جملاتی مهم و امیدبخش از امام خمینی ره پیرامون ظهور/حتما بخونید

1پیروزی ما را خدا تضمین کرده است ما حکومت اسلامی تشکیل می دهیم و پرچم را به صاحب پرچم می سپاریم.

(کیمیای محبت محمد ری شهری ص۷۲ - هفته نامه پرتو۱۵مهر۸۳)

 

2 این انقلاب امانتی است که باید بدست شما به صاحب اصلی آن سپرده شود. از هیاهوی قدرتمندان نهراسید که این قرن بخواست خداوند قادر قرن غلبه مستضعفان بر مستکبران و حق بر باطل است.
(صحیفه نور جلد۱۲ ص۱۲۵ - هفته نامه پرتو ۱۵مهر۸۳)

 

3دست عنایت خدای تبارک و تعالی بر سر این ملت کشیده شده است و ایمان آنها را تقویت نموده است که یکی از علائم ظهور بقیه الله ارواحنا فداه است.
(صحیفه نور جلد۱۶ص۳۲)

 

4 تمام دستگاه‌هایی که الان در کشور ما به‌کارگرفته شده اند باید توجه به این معنا داشته باشند که خودشان را مهیا کنند برای ملاقات حضرت مهدی سلام الله علیه.
(صحیفه نور امام جلد۱۲ص۴۸۲ -هفته نامه پرتو ۱۵مهر۸۳)

 

5 مسؤولان ما باید بدانند که انقلاب ما محدود به ایران نیست. انقلاب مردم ایران نقطه شروع انقلاب بزرگ جهان اسلام است به پرچمداری حضرت حجت ارواحنا فداه
(هفته نامه پرتو ۱۵مهر۸۳)

 

6من با اطمینان می گویم اسلام، ابرقدرت‌ها را به خاک مذلت می نشاند، اسلام موانع بزرگ داخل و خارج محدوده خود را یکی پس از دیگری برطرف و سنگرهای کلیدی جهان را فتح خواهد کرد.
(صحیفه نور جلد۲۰ص۱۱۸ -کیهان۲۷خرداد۸۶)

 

7جنگ ما فتح فلسطین را بدنبال خواهد داشت.
(روزنامه جمهوری اسلامی ۲۵شهریور۸۵)

 

8 می توان گفت خورشید درخشان ۲۲ بهمن به نصف النهار آمال و آرمان‌های بزرگ اسلامی نزدیک میشود. وعده خداوند قادر نزدیک است و امید است این بارقه برق آسا که در سراسر جهان پرتو افکنده و نوید فتح مبین می دهد به حکومت مطلقه منجی آخرالزمان و پناه مستضعفان متصل شود.
(صحیفه نور جلد۱۹ ص۴۷ -هفته نامه پرتو: ۱۵مهر۸۳)

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.