پیشنهاد حذف اصل ولایت فقیه از قانون اساسی یک انتحار سیاسی

حجت الاسلام احمدی:

آقای تاج زاده ! پیشنهاد حذف اصل ولایت فقیه از قانون اساسی یک انتحار سیاسی است


جناب تاج زاده!
هم در فتنه 78 کوی دانشگاه تهران از ابتدا و تا هدایت و تشویق آشوبگران به سمت بیت رهبری و هم در غائله 78 خرم آباد لرستان، از حیث بسترسازی، طراحی، پشتیبانی و هدایت نافرمانی ها در اغتشاشات محور بوده اید، که به همین دلیل توسط مبادی ذیربط از معاونت وزیرکشورعزل شدید.
شما همچنین در فتنه 88 در شمار اغتشاشگران و آشوبگران کینه توز در قبل و بعداز انتخابات نقش ضدانقلاب و ضد ولایت را ایفا کردید که خیانت هایتان لکنه ننگی است که از دامانتان پاک نمی شود. و به همین دلیل مجرم امنیتی شناخته شده و محکومیت امنیتی خود را سپری کرده اید(که لکه ننگ ابدی شماست) اما پس از آن هرگز و هرگز اندکی تغییر و تادیب در شما مشاهده نشده است.
چندی است که تجری در هتاکی پیدا کرده و سفیهانه همپای ضدانقلاب داخلی و خارجی و وقیحانه همصدا با سلطنت طلبان، [حذف ولایت فقیه از قانون اساسی را به سود ایران و ایرانی و دین و روحانی دانسته و از روحانیت درخواست کرده و مدل عراق را پیشنهاد داده اید] و حال آنکه؛
اولا: روحانیت اصیل و انقلابی و مراجع معظم و عرفای حوزات علیمه و از جمله آیات سیستانی، جوادی آملی،مکارم شیرازی،نوری همدانی،علوی گرگانی و... نه تنها به اصل ولایت فقیه معتقدند، بلکه به ولی فقیه و امام خامنه ای عشق می ورزند.[کور باد هرآنکه نتوان دید.]
ثانیا:نمی دانید مکانیزم تغییر اصول قانون اساسی با نهاد مقدس روحانیت و یا فرهیختگان دانشگاه نمی باشد.
ثالثا: حتی نمی دانید که نظر آیت الله سیستانی؛ نافذ بودن حکم فقیه در امور عامه، از مسلمات و محکمات است.چنانکه فرموده اند:
"ولایت در آن چه ـ به اصطلاح فقها ـ امور حسبیه خوانده می‌شود برای هر فقیهی که جامع شرایط تقلید باشد ثابت است و اما در امور عامه که نظم جامعه اسلامی بر آنها متوقف است...
 حکم کسی که ولایت شرعی دارد، در امور عامّه[که] نظام جامعه و معاش مردم بر آن مبتنی است بر همه نافذ است حتی بر مجتهدین دیگر، مگر اینکه علم به خطا بودن آن یا مخالفتش با آنچه از کتاب و سنت قطعاً ثابت شده داشته باشد."
رابعا:مگر نه آن است که آیت الله سیستانی کشور عراق را با مدل ولایت(فقیه)از خطر فتنه آمریکایی ها نجات داد.چنانکه امام خمینی ایران را با اصل ولایت فقیه  از لوث وجود رژیم پهلوی پاک کرد و دفاع مقدس را با پیروزی ایران اسلام بر صدام کافر، سامان داد و همچنین شر منافقین کور دل را از سر مردم ایران کوتاه نمود و آینده ایران را از خطر نفوذی های بیت شیخ ساده لوح ایمن ساخت.
مگر امام خامنه ای،سی و یک سال گذشته با اصل ولایت فقیه ، ایران اسلامی را از خطرات فتنه استکباری و منافقین و ضدانقلاب نرهانید.
خامسا: خیلی پررو هستید،زیرا شما که انقلاب و ساختار حاکمیتی ایران اسلامی را قبول ندارید و همواره نظرات براندازان را نشتخوار می کنید باز از حذف ولایت فقیه از قانون اساسی دم می زنید؛ بهتر است از مطالب و نظرات سخیف خود دست بردارید زیرا حتی نظرات التقاطی شما که آمیخته با تئوری انقلاب مخملی(براندازان) است در میان همقطاران منصف و با وجدان سابقتان جایگاهی ندارد و بدانید که راه قهرمان بازی، در افتادن با اعتقادات مردم قهرمان و شهیدپرور ایران نیست و مخالف جریان پرشتاب آب شنا کردن شما را قهرمان نمی سازد. و بدانید قهرمان مردم ایران اسلامی کسی است که گفت:
"برادران!...والله والله والله از مهمترین شئون عاقبت به خیری، رابطه قلبی و دلی و حقیقی ما با این حکیمی است که امروز سکان انقلاب را به دست دارد."[شهید سلیمانی)

جناب تاج زاده!
اگر قهرمان شدن را جز در طریق مبانی اعتقادی و اصل امامت و پیروی از اصل ولایت فقیه جستجو می کنید؛ سخت در اشتباهید و از عاقبت بخیری محروم خواهید بود و بدانید انتهای خط افراد تندرو و افراطی و همچنین بدخواهان نظام الهی، قطعا و قطعا، در مرحله اول انتحار [سیاسی] است و در مرحله بعدی مشی در تاریکی راه پر از چاه و اقبال از "خودکشی" است.اگر باور ندارید کتاب "روشنفکران" پال جانسون را تهیه کرده و بگویید تا سرنوشت و "صادق هدایت"، "ژان ژاک رسو" و"ارنست همینگو" برایتان بخوانند که همگی خودکشی کرده و جهنمی شده اند.همچنان که آنان به آرزوهای شیطانی خود نرسیدند و دست به خودکشی زدند بیم آن می رود شما همانند آنان به آرزوی خود نرسید( که قطعا نخواهیدرسید) و دست به خودکشی بزنید.
سادسا: خون شهیدان بهشتی، آیت و.... بدست کسانی به زمین ریخته شد که مخالف اصل ولایت فقیه در قانون اساسی بودند؛ چون آنها بودند که بر اصل 110قانون اساسی تاکید ورزیدند و آنرا جامع و مانع ارائه کردند و به تصویب خبرگان رسانده و ملت ایران اسلامی با رائ محیرالعقول 98درصدی آنرا برگزیدند. البته این امر موجب بغض منافقین گردید و ترور آن اندیشمندان انقلابی را طراحی کردند و به مقصد شوم خود رسیده و آن عزیزان را به شهادت رساندند.و جای تاسف دارد که شما همانند مخالفان شهید مظلوم دکتر آیت الله بهشتی که آرزوی حذف اصل ولایت فقیه را بگور بردند بعد از چهل سال پیشنهاد حذف این اصل مترقی را داده اید.
سخن آخر اینکه:
قوله تعالی:
یرِیدُونَ لِیطْفِؤُا نُورَ الله بِأَفْواهِهِمْ وَاللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کرِهَ الْکافِرُونَ. (الصف: ۸)
ترجمه آیه:
(میخواهند نور خدا را با (دم) دهانهاشان خاموش سازند وخداوند تمام کننده ی نور خود است؛ هر چند کافران را ناخوش آید)
اهل تفسیر اعتقاد دارند منظور از نور در آیه،نور امامت و ولایت است و برطبق نظریه متاخرین از فقهاء در عصر غیبت،این نور به حکم استمرار ولایت الله تا قائم آل محمد علیه السلام شامل، فقهای عامل که حافظ دین و مطیع امر ولایت کبرای الهیه؛ یعنی ولایت فقیه است که امروز در شخص شخیص امام خامنه ای "مدظله" متعین است.

منبع: http://golastani.blogfa.com/

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.