چون آقای اعرافی می گویند بنده بسیار امیدوار هستم

چون آقای اعرافی می گویند بنده بسیار امیدوار هستم

 رهبر معظم انقلاب در دیدار چند روز پیششان که با طلاب حوزه علمیه داشتند فرمودند "جناب آقای اعرافی اشاره کردند به برنامه ای که در دست تهیه دارند یا تهیه شده بناست اجرا کنند؛ برنامه ای با این اصولی که ایشان ذکر کردند بسیار جالب است و بسیاری از این خواسته هایی که گفته شد پوشش می دهد و چون آقای اعرافی این را بیان می کنند بنده کاملا امیدوار هستم که این تحقق پیدا کند چون ایشان بحمدالله ظرفیت بسیار مغتنمی هستند و امیدواری زیادی دارم که این کارها انجام بگیرد." این جمله گواه بر این است که ولی امر مسلمین اعتماد ویژه ای نسبت به شخص و عملکرد آیت الله اعرافی دارند اما علت این اعتماد چیست؟ بهترین پاسخ را در سایر بیانات کمتر منتشر شده آیت الله العظمی خامنه ای پیرامون آیت الله اعرافی که در سالهای گذشته بیان فرموده اند می توان یافت

آیت الله اعرافی برنامه ای برای مرکز جهانی علوم اسلامی می نویسند و زمانی که مقام معظم رهبری آن را مطالعه می کنند، می فرمایند: "این نوشته ی یک فقیه نو اندیش اصیل و مدیر است."

در جلسه ای که آیت الله اعرافی مرداد ماه سال 95 خدمت رهبرمعظم انقلاب می رسند. رهبر انقلاب خطاب به ایشان می فرمایند: "من از عملکرد شما در جامعة المصطفی در این سالهای ممتد رضایت کامل دارم."

هر چند وقت یکبار فارغ التحصیلان جامعة المصطفی(ص) با رهبر معظم انقلاب دیدار دارند که در آخرین دیداری که خدمت ایشان رسیدند، آیت الله اعرافی خدمت رهبر معظم انقلاب گزارشی از جامعة المصطفی(ص) می دهند و یازده مطلب را پیرامون کارهای جامعة المصطفی(ص) بیان می کنند. بعد در آن جلسه رهبر معظم انقلاب می فرمایند: "راه همین مطالبی است که آقای اعرافی گفت و همه آنها باید توجه و دنبال شود."

بعد از اینکه آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور شدند رهبر معظم انقلاب نسبت به اینکه ایشان مدیر حوزه شده اند فرمودند: "وقع الحق فی محله"

آقای اعرافی برنامه ای برای حوز های علمیه می نویسند و زمانی که مقام معظم رهبری آن را مطالعه می کنند، می فرمایند: "برنامه شما را خوانده ام و می پسندم و قبول دارم. اگرچه بلند پروازی هایی دارد اما بلند پروازی هایی درست و عمیق است. بیست سی درصد هم اگر از آن برنامه بشود خیلی است. آسیب شناسی ای هم که در برنامه تان مطرح کردید درست و عمیق است."

fetan.ir

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.