انتخابات ۱۴۰۰ و یک انتخاب سرنوشت ساز

بسم الله الرحمن الرحیم

انتخابات ۱۴۰۰ و یک انتخاب سرنوشت ساز

نخستین انتخابات ریاست جمهوری در گام دوم انقلاب در خردادماه سال ۱۴۰۰ رقم خواهد خورد. از امت بصیر و انقلابی ما انتظار می‌رود که پس از فراز و نشیب‌های فراوان در گام اول انقلاب، دومین مقام عالی کشور را در گام دوم به گونه‌ای انتخاب کند که در شان این نظام مقتدر باشد.

به اعتقاد ما یکی از مهم‌ترین اقدامات #آتشبهاختیار که باید توسط امت حزب‌الله صورت گیرد و بصیرت نیز همین را اقتضا می‌کند، این است که به جای آن که منتظر بمانیم و ببینیم چه کسانی خود را در معرض انتخاب قرار می‌دهند و سپس در بین گزینه‌های موجود دست به انتخاب بزنیم، خود به دنبال شناخت گزینه‌ی واجد شرایط قانونی" اصلح" برویم و او را به مردم معرفی کنیم تا مردم خود از او برای حضور در انتخابات دعوت کنند.

براساس آموزه های دینی شایسته است که فرد اصلح خود را برای یک جایگاه اجتماعی مطرح نکند؛ ولی اگر مردم مصرانه از او بخواهند، نباید از تکلیف شانه خالی کند.

به نظر می‌رسد در بین شخصیت‌های مطرح واجد شرایط قانونی که تراز شایسته نظام جمهوری اسلامی و ریاست جمهوری اسلامی هستند ؛ #خادم_ملت حضرت آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی، گزینه اصلح می باشند؛ زیرا :

۱) مورد اعتماد امام امت است (رجوع شود به احکامی که امام خامنه‌ای در انتصاب ایشان به تولیت آستان قدس رضوی و ریاست قوه‌ی قضائیه صادر کردند)

۲) امتحان خود را پس داده و در سخت‌ترین شرایط از مسیر ولایت و قانون جدا نشده است

۳) پشتوانه‌ی ۱۶ میلیون رای را در شرایط سخت و نفس‌گیر سال ۹۶ داشته و آنرا حفظ و در ۴سال گذشته بطور چشمگیری آنرا افزایش داده است

۴) قدرت ایجاد وحدت در بین گزینه‌های جبهه انقلاب اسلامی را دارد و همه حاضرند بنفع ایشان کنار بروند

۵) گلوگاه‌های رانت و فساد اداری را به خوبی می‌شناسد (و ان‌شاءالله پس از انتخاب به جای آن که در دستگاه قضایی مقابله کند، در قوه‌ی مجریه به پیشگیری خواهد پرداخت)

۶) با دشمنان خارجی ملت ایران و منافقان و مفسدان داخلی، قاطعانه ،شجاعانه و مدبرانه برخورد می‌کند

۷) مجرب با روحیه جوانی ، پاک‌دست، ساده‌زیست، مردمی و برخوردار از روحیه‌ی جهادی و در یک کلام، تجسم‌بخش "مکتب شهید سلیمانی" است.

* هرچند حضور #خادم_ملت در راس دستگاه قضا بسیار مغتنم و امیدبخش است، لیکن اولویت و ضرورت اجتناب ناپذیر امروز کشور، توجه ویژه به قوه‌ی مجریه است و آیت‌الله رئیسی با تدوین و اجرای سند تحول قضایی، راه را برای آیندگان در قوه‌ی قضائیه باز کرده است و ان‌شاءالله جایگزین ایشان که توسط مقام معظم رهبری منصوب خواهد شد، با فراهم بودن شرایط خواهد توانست این راه را ادامه دهد.

امروز تکلیف قطعی ما #دعوتازخادم_ملت است؛ البته اگر مقام معظم رهبری صلاح ندانند یا خود آیت‌الله رئیسی به هر دلیل نپذیرند، تکلیف دیگری خواهیم داشت؛ ولی این احتمالات نمی‌تواند تکلیف را از روی دوش ما بردارد.

انتخابات ۱۴۰۰ انتخابی سرنوشت‌ساز است؛ اگر ظهور خورشید ولایت عظمی (ارواحنا له الفداء) نیاز به زمینه‌سازی دارد؛ تشکیل دولت اسلامی نیز که از مهم‌ترین مقدمات آن است، بدون آمادگی و زمینه‌سازی قبلی امکان‌پذیر نخواهد بود.

ما با ایجاد پویش‌های #دعوتازخادم_ملت می‌خواهیم زمینه‌ساز تشکیل دولت اسلامی باشیم، ان‌شاءالله.

پویش مردمی #دعوتازخادم_ملت


این لینک را دنبال کنید تا به گروه "دعوت از خادم ملت (۱)"آیت‌الله رئیسی ملحق شوید:
https://chat.whatsapp.com/LLrhYEx0aJBD75LXnKL3nJ

‏این لینک را دنبال کنید تا به گروه "دعوت از خادم ملت (۲)" آیت‌الله رئیسی ملحق شوید:

https://chat.whatsapp.com/CYUHcJA9ywI3i0yc3Z3hly

‏این لینک را دنبال کنید تا به گروه "دعوت از خادم ملت (۳)"آیت‌الله رئیسی ملحق شوید:

https://chat.whatsapp.com/J9hy57TcyFT2GvLyRKe7h4

‏این لینک را دنبال کنید تا به گروه "دعوت از خادم ملت (۴)"آیت‌الله رئیسی ملحق شوید:

https://chat.whatsapp.com/KvX2CncytlyDipBpdSwRKx

‏‏این لینک را دنبال کنید تا به گروه "دعوت از خادم ملت (۵)"آیت‌الله رئیسی ملحق شوید:

https://chat.whatsapp.com/GqIeJExhmg5AvGrZpTLeFG

‏این لینک را دنبال کنید تا به گروه "دعوت از خادم ملت (۶)"آیت‌الله رئیسی ملحق شوید:

https://chat.whatsapp.com/Kf9bVIJdS1O5FmZq26jkl4

‏این لینک را دنبال کنید تا به گروه "دعوت از خادم ملت (۷)"آیت‌الله رئیسی ملحق شوید:

https://chat.whatsapp.com/BAxtPMfVk7x1YHFlXkP8WD

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.