دولت هیچ کاره است؟

اگر دولت هیچ کاره است چرا برای بدست آوردنش، کشور را در سال88 به لبه پرتگاه بردند؟ چرا مجدداً با قدرت تمام آمدند سال 92 ریاست جمهوری را بدست گرفتند؟ اگر هیچ کاره است چرا مجدد سال 96 با قدرت تبلیغاتی داخل و خارج حاضر شدند هر دروغی بگویند و هر تهمتی را به رقیب بزنند تا رأی بیاورند؟ حالا چرا برای #انتخابات_1400 خود را به آب و آتش می زنند و حاضرند برای ادامه قدرتشان منافع ملی را با آب نبات وین عوض کنند؟

▪️اگر دولت هیچ کاره است چرا سال 92 و 96 می گفتند احمدی نژاد کشور را به این روز انداخت؟ اگر دولت هیچ کاره است چرا بین ظریف و جلیلی فرق می گذارند؟ چرا از رئیسی و جلیلی می ترسند؟

▪️اگر دولت هیچ کاره است علت افاضات زیر چیست؟

▪️روحانی: «اگر بخواهیم قیمت ارز به قیمت پارسال می رسد!». 6/6/97

▪️روحانی: «ما همین الان می‌توانیم قیمت دلار را پایین‌تر بیاوریم». 10/5/98

▪️جهانگیری: «در اقتصاد دست دولت بسته نیست‌». فروردین 96

▪️واعظی: «از نظر اقتصادی نرخ ارز ایران ۲۵ یا ۲۷ هزار تومان نیست، ما این کار را کردیم تا بتوانیم اقتصاد کشور را اداره کنیم ». 8/12/99

▪️اگر دولت هیچ کاره است اظهارات حامیانش چیست؟

▪️صادق خرازی: «حاکمیت در این سالها دست اصلاح‌طلبان را باز گذاشت ولی آقایان برنامه‌ای نداشته و ندارند اینکه دولت قدرت ندارد شبیه جوک است».

▪️سعید لیلاز: «اختیاراتی که آقای خامنه ای به روحانی و سران سه قوه داده اگر به چوب داده بود تا الان یک کاری کرده بودند».

▪️فائزه هاشمی: «اگر میخ هم جای مدیران فعلی بگذارند مملکت می‌چرخد».


▪️اگر دولت هیچ کاره است، ابراز پشیمانی حامیان آنها برای چیست؟

▪️پروانه سلحشوری: «بخاطر حمایت از روحانی شرمنده ام. رئیس‌جمهور شرایط را به‌گونه‌ای رقم زد که حامیانش از مردم خجالت می‌کشند».

▪️مصطفی کواکبیان: «خجالت می کشم از اینکه بگویم از این دولت حمایت کرده‌ام».

▪️صادق زیباکلام: «رویم نمی‌شود در چشم کسانی که با تشویق من به روحانی رأی دادند، نگاه کنم؛ شرمنده آنهایم».

▪️محمد صادق جوادی حصار عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی: «اجازه می خواهم از ملت شریف، عزیز و بزرگوار ایران به سهم خود همان قدر که تلاش کردم آقای روحانی رئیس جمهور شود عذرخواهی کنم».

▪️صادق خرازی: «اگر به ۹۲ برگردم به روحانی رای نمیدهم».

▪️بله دولت روحانی هیچ کاره است به این معنا که در این 8 سال، هیچ مدیریتی نداشت و مملکت را رها کرد، اقتصاد و بازار را رها کرد، به امید مذاکره، کشور را تا مرز فروپاشی پیش برد! واقعاً هیچ کاره است! اگر طی 8 سال گذشته دولت نمی داشتیم قطعاً وضع مان بدتر از حال نبود!

https://t.me/Boltan

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.