عمار ولایت! به استان گلستان خوش آمدی!

(به بهانه‌ی حضور آیت‌الله رئیسی در
اجلاسیه‌ی نماز در گلستان)

در شرایطی که برخی از خواص سابقه‌ای در انقلاب دارند و به واسطه‌ی انقلاب در جایگاه‌هایی قرار گرفته‌اند ولی متأسفانه در تداوم انقلاب پای آرمان‌های انقلاب نماندند به‌خصوص در تبیین گفتمان ولایت و رهبری دچار خودبزرگ‌بینی شدند. و در شرایط حساس فتنه‌های پیچیده‌ی دشمنان به‌جای دفاع از حریم ولایت با مواضع دوپهلو.پ، چندپهلو و زاویه‌دار، خوراک عملیات جنگ روانی برعلیه جایگاه ولایت و انقلاب اسلامی برای دشمنان را فراهم کردند.

در همین راستا مقام معظم رهبری فرمودند: دل انسان غمگین می‌شود و می‌شکند به‌خاطر اینکه چرا کسانی که نان انقلاب را خورده‌اند، نان اسلام را خورده‌اند، نان امام زمان (عج) را خورده‌اند حالا طوری مشی می‌کنند که اسرائیل و آمریکا و سیا و هرکسی که در گوشه‌ای از دنیا با اسلام دشمن است، برای‌شان کف بزند. البته انقلاب اسلامی در طول عمرش ریزش‌ها و رویش‌هایی داشته است. رویش‌های عمارگونه‌اش همچون حضرتعالی، سید حسن نصرالله، سردار سلامی و غیره که ذوب در ولایتند و همچون عمار در دفاع از مولی و مقتدای خویش هرگز تردید ندارند و قاطعانه تا پای جان از گفتمان ولایت دفاع می‌کنند،
موجب افتخار ملت ایران است.

آقای رئیسی! پای پیمانی که با ولایت بسته‌ای بمان! چون این ملتِ تشنه‌ی عدالت منتظر ادامه‌ی اقدامات قوه‌ی قضائیه برعلیه غاصبان بیت‌المال، فتنه‌گران سال‌های ۷۸، ۸۸ و ۹۸ و خائنین به خون شهدا، راه امام و مقام معظم رهبری هستند.

نکته‌ای هم در خصوص استان شهیدپرور گلستان که ۴۰۰۰ شهید تقدیم انقلاب نموده است و عده‌ای با اقدامات خود، دل خانواده‌ی شهدا را به درد آورده‌اند:
استان گلستان نیز از وجود غارت‌گران بیت‌المال، جنگل‌خواران، فتنه‌گران و خواص آلوده، مستثنی نیست. امید است در سفر حضرتعالی به گلستان قوه‌ی قضاییه، رسیدگی به این‌گونه پرونده‌ها را در اولویت ویژه‌ی رسیدگی قرار دهد.
و در خصوص دستور سریع مقام معظم رهبری در مورد پرونده‌ی روستای زیارت با دستور قاطع حضرتعالی و بازدید میدانی، با متجاوزین به منابع طبیعی در هر جایگاه و مسئولیتی که هستند برخورد گردد.

امدادهای الهی و دعای خیر مردم
شریف گلستان همراهتان باد.


دکتر کریمی جانشین اسبق سپاه نینوا گلستان

[۹۸/۹/۲۱]

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.