آقای فتنه‌گر نمک‌نشناس دم فروبند!!!؟؟؟

به بهانه مطلب ضددفاعی و امنیتی تاج‌زاده که گفته‌اند"سپاه و ارتش باید دریکدیگرادغام شوندتاهزینه‌ها نصف شود."درپاسخ به یاوه‌گویی وی باید گفت ارتش وسپاه یک لشکر الهی‌اند که بیش ازگذشت چهل سال اشعار پربرکت انقلاب اسلامی درکنارهم جانانه ازاسلام و ایران عزیزدرمقابل دشمنان دفاع کرده‌اند. وبرای کشورعزت وشرف به ارمغان آورده‌اند. آقای تاج‌زاده رهبران فکری امثال

تو در اوائل پیروزی انقلاب شعار انحلال ارتش را دادند که با تودهنی حضرت امام (ره) روبرو شدند. همچنین بعد ازپایان جنگ نیز عده‌ای مزدور زمزمه ادغام ارتش و سپاه را سردادند. که این بار با مشت محکم فرمانده کل قوا مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز مواجه شدند. مشکلات اقتصادی که شما مدعی آن هستید هزینه‌های دفاعی ارتش و سپاه نیست. بلکه نتیجه تفکر غربگرایانی همچون شماو تقی‌زاده‌های جدید است که وابستگی و وادادگی به غرب را برای خودافتخار میدانند. ودر مقابل استقلال‌خواهی انقلاب اسلامی و نظریه اقتصاد مقاومتی مقام معظم رهبری که موجب رونق اقتصادی وعدم وابستگی به دشمنان میشود ایستاده‌اند.

جریان فکری شماچندین سال دولتها را درجمهوری اسلامی بدست داشته و دارند. ومانع استقلال اقتصادی وخودکفایی شده‌اند.

و بااجرای سیاست‌های غلط ومغرضانه زمینه جولان رانت‌خواران واختلاس‌گران را که اکثر آنها از همفکران شماهستند فراهم

نموده‌اند. بعنوان مثال رفیق شفیق شما آقای حجاریان که ادعای نظریه‌پردازی جریان اصلاح طلبی دارد. به برکت تلاش برای روی کار آمدن  دولت روحانی مدال سلطان واردات گندم را دریافت نمودند. تا خودکفایی گندم را که جشن گرفته بودیم به وابستگی تبدیل کند.متأسفانه گندم‌های وارداتی وی و خانواده‌اش طبق خبرها به استان گلستان هم رسیده است.

البته جای گلایه ندارد. چون شما و تفکرلیبرالی شما در استان گلستان ظاهراً حق آب و گل دارید.!! وقتی برخی مسئولین طراز اول استان گلستان حامی فتنه‌گرانند.ومحکومین امنیتی همچون شمارا درآغوش میگیرند. ودر مناطق خوش‌آب‌وهوای گلستان اسکان، پذیرایی وفرش قرمز پهن میکنند تادر یک محیط امن و باآرامش بر علیه انقلاب، رهبری عزیز وسپاه توطئه کنید، باید هم این اراجیف رابگویید.آقای تاج‌زاده آزادی وامنیتی که امروزتو و امثال تودارند، حاصل خون بهترین فرزندان این ملت در ارتش، سپاه وبسیج است. از توطئه‌چینی دست بردار. و از رأفت اسلامی و مدارای نظام سوء استفاده نکن. آقای فتنه‌گر نمک‌نشناس خاموش باش و دم فرو بند، که دیر یازود دست انتقام الهی گلوی تو وامثال شماراکه در مقابل ولایت، راه شهدا وآرمانهای انقلاب اسلامی هم‌صدا با ترامپ قمارباز قاتل سردارشهیدسلیمانی شده‌اید، را خواهد گرفت.

 

دکتر کریمی اول

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.