عملیات فریب منافقین انقلاب بواسطه منافقین خلق / یک دهه نفوذ منافقین انقلاب چرا؟

دکتر حسن بیارجمندی

حدود ۸ ماه پیش یکی از دوستان کتابی به نگارنده هدیه نمود و در حین آن یک سئوال قابل تاملی مطرح کرد با این مضمون که چرا فرقه رجوی ( منافقین خلق) علی رغم فرقه بودن در بعض مقاطع تبدیل به شبه جریان و حرکت می شوند! و تلویحا تاکید کرد دنبال جواب این سئوال باش!؟

بیشتر از یک سئوال تلویحی برایم یک کد اطلاعاتی فنی و آشکار بود.کتاب انتشار نیافته راجع به منافقین و تمام پیوست های آن و مستنداتش را مطالعه کردم و نقاط کور و مبهم بعض وقایع و اتفاقات در شهر هزار و یک سنگر گرگان را با اخذ مستنداتی از پیشکسوتان انقلابی آن رفع نمودم.


سوال یاد شده اساسی و دقیق بود .فرقه التقاطی چپ‌گرایی با تفکرات سلفی_تکفیری که با ترور و عملیات های تروریستی فعالیت های خود را کلید زدند و همچون تمامی فرقه های تکفیری به تسویه حساب های درونی گسترش دادند و با خروج از کشور بصورت عمده بخشی از نیروهای نیابتی جنگ جهانی کفار و مشرکین به میدان داری صدام معدوم علیه نظام جمهوری اسلامی ایران را برعهده گرفتند؛هیچ گاه نه در داخل و نه در خارج حیات مستقلی نداشته و حیات آنان وابسته به میزبان اصلی و حامیان اصلی آنان بوده است.

از وابستگی های التقاطی به اردوگاه و بلوک شرق تا سال ۱۳۶۰ تا ائتلاف با جریان التقاطی راست(لیبرال ) با توجه به نفوذ و پدرخواندگی های بازرگان و هدف مشترک با بنی صدر معزول بعنوان نیروی نفوذی فرانسه و آمریکا و بعد نیز خروج از ایران و قرارگرفتن تحت حمایت اردوگاه غرب به مرکزیت پاریس و حضور نیابتی در جنگ تحمیلی جهانی علیه ایران (شبیه آنچه در ارتباط با دولت اسلامی عراق و شام و حضور گروهک های سلفی تکفیری و جهادی بعنوان نیروهای نیابتی در سوریه و عراق در دهه اخیر رخ داد) در عراق و پس از آن با حضور آمریکا در عراق و حمایت همه جانبه از آنان تا ورود به آلبانی این موضوع را اثبات می کند.

در واقع در دوران یاد شده نه تنها عناصر این فرقه کارکردی همچون ماشین های انتحاری داعش را پیش از آغاز عملیات اصلی گروه ها و افسران اطلاعاتی و نظامی کشورهای متحد غربی ایفا می نمودند بلکه پس از آن نیز هر جا نیروهای متحد آنان یعنی عناصر راست التقاطی _لیبرال به قدرت رسیده اند نقش پشتیبان ،استتار کننده، تسهیل گر و انحراف کننده و...را ایفا نموده اند.

حال می توان از کد اطلاعاتی صدرالاشاره رمزگشایی کرد ؟ چرا در حدود ده سال گذشته عناصر وابسته به فرقه یاد شده به سطح یک شبه حرکت و جریان مجددا شکل گرفته اند ؟ از روی کار آمدن عناصر داخلی لیبرال و وابستگان به فرقه و نیز حرکت های انتحاری نرم و ایذایی نیمه سخت و نیز پوشش های ویژه مثل سایر عملیات های داعشی ؛

1 اولا :ائتلاف جریان راست التقاطی یا همان لیبرال ها و یا بطور کلی غربگرایان با طراحی یک عملیات فریب ( ایجاد گسل های دهه شصت و جابجایی جلاد و شهید و وزن دادن های حبابی به تهدیدات این فرقه و.. )بدنبال دادن آدرس غلط ، انحراف اذهان و تغییر محاسبات نیروهای انقلابی و نیز تحلیل بردن توان و ظرفیت های نظام و نیروهای حاکمیتی بمنظور کوچک شمردن و غافل کردن آنان از منافقین انقلاب بوده اند. همچنانکه شهید لاجوردی در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است: «به مسئولين بارها گفته‌ام که خطر منافقین انقلاب به مراتب زيادتر از خطر منافقين خلق است، چرا که علاوه بر همه شيوه‌های منافقانه‌ی منافقين، سالوسانه در صف حزب اللهيان قرار گرفته‌اند.» آیا حقیقتا اینطور نیست ؟ دقت کنید ؟ مصادیق و سطح تخریب ها و نفوذ ها و ترورهای شخصیتی را با هم مقایسه کنید ؟نفوذ منافقین انقلاب به درون نظام اسلامی و قوا و دست زدن به حذف و ترورهای شخصیتی و ... را نگاه کنید .کارهایی که با اقتصاد و معیشت مردم و اعتقادات دینی و انقلابی آنان شد را ملاحظه کنید !

2 ثانیا جریان ائتلاف خارجی و داخلی غربگرایان بدنبال اجرای عملیات های خود بودند و هستند.

بنابراین فرقه منافقین ، فقط فرقه است و سطح کارکردی آن ابزاری و آلت دست بودن تا یک مرحله خاص است و بعد از آن راه به جایی ندارد و هیچ کارکرد دیگری برای اربابان جریانات سلفی تکفیری و تروریستی نخواهند داشت و این را می توان از ظهور و افول این فرقه ها و گروهک در منطقه به عینه مشاهده نمود. ضمن اینکه عمده حیات آن در فضای مجازی بصورت فیک و عملکردهای آنان حباب اطلاعاتی بیش نیستند و در فضای حقیقی نیز یک عنصر مصرفی و واسطه ای محسوب می گردند تا لیبرال ها به زعم نظریه پرداز پایان تاریخ،فناناپذیری شان حفظ شوند و به حیات سیاسی شان تحت سراب چماق آنان به هویج لیبرال ها تن دهند.در واقع این عناصر فرقه چپ التقاطی آلت دست اربابان لیبرال دموکراسی و فداییان جریان التقاطی راست _لیبرال هستند که باید با این شناخت با آنان مبارزه کرد.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.