جریان نفوذ و شبیه سازی بحران اقتصادی در غرب آسیا با محوریت ایران

حدود ۴ سال از پروژه ده ساله موج سوم را بعد از تاکیدات رهبری در شهریور ۹۴در خصوص احتمال شبیه سازی پروژه بحران اقتصادی جنوب شرق آسیا در ایران ، صرف کرده ام.

وقتی این شبیه سازی گسترده را ملاحظه می کنیم ، قطعا و بدون شک و تردید اذعان خواهیم نمود که نقشه‌ یاد شده آنان را بهترین ذهن‌ها با صرف بیش‌ترین بودجه‌ها، در زمانی بسیار طولانی کشیده و مجریانی ماهر در خارج و داخل ایران (نفوذ)اجرای آن را در این ۱۰سال به عهده گرفته‌اند.

اما به اقرار دشمنان ، رهبر ایران با یک سخنرانی یک‌ساعته و یا یک اقدام آنرا خنثی کرده است.ما به وضوح در جریان این پایش و رصد به این خنثی سازی ها روبرو شده ایم و یک به یک آنها را مشاهده نموده ایم

یکی از مهمترین اقدامات استثنایی و ویژه در اوج موج سوم ، تغییر و تحول زودهنگام (بیش از ۵ماه زودتر )در راس قوه قضائیه بوده است که شاید ۸ماه باید می گذشت که به عمق این تصمیم سرنوشت ساز و البته خنثی کننده پروژه شبیه سازی بحران اقتصادی جنوب شرق آسیا در غرب آسیا پی ببریم.تا جایی که هنوز مردم و حتی بسیاری از مسولین خبر ندارند که چه تهدید عظیم منطقه ای و ویرانگر را پشت سر گذاشته ایم

رهبر معظم انقلاب علاوه بر توکل به خدا و توسل به ائمه(ع) ؛ و نیز به غیر از نامگذاری های راهبردی سالانه در این چهار سال اخیر ،انتصابات جوان امید آفرین در نهادهای تاثیرگذار ،صدور بیانیه راهبردی گام دوم با یک چشم انداز ۴۰ساله ، فرماندهی ویژه حفظ امتداد عمق راهبردی جمهوری اسلامی و آثار منطقه ای و جهانی آن ، پیش بینی ویژه جنگ نمی شود و مذاکره نمی کنیم ،راهبردنگاری مقاومت ، تغییر و تحول راهبردی در راس فرماندهی سپاه و ارتقای راهبردی سازمان اطلاعات ، بخط کردن گروه های جهادی و انقلابی و فرمان آتش به اختیار به آنان، الزام قاطع به تشکیل جلسه سران و دادن بالاترین قدرت تصمیم گیری به این شورا و نیز تشکیل شورای عالی اقتصاد و همچنین توصیه های ویژه به رئیس کل بانک مرکزی جدید ،دستور دفاع قاطع از مرزهای جغرافیایی و برخورد جدی با کشورهای متخاصم و راهزن دریایی و.... اقدام ویژه و کلیدی در قوه قضائیه را انجام داده است.

توضیح اینکه در پروژه شبیه سازی بحران اقتصادی جنوب شرق آسیا در غرب آسیا از جمله براساس مدل اندونزی در ایران ، ترویج فساد اقتصادی از سوی عناصر نفوذی و انگاره سازی آن در اذهان عمومی بمنظور ایجاد یک حباب اطلاعاتی فراگیر بوده است که :

 

1 اولا تصویری کاذب از فساد سیستمی در کل ساختار را در نزد عامه مردم ترسیم کند و همگان در مورد آن صحبت کنند

 

2 ثانیا با ماندگاری این تصویر و عدم اصلاح جدی آن ، آنرا به ناکارآمدی و اصلاح ناپذیری کل سیستم تعمیم بدهند

 

3 ثالثا لایه لایه های اجتماعی را بر دال مرکزی گفتمان تغییر از طریق کف خیابان ،همسو و هم جهت کنند و با یک شوک اقتصادی به نقطه انفجار خیابانی بکشانند.

 

این انگاره سازی ها تا اسفند ماه سال ۹۷شکل گرفته بود و تداوم آن تا اوایل شهریور ۹۸ یعنی اوج موج سوم محاسبه شده بود و حتی اگر در این مقطع زمانی توانمند ترین فرد بعنوان رئیس قوه قضائیه منصوب می گردید ،زمان و فرصت لازم را در اختیار نداشت که بعنوان نماد پرچمداری عدالت و مبارزه با فساد مطرح و مورد پذیرش قاطبه مردم قرار بگیرد بنحوی که حباب اطلاعاتی صدر الاشاره در اذهان فضای مجازی زده را بترکاند و تصاویر یاد شده را اصلاح نماید و همچنین امید و نگاه خوشبینانه ای براساس واقعیت های عینی و ملموس ایجاد کند.

اما رهبر معظم انقلاب ضمن بیدار باش عمومی برای سال ۹۸ یک انتصاب به موقع (5ماه زودتر) هوشمندانه و مدبرانه ای انجام می دهند که در همین مدت کوتاه براساس افکارسنجی وزارت اطلاعات ،۷۶ درصد رضایتمندی عامه مردم را بدنبال دارد و این یعنی خالی کردن انرژی متراکم و بالقوه در این چند سال برای کشاندن مردم به کف خیابان ها همچون اندونزی !

اما دشمنان براساس برنامه زمانبندی خود و بدون داشتن ارزیابی و تحلیل دقیق از تحولات اجتماعی یاد شده در ایران بنفع نظام ؛

 

1 اولا بحران دلار و بنزین را در لبنان کلید می زنند.

 

ثانیا بحران اقتصاد و معیشت و مبارزه با فساد را به عراق بسط می دهند

 

 اما با وجود آتشبار سنگین رسانه ای و تهییج عمومی،تحریک های صنفی و دانشجویی ،دو قطبی های کاذب علیه قوه قضائیه و شخص آیت الله رئیسی ، و... نه تنها این حرکت دومینویی به ایران منتقل نمی شود بلکه نظام با یک نرمش قهرمانانه زمام امور را مجددا در امتداد عمق راهبردی خود بدست می گیرد و ..

 

 تمام طرح ریزهای ۶ساله جریان نفوذ در ایران با همکاری های خارجی برای تغییر، در آستانه شکست نهایی است و از دیروز شاهد تحرکات جدیدی برای احیای این پروژه شبیه سازی بحران اقتصادی در غرب آسیا با محوریت ایران هستیم.

هوشیار باشیم

دکتر حسن بیارجمندی

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.