فروپاشی اخلاق در آمریکا

فروپاشی اخلاق در آمریکا

 صد قتل و جنایات دنیا تنها در 10 کشور اتفاق می‌افتد که، آمریکا رتبه اول را در بین کشورهای غربی دارد و بعد از آن نام برزیل،مکزیک و کلمبیا به چشم می‌خورد. طبق آمار، در آمریکا تنها در سال ۲۰۱۶، ۱۱ هزار و ۷۶۰ فقره آدم کشی با سلاح گرم ثبت شده است.
.
⚫ جالب آن‌جاست که در همان سال 2016 میلادی حدود 45 هزار نفر بر اثر اقدام به خودکشی جان خود را از دست داده اند که 34 هزار نفر از آمار قتل با سلاح گرم بیشتر است. اخیرا ترامپ رئیس جمهور آمریکا در نطق انتخاباتی خود گفت که روزی 20 کهنه سرباز آمریکایی خودکشی می‌کنند.
.
⚫ بررسی ملی در مورد مصرف مواد مخدر و سلامت در آمریکا (NSDUH) نشان می‌دهد، هم‌اکنون بیش از 24 میلیون نفر از افراد بالای 12 سال در آمریکا مواد مخدر مصرف می‌کنند ونوجوانان این کشور نیز بزرگترین مصرف‌کننده واقعی ماری‌جوانا در جهان هستند که حداقل 80 درصد افراد علاوه‌بر مواد مخدر، الکل نیز مصرف می‌کنند. همچنین تعداد افرادی که موارد روانگردان مصرف می‌کنند، به هفتاد ملیون نفر می‌رسد.
.
⚫ بر اساس اعلام FBI بیش از ۱.۴ میلیون تبهکار در ۳۳۰۰۰ گروه تبهکاری حضور دارند. .
⚫️ بر اساس گزارش اداره آمار دادگستری آمریکا، به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر در این کشور ۶۹۸ نفر در پشت میله‌های زندان هستند. در میان کشورهای جهان، قبل از انگلیس و پرتغال،آمریکا رکورد دار تعداد زندانیان نسبت به تعداد جمعیت کشور است.
.
◀ این آمارها تنها مشتی از خروار مشکلات تمدن غرق در لجن آمریکاست.

 

@gamedovom_enghelab

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.