملت، فقدان عدالت اجتماعی است و این خود ناشی از دو عامل: ۱- مدیریت ناکارآمد و ۲- رانت‌خواری و فساد اقتصادی است

به مناسبت اولین سالگرد مرحوم حضرت آیت آیت‌الله میبدی(ره)

   مرحوم آیت‌الله میبدی همواره پشتیبان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند و در بسیاری از سخنرانی‌هایشان مواضع امامین انقلاب را تبیین و از آن دفاع می‌کردند و معتقد بودند که این انقلاب موجب حیات مجدد اسلام شد و به همین جهت دفاع از نظام را بر همگان واجب می‌دانستند.

مهدی‌شناسی (۲۳)زمینه‌سازی برای ظهور (بخش چهارم)

 در دو نوشتار گذشته به بعضی از سؤالات و شبهاتی که پیرامون «زمینه‌سازی برای ظهور» مطرح شده است، پرداختیم و در آینده نیز به مناسبت بررسی روایات باب مهدویت، به برخی شبهات دیگر پاسخ خواهیم داد، ان‌شاءالله.

جاذبه و دافعه‌ی "سید علی"

 امام خامنه‌ای عزیز، محبوب دل‌های مومنان و مستضعفان و عدالت‌خواهان جهان است؛ همان شخصیتی که حتی دشمنان منصفش نمی‌توانند ویژگی‌های برجسته‌ی علمی، اخلاقی و مدیریتی او را نادیده بگیرند و سیاستمداران بزرگ جهان از تدابیر حکیمانه‌ی او در اقتدار بخشیدن به ایران اسلامی با وجود دشمنی‌های بی‌پایان استکبار جهانی و در بحرانی‌ترین شرایط منطقه‌ی حساس غرب آسیا، انگشت حیرت به دهان گرفته‌اند.

مجلس انقلابی، انقلابیون را امیدوار کرد/ توفیق اجباری دولت برای بازگشت به ریل انقلاب

 تنها راهِ قطع امید غرب از ادامه‌ی فشارها، ایستادگی در برابر زیاده‌خواهی‌های آنان است؛ فرق گذاشتن بین ترامپ و جوبایدن، طنز خنده‌دار و در عین حال تأسف‌باری است که بیشتر به یک بازی شیطنت‌آمیز شبیه است تا به یک تحلیل سیاسی! کدامیک از دو حزب کذایی آمریکا در زمان طاغوت، حامی پهلوی نبوده است و کدامیک از آنان پس از پیروزی انقلاب اسلامی، با این انقلاب و این مردم دشمنی نکرده است؟!

مهدی‌شناسی (۲۲)زمینه‌سازی برای ظهور (بخش سوم)

 همان‌طور که در گذشته گفتیم، اهمیت مبحث زمینه‌سازی برای ظهور، اقتضا می‌کند که به سؤالات مهمی که در این خصوص وجود دارد، پاسخ دهیم و ابهامات آن را برطرف کنیم. در نوشتار سابق، به یکی از سؤالات پاسخ دادیم و در این نوشتار نیز به سؤال دیگری خواهیم پرداخت.

سالروز ورود امام حسن عسکری به گرگان مبارک باد

  واقعاً چه افتخار بزرگی است برای اهالی این استان و خصوصاً شهر گرگان -شهری که زمانی مشهور به "دارالمؤمنین" بوده است- که یکی از حجج الهی و امامان معصوم و والد بزرگوار حضرت ولی‌عصر(عج) با اعجاز و برای دیدار با شیعیانش به این شهر تشریف آورده‌اند؟! کدام منطقه‌ی دیگر از چنین افتخاری برخوردار است؟!

احکام اسلام طریقیت دارد یا موضوعیت؟!/ حقوق بشر یا حقوق مؤمن؟!

 پاسخ به شبهه‌افکنی یک دگراندیش گرگانی/ احکام اسلام طریقیت دارد یا موضوعیت؟!/ حقوق بشر یا حقوق مؤمن؟!/ اخیراً فیلمی از یکی از دگراندیشان گرگانی در شبکه‌های اجتماعی به‌طور گسترده پخش شد که درصدد شبهه‌افکنی در جاودانگی اسلام و احکام نورانی آن است. فعلاً درصدد بررسی شخصیت این فرد دگراندیش نیستم و آن را به تاریخ‌نگاران انقلاب واگذار می‌کنم. شبهه‌ای که توسط این فرد مطرح شده است، در چند محور زیر قابل

مهدی‌شناسی (۲۱) زمینه‌سازی برای ظهور (بخش دوم)

 از نوشتار گذشته مبحث بسیار مهم و تأثیرگذار "زمینه‌سازی برای ظهور" را آغاز کردیم و در آن نوشتار به فلسفه‌ی زمینه‌سازی و ضرورت آن پرداختیم. یکی از جهات اهمیت این موضوع، سؤالات، ابهامات و شبهاتی است که پیرامون آن مطرح شده است و لازم است بدانها پرداخته شود. 

دیدار حجت الاسلام والمسلمین سید محسن طاهری با امام جمعه شهرستان مینودشت

 گزارش تصویری دیدارها و نشست های حجت الاسلام والمسلمین سید محسن طاهری در مینودشت

مهدی‌شناسی (۲۰) زمینه‌سازی برای ظهور (بخش اول)

 یکی از سؤالات کلیدی در باب مهدی‌شناسی، این است که آیا اساساً شیعیان و اهل ایمان می‌توانند تأثیری در پایان‌یافتن غیبت داشته باشند؟ این تأثیر که از آن به "زمینه‌سازی" تعبیر می‌شود، چه فلسفه‌ای دارد؟ 

لطفاً تحریف نکنید/ صلح تحمیلی تکرار نخواهد شد/ ترامپ=جوبایدن، سگ زرد برادر شغال!

 امام خامنه‌ای : "اگر جریان تحریف شکست بخورد، جریان تحریم هم شکست خواهد خورد." 

لزوم هوشیاری هیئت رئیسه‌ی محترم مجلس

 در طول حدود چهار ماهی که از آغاز به کار مجلس یازدهم می‌گذرد و با همه‌ی اتفاقات خوبی که از سوی این مجلس قوی و انقلابی رقم خورده است؛ گاهی متأسفانه و ناباورانه شاهد مسائلی هستیم که در اذهان عمومی، خدمات ارزنده‌ی این مجلس و جایگاه انقلابی آن را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. آخرین مورد آن، خبر واگذاری اقساطی یک خودروی گران‌قیمت به نمایندگان مجلس است که بسیار مورد انتقاد و گلایه‌ی مردم و سوءاستفاده‌ی دشمن

هدف از تحریف، ایجاد ترس و اندوه

 برخی از مفسران ذیل آیه‌ی بالا در بیان فرق بین خوف و حزن به این نکته اشاره کرده‌اند که خوف نسبت به آینده و حزن نسبت به گذشته است. توضیح اینکه نگرانی‌های انسان مربوط به اتفاقات ناگواری است که می‌داند یا گمان دارد در آینده برای او رخ خواهد داد. و اندوه‌های او ناشی از وقایع ناپسندی است که در گذشته برای او اتفاق افتاده است.