گرفتن انرژی نمایندگان مجلس هدف اصلی جریان تحریف

جواد عموزاد
مسوول کمیته رسانه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان گلستان

* در روزهای اخیر هجمه رسانه های زرد منتسب به جریان تحریف به نمایندگان مجلس یازدهم زیاد شده است.

* یک روز به بهانه دناپلاس و روزی نیز به بهانه واکسن آنفلوآنزا بدون انکه واقعیت ها به مردم گفته شود ، پیشتر هم لایحه ساماندهی فضای مجازی بهانه ای برای کوبیدن نمایندگان مجلس از جمله مهندس سنگدوینی شد.

* در واقع جریان تحریف کار اصلی اش بهم زدن تشخیص واقعی مردم و انحراف از واقعیت است ، کاری که در آن استادند ، سال ۹۶ را فراموش نکنید که به مردم گفتند فلانی اگر رییس جمهور شود توی پیاده رو دیوار می کشد و مردم نیز باور کردند ، در واقع تشخیص مردم را دستکاری کردند .

* نگارنده پیشتر بعد از انتخابات مجلس یازدهم و شروع بکار مجلس ، خطاب به نمایندگان استان طی مطلبی این موضوع را متذکر شدم که روزهای سختی در پیش دارند و عده ای نشسته اند تا به هر رفتار آنها ایراد وارد کنند.

*این عده آنقدر کینه دارند که خط به خط و حرف به حرف نامه دکتر منتظری در خصوص عدم تحویل دناپلاس را تجزیه می کنند تا بلکه یک غلط تایپی یا املایی استخراج کرده و آن را چماقی بر سر نماینده بکنند بدون اینکه اشاره ای به اصل عمل نماینده یعنی نگرفتن خودرو ششصد میلیونی و تقدیر از این اقدام شایسته داشته باشند.

*از این جهت خطابم به رسانه های انقلابی و جبهه رسانه های انقلابی اینست که از این فضا مراقبت کنند و در دام بازی های جریان تحریف قرار نگیرند ،آنها می خواهند تشخیص مردم را بهم بزنند که دیدید نمایندگان انقلابی شما هم تو زرد در آمدند.

*هر سوژه ای را به سرعت فضاسازی و جریان سازی نکنیم و پشت حوادث مختلف که از سوی جریان تحریف منتشر می شود را به دقت بررسی کرده تا خدای ناکرده در دام دشمن گرفتار نشویم .

*امروز کار جریان تحریف گرفتن انرژی نمایندگان مجلس و اینکه نگذارند آنها کار کنند تا به مردم بگویند که اینم از نمایندگان انقلابی شما!

*قطعا تا انتخابات ۱۴۰۰ شاهد هجمه بیشتری از سوی این جریان هستیم ، چون آنها بخاطر هشت سال فرصت سوزی و فشار اقتصادی به مردم ناشی از ضعف عملکرد ، خود را از پیش بازنده می بینند لذا جبهه رسانه های انقلابی باید خود را تقویت کنند ، نمایندگان استان نیز بی خیال نباشند و جلسات مستمر با رسانه های همسو داشته باشند تا مشورت‌های لازم به آنها داده شود.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.