صدای شکستن ستونهای لیبرال دمکراسی آمریکا به گوش می رسد

به گزارش گلستان ما، دکتر حسین کریمی اول در یاداشتی نوشت: پیروزی انقلاب اسلامی با رهبری امام خمینی (ره) بعنوان زلزله قرن نام گرفت و معادلات جهانی را بهم ریخت و سرآغاز ظهور قدرت جدیدی با الهام از قرآن وسیره نبوی و علوی گردید.

در این انقلاب مردم بعنوان محوری ترین مولفه قدرت گوش به فرمان امام تا پای جان ایستادند تا اینکه با نصرت الهی امریکا و شاه را از کشور اهل بیت بیرون ریختند.

انقلاب اسلامی از بدو پیروزی در تضاد با منافع سلطه گران بویژه آمریکا و صهیونیزم بین الملل بوده؛ لذا با انواع توطئه ها اعم از جنگ تحمیلی، ترور، تحریم اقتصادی و غیره مواجه گردید؛اما با رهبری امام(ره) و مقام معظم رهبری با اراده الهی از گردنه های سخت و نفس گیر عبور کرد و آمریکا مجبور به از دست دادن سرپلهای استراتژیک سنتی خویش در غرب آسیا گردید و سیر افول قدرت پوشالی اش  آغاز شد و انقلاب اسلامی چهل سال با عزت و افتخار را پشت سر گذاشت و وارد گام دوم انقلاب گردید.

انقلاب اسلامی بعنوان یک قدرت منطقه ای و بین المللی در عرصه های سیاسی، نظامی، علمی، فنی، فرهنگی، اقتصادی، جبهه سازی و غیره خود را به دنیا تحمیل کرد.

امام (ره) در پیام الهی اش به آخرین رئیس جمهور شوروی سابق آقای گورباچف فرمودند که باید کمونیزم را در زباله دان تاریخ پیدا کرد و در ادامه همان پیام هشدار دادند که صدای شکستن ستونهای لیبرال دموکراسی غرب بگوش میرسد؛ اما خیلی ها باور نکردند؛ ولی جهان شاهد فروپاشی ابر قدرت شرق بود و امروز نیز پیش بینی امام در خصوص غرب و آمریکا در حال تحقق است.

تحولات سالهای اخیر در غرب آسیا و تشکیل داعش براساس نقشه بلند مدت امریکا برای منطقه منجربه رویارویی جبهه مقاومت بر علیه آمریکا و همپیمانانش در سوریه و عراق گردید و نتیجه این تقابل با هدایت رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرماندهی سردار دلها حاج قاسم سلیمانی باعث شد تا حکومت بشار اسد بماند و طومار داعش درهم پیچیده شود و توطئه دشمن نقش برآب گردد و جبهه مقاومت شامل حزب الله، حشدالشعبی، انصارالله، حماس، جهاداسلامی، لشکرهای فاطمییون و زینبییون و غیره قدرت اسلام ناب محمدی و علوی با محوریت ایران را به رخ جهانیان بکشند.

امروز آمریکا با چالشهای بزرگی همچون بی عدالتی، تبعیض نژادی، بیکاری، کارتن خوابی، قتل و غیره مواجه است.

جهان شاهد بود که مدعیان آزادی چگونه فرقه دیویدیان را دستجمعی سوزاندند، جنبش وال استریت راوحشیانه سرکوب کردند و درحال حاضر اعتراضات مردم آمریکا بر علیه نژادپرستی چگونه در شهرهای مختلف آمریکا با وحشی گری پلیس و نیروهای نظامی سرکوب می شود و شهرهای آمریکا به پادگان نظامی تبدیل شده است.

نکته مهم در حوادث اخیر آمریکا اینست که کشوری که ادعای ابر قدرتی دارد ایران را متهم به دخالت درحوادث اخیر می کند؛ خارج از صحت وسقم این ادعا، فی نفسه اعتراف به قدرت ایران است؛ ایرانی که قبل از انقلاب تحت سلطه آمریکا بود؛ امروز به قدرتی تبدیل شده است که در تحولات داخلی امریکا به اعتراف خودشان می تواند تاثیرگذار باشد.

انقلاب اسلامی به رهبری امام خامنه ای عزیز به قدرتی با عنایت خداوند رسیده است که در پاسخ بخشی از انتقام خون سردار دلها پایگاه آمریکایی عین الاسد را درهم کوبید و به دشمنان ثابت کرد که اگر یکی بزنید؛ ده تا می خورید و دوران بزن در رو گذشته است.

انقلاب اسلامی به مرحله ای رسیده که درشرایط تحریم ظالمانه پنج کشتی غول پیکر تحریم ها را می شکنند و در جلوی دیده گان حیرت زده خائنین عرب، اسرائیل و ناوهای جنگی آمریکا اقیانوسها را در می نوردد و محموله بنزین را به ونزوئلا تحویل می دهد و امریکا با همه تهدیدات و جنگ روانی هیچ غلطی نمی تواند بکند و قدرت نوظهور انقلاب اسلامی را به اثبات می رساندو در مقابل افول و زوال ابر قدرتی امریکا را به کل عالم بشریت ندا می دهد که ای بشر تحت ظلم قرار گرفته، بدان ترامپ و سلطه جهنمی آمریکا هم همچون فرعونیان در دریای خشم الهیغرق خواهند شد؛ زیرا انقلاب اسلامی بسترساز و زمینه ساز حکومت جهانی مهدی موعود(عج )است و این وعده به الهی محقق خواهد شد.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.