جعبه سیاه در تهران گشوده می شود

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" سپاه پاسداران در کردستان عراق، فقط تروریست های نظامی شکار نمی کند؛ چنان که شهریور 97، مقرّ اصلی گروهک تروریستی دمکرات را در کوی سنجق با حملات موشکی منهدم کرد و برخی سران آن را به هلاکت رساند.


بلکه لازم باشد، سر شبکه ترمینال رسانه ای ضد انقلاب را -که تحت پوشش مستقیم سرویس جاسوسی فرانسه بوده- به همین منطقه ظاهرا امن برای موساد و سیا می کشاند و بدون حتی یک خراش در شکار، از اربیل به تهران منتقل می کند.


برای نیروهای اطلاعاتی زبده ایران، ناکار کردن این قبیل تروریست های رسانه ای و امنیتی هیچ کاری ندارد. اما ضرورت داشت او با یک کار پیچیده و تمیز، به اتاق مصاحبه و تخلیه اطلاعات سرّی و معرفی سر پل ها منتقل شود.


اکنون جعبه سیاه یک ترمینال امنیتی- رسانه ای بزرگ که یک سر آن در کشور بود و تامین اطلاعات و گرا برای دشمن می کرد، و سر دیگر آن، به اتاق عملیات مشترک سیا، موساد، ام آی سیکس و سرویس فرانسوی "DGSE" متصل بود، در حال گشودن است.


احتمالا انفجار اطلاعات پر سر و صدایی در پیش است. فقط باید مراقب بود سوژه ها از دسترس نگریزند، مانند اتفاقی که برای رجوی و همسفرانش در سال 60 افتاد. مراقب جعبه سیاه هم باید بود. http://fi9.ir/ci6mmr


هر چه باشد به قول آقای ربیعی سخنگوی دولت که با کارهای امنیتی آشناست، "آمدنیوز در سایه سرویس‌های امنیتی خارجی، فروپاشی ذهنی جامعه را دنبال می‌کرد. دستگیری سرشاخه این شبکه که در دامن سرویس های اطلاعاتی خارجی فعالیت می کرد، اقدام بزرگی است. سرویس‌های خارجی و حتی اسرائیل نیز به حمایت از آمدنیوز اعتراف کرده اند".
باید از این سوال هم رمزگشایی شود که چرا کانال اعلام آشوب در زمستان 96، در بهار 96 و زمستان 95، ژست حمایت انتخاباتی از فلان نامزد را گرفته بود، پرحجم کار می کرد و ارتباط داخلی می گرفت؟!

 

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.