فتنه قاعدین انقلاب علیه مجاهدین انقلاب

دکتر حسن بیارجمندی


قاعدين(نشستگان) از صدر اسلام و در عصر پیامبر اکرم (ص) و امام علی(ع) بعنوان يك جريان عافیت و منفعت طلب ظهور کردند و بتدریج سازمان یافتند و در طول حیات ۲۵۰ ساله ائمه اطهار (ع) به بسیاری از فتنه گری ها ،نفوذ ، ترور و تخریب ها ،انحرافات و...دامن زدند

همین جریان از نهضت مشروطه تا نهضت اسلامی امام خمینی (ره) نیز بر سبیل سلف خود پای گذاشتند و تاریخ را تکرار نمودند

بنابراین شناخت این جریان و جریان شناسی آنان در هر عصری ضرورت دارد بالاخص اینکه اینان به اسم اسلام و انقلاب در هر برهه ای با سخنان کنایه آمیز خود علیه مجاهدین انقلاب و یا سکوت بر جامعه تاثير گذاشته و فرآیند اصلی نهضت اسلامی را با مشكل و موانع روبرو ساخته اند.

قاعدين انقلاب در فتنه های سال ۷۸ ، ۸۸ ،۹۸ با هر وابستگی جریانی در یک جریان نشستگان و ساکتین تعریف می شوند و وجه مشترک آنان این است که اهل قیام و جهاد و مجاهدت نیستند؛قیام و مجاهدت در تمامی عرصه ‌های اجتماعی و سیاسی انقلاب اسلامی و پا به پای ولی امر زمان خود و در دفاع از انقلاب و نظام اسلامی.

در واقع نه تنها حضور نمایان و فعالانه ندارند بلکه با عافیت طلبی از اين عرصه ها كناره‌گيری می‌كنند.بی مسئولیتی ،انفعال، بی‌تفاوتی نسبت به تحولات روز و عدم موضع گیری شفاف و قاطع از ویژگی های عمده این جریان است که همواره به نظام و انقلاب صدمه وارد ساخته است.

و امروز بعد از ۷سال حضور نمایان مجاهدین انقلاب ؛قاعدين انقلاب به طمع غنائم سیاسی _ که از همکنون شب ها خواب آن را می بینند _ حقیرانه نسخه های تاریکخانه های خود را علیه مجاهدین انقلاب پیاده می کنند.

كسانی كه در این ۷سال، تمام هنرشان نشستن بوده است و یک قدم برای دفاع از انقلاب و نظام اسلامی برنداشته اند و بطور کلی از معرکه قیام به دور بودن چه جايگاهی باید داشته باشند ؟

این یک حقیقت است که مجاهدین انقلاب برای رضای خدا و خشنودی امام و شهداء همیشه در صحنه حضور خواهند داشت و برای پيروزی انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد اما آیا این مجوزی برای تسلط سازمان یافته قاعدین انقلاب بر مجاهدین انقلاب اسلامی است ؟

امروز عده ای از قاعدین انقلاب که مکر و حیله پیشه آنان است و منافقانه مجاهدین انقلاب را به تقوی دعوت می کنند در کارنامه سیاه و پر از سیاه بازی خود ، ذلیل کردن حق و یاری کردن باطل را دارند .

اگر امروز با این قاعدين مدعی انقلاب و انقلابی بدون قیام و مجاهدت برخورد جدی نشود و صف بندی و مرزبندی شفافی با آنان صورت نپذیرد ؛باید شاهد ظهور و بروز سازمان یافته آنان در پیوند با جریانات سیاسی فاسد در تابستان ۱۴۰۰ علیه مجاهدین انقلاب باشیم.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.