برای اولین بار است !!

*این بار اگر جناب سیدابراهیم رئیسی نامزد انتخابات شود، برای اولین بار است که یک منصوب مستقیم رهبری در یک مسوولیت بسیار مهم ( ریاست قوه قضائیه) در معرض انتخاب مردم قرار می گیرد ( پیش از این، چنین پیشآمدی در امر انتخابات ریاست جمهوری نبوده).
حال اگر مردم و رای دهندگان، مرعوب سونامی تبلیغاتی فراعنه قرن21 نشده و آقای رئیسی با آرای بالا و درخوری انتخاب گردند، بدیهی است از منظر اعتقادی، جامعه ایمانی یک گام جدید و نسبتا بلند به سمت ظهور برداشته است. مساله، مساله رئیسی نیست، مهم، اولا تشخیص و ثانیا پذیرشِ رای و نظر ولیّ جامعه اسلامی است، آنچنانکه رای حاکم جامعه در ساعات آخر عمر مبارک پیامبر بر زمین ماند، رای حاکم جامعه در جریان حکمیت و جنگ صفین و انتخاب حَکَم، با ممانعت مردمانش روبرو شد؛ حال اگر رای و نظر حاکمِ جامعه اسلامی ( اقبال به منصوبِ نایب امام زمان) عملی گردد، گویا پیغامی عملی از جنس #لبیک_یامهدی برای حضرت موعود ارسال شده است. و این چنین است که به عصر ظهور نزدیکتر شده ایم.
نکته فوق نه یک فرضیه است، نه یک نوشته تبلیغاتی عقیدتی هیجانی، و نه هیچ چیز دیگر، مگر برآمده از تفکرات و اعتقادات نویسنده آن: احمد متوسلیان.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.