شعار حامیان تروریست علیه حاج قاسم سلیمانی و حجت الاسلام رئیسی

سرویس سیاسی بی‌باک: این روزها رسانه‌های ضدانقلاب و بیگانه که تنها امیدشان برای تغییر نظام را در از کار انداختن چرخ علم و پیشرفت کشور و ناراضی کردن مردم در حوزه معیشت و اقتصاد است، بعد از خیانتهای زیادی که به همراهی اربابانشان علیه اقتصاد مقاومتی و صنعت هسته‌ای کشورمان انجام دادند، هیچ آبرو و حیثتی برایشان نمانده از همین رو دفاع از تروریست و قاتلان مردم ایران نیز برای آنها ننگ محسوب نمی‌شود.

حمایت رژیمهای فاسدی چون آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی از گروههای تروریستی قدیم و جدید و تغذیه آنان دیگر موضوع چندان پیچیده و قابل کتمانی نیست.

از همین رو قطعا بر ای رژیمهای جنایتکار که دستشان به خون بشریت آلوده است، چهره‌هایی چون حاج قاسم سلیمانی که در میدان مبارزه با داعش و منافقین و سایر گروههای تروریستی لحظه‌ای تعلل نکرده است و همچنین حجت الاسلام رئیسی که با همکاری سایر خادمان ملت و سرداران مقاومت، شر منافقین جنایتکار را از سر ملت و کشور کوتاه کرد، قابل تحمل نیست.

بنابراین تلاش رژیمهای حامی تروریست برای دفاع از منافقین و سایر تروریستها موضوعی قابل درک است چون اساسا ماهیت آنها با هم یکی است اما طنز جالب روزگار اینکه جماعتی در داخل که خود را دلسوز و حامی مردم ایران می‌دانند برای اینکه کارنامه ضعیف دولت در پاسخگویی به نیازهای اساسی مردم را بپوشانند و از طرفی هیچ نقطه سیاهی در پرونده حجت الاسلام رئیسی بعنوان یکی از جدی‌ترین رقبای روحانی نمی‌بینند تا در انتخابات علیه وی تخریب انجام دهند، به دفاع از منافقین و قاتلین مردم ایران برآمده‌اند و با وقاحت از کسانی که در صف اول مبارزه با جنایتکاران و تروریستها بوده و هستند انتقاد می‌کنند.

کانال‌های تلگرامی این گروهک ورشکسته نیاورانی از ترس حضور قطعی حجت الاسلام رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری، به تنها ابزاری که توفیق توسل جسته‌اند، حمایت از منافقین و نکوهش مبارزه کنندگان با تروریستها هستند.

جالب اینکه انتظار این جماعت طنزپرداز این است که مردم علیه سرداران و خادمانی چون حاج قاسم سلیمانی و حجت الاسلام رئیسی موضع بیگرند و شعار دهند و از منافقین و داعش و سایر گروهای تروریستی حمایت کنند!

کانال تلگرامی "آ" که این روزها به حمایت تمام قد از دولت یازدهم و تخریب حجت الاسلام رئیسی روی آورده است، تنها خط تخریبی خود علیه حجت الاسلام رئیسی را دقیقا موضوعاتی چون مبارزه با تروریسم و منافقین عنوان می‌کند که اتفاقا مبارزه با این جنایتکاران برای مردم ایران ارزش محسوب می‌شود.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.