وزارت امور توئیتر!

به گزارش سرویس سیاسی شبکه اطلاع رسانی مرصاد، یکی از پدیده هایی که در دولت یازدهم به صورت ویژه خودنمایی کرد حضور بسیاری از اعضای دولت در شبکه های اجتماعی بود. این حضور به قدری جالب توجه است که می توان از آن به عنوان یک پدیده کم سابقه در تاریخ سیاسی ایران یاد کرد.

هر چند که صرفا به خاطر حضور سیاسیون دولت یازدهم در شبکه های اجتماعی نمی توان خرده ای از آن ها گرفت اما اگر این حضور بیش از عملکرد آن ها در حوزه دنیای واقعی و حوزه های وظایف آن ها در دولت خودنمایی کند می توان از آن به عنوان یک مسئله قابل انتقاد یاد کرد.

این مسئله به صورت ویژه در حوزه عملکردی محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه دولت روحانی نمود بیشتری دارد. حضور او در شبکه اجتماعی "توئیتر" مسئله ای است که به دلیل ضعف عملکردی وزارت خارجه بیش از سایرین قابل انتقاد است.

آقای وزیر به دنیای حقیقی بازگردد

در شرایطی که در دوران پسابرجام دولت ایالات متحده بارها نسبت به نقض برجام و تحریم های مختلف اقدام کرده است اما تاکنون اقدام جامع و کاملی از سوی وزارت امور خارجه دولت روحانی در مقابل این رفتار آمریکایی ها صورت نگرفته است.

zarif

شخص وزیر امور خارجه که در مذاکرات هسته ای با  آمریکایی ها جلسات مختلفی داشته است امروز بایستی به صورت ویژه نسبت به تضییع حقوق ایرانیان واکنش عملی نشان دهد، نه اینکه تنها به چند توئیت اکتفا کند.

در حقیقت وزارت امور خارجه دولت روحانی در شرایط فعلی در خصوص موضوع مقابله با آمریکایی ها به وزارت امور توئیتر تبدیل شده است که شخص وزیر به عنوان یک فعال توئیتری شناخته می شود!

به گزارش مرصاد، با توجه به اینکه دولت دوازدهم در پیش است و کابینه جدید بایستی معرفی شود انتظار می رود که شخص حسن روحانی در خصوص این رویه در دولت و به ویژه در وزارت خارجه چاره ای بیاندیشد.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.