مقایسه امریکا و ایران در بحث مدیریت کرونا

منافقین داخلی و خارجی که مدام با طعنه و نیش و کنایه میگفتن اگر تحریم نبودیم اگر با امریکا ارتباط داشتیم میتونستیم سریع کرونا رو جمع کنیم!!! الان ببینند ایران کجاست و امریکا و اروپا کجاست!!! ارتباط ما با این ها بکنار! این ها که خودشان با خودشان ارتباط دارند چه گلی به سرشان زدند؟!

در اروپا افراد مسنی که به کرونا مبتلا شده اند را ول میکنند تا بمیرد! و حال اینکه در ایران حتی شخصی که بالای صد سال داشت را مداوا کردند و مرخص شد! و ان شاءالله بقیه هم به حق سر و حب علی بن ابوطالب مداوا شوند و نسل مسلمین و عاشقان اهل بیت مستدام باشد...

کیت تشخصی کرونا را با منت میدادند آن هم خیلی محدود اما دانشمندان ایرانی سریع دست به کار شدن و کیت تشخیص بومی و ایرانی را ساختن انهم چطور؟! کیت خارجی حدودا دو سه روز طول میکشد تا نتیجه تست را اعلام کند اما با کیت ایرانی عرض دو سه ساعت معلوم میشود!

 نفت ایران را تحریم کردند، نفت جهان ۲۱ دلار شد، وضعیت اقتصادی امریکا و اروپا هم چندان تعریفی ندارد!

ایران را تحریم کردن و دارو ندادن و تجهیزات پزشکی‌ ندادن و حال اینکه الان امریکا ملتمسانه دستش را به روی چین دراز کرده و کمک می خواهد! در آمریکا حتی تخت برای بیمار به شدت کم است و حال اینکه سپاه و ارتش در عرض ۴۸ ساعت بیمارستان های مجهز و سیار راه اندازی میکنند تا حتی یک ایرانی هم مثل غرب در راه رو ها پذیرش نشود! ایران در تحریم داروست، انوقت در بیمارستان های آمریکا، از پلاستیک زباله لباس پرستاری می سازند! رسوایی تا این حد!

می گفتند ایرانی فقط می تواند آفتابه بسازد اما حالا مدیران بحرانشون برای رفع قحطی دستمال توالت، آفتابه ایرانی را تجویز کردند و ما مجبوریم کارخانه آفتابه سازی ویژه صادارات اروپا و امریکا راه اندازی کنیم.

قم و ایران را مرکز کرونای جهان اعلام می کردند اما حالا نام امریکا بر صدر جدول می درخشد.

یک عمر، هالیود فیلم ساخت که امریکا، جهان را نجات می دهد اما حالا آمربکا به کل جهان میگه به من عاجز بی نوا کمک کنید.

به صف های ۲۰ متری ما می خندیدند، اما حالا موندن صف ها شون رو چطور کیلومتر بزنند.

گفتند ۵۰ نقطه ایران را می زنیم حالا دقیقا از ۵۰ ایالت اونها دود بلند میشه.

اسلام، دعا و قران را مسخره می کردند اما حالا روز ملی دعا و نیاش اعلام کردند. مراسمات دعا و نیایش برپا میکنند!

 بیداری ملت

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.