بغداد و آبسرد نه؛ پشت دروازه تل آویو ترور شدند

آنها که دستور ترور محسن فخری زاده را به جوخه های ترور دادند، بی تردید در پستو های خود در تل آویو و واشنگتن از او می ترسیدند؛ و گرنه سال ها به کمین نمی نشستند و بارها نقشه ترورش را به اجرا نمی گذاشتند.
*فخری زاده ها و سلیمانی ها، بز دلانه ترور شدند؛ چون ایران اسلامی و متحدانش در چهار گوشه غرب آسیا را قدرتمند کرده و ترسی کُشنده و بی زوال را به عمق اتاق فرماندهی دشمن برده اند.
*نمی دانم اسمش را باید معادله گذاشت یا نا معادله. یک طرف جنایت می کند، اما سوزش و هراسش تشفی پیدا نمی کند؛ و طرف مقابل، جان گرامی خویش را مشتاقانه فدیه می دهد و شهیدانه، بشارت پیروزی می پراکند.
*مولای متقیان علی علیه السلام فرمود «اَرادَتهُمُ الدُّنیا فَلَم یُریدوها و اَسَرَتهُم فَفدَوا اَنفُسَهُم منها. دنیا اراده آنها را کرد، اما آنان هرگز دنیا را نطلبیدند؛ و آنان را به اسارت گرفت، پس جان های خویش را برای رهایی فدیه دادند.»
*اشتنباه نکنیم. فخری زاده و سلیمانی اگر در بغداد و آبسرد ترور شدند، بدان علت است که صدای گام های استوار شان در پشت دروازه های تل آویو شنیده می شود، و رُعب و مهابت آنها، پشاپیش قدم ها شان، بر سر صهیونیست های اشغالگر سایه افکنده است. "ثُمَّ نَصَرْتَهُ بِالرُّعْبِ".
*امروز حتی سپر موشکی "گنبد آهنین" هم تبدیل به آهن قراضه شده و حال آن که هراس از مجاهدان غیور جبهه مقاومت، کُشنده تر از موشک ها، بر روح زمامداران صهیونیست مستولی شده است.
*جنگ است. چه هنگامی که پیشروی می کنید و چه آن جا که به مانع بر می خورید، یا گروهی از همراهان، سستی (یا خیانت) نشان می دهند، هزینه دادن قطعی است. در این مصاف بزرگ، اگر برگزیدگان والا مقام بر زمین می افتند، حتما غمی سنگین است و بی تردید باید انتقام آنها را گرفت. این بر عهده ماست.
*اما هدف را نباید گم کرد. هدف، همان راهبردی است که اگر شهدا بودند، در تحقق آن، ذره ای غفلت نمی کردند: پیشرفت بیشتر، قوی تر شدن و توسعه مداوم توانمدی ها، زدن ضربات استراتژیک به دشمن و مایوس کردن او. اگر دقیق تر بنگریم سلیمانی و فخری زاده پشت درواره های تل آویو ترور شدند و عملیات را باید از همان جا ادامه داد.
*"إِنَّ الجِهادَ بابٌ مِن أَبوابِ الجَنَّةِ فَتَحَهُ اللّه‏ُ لِخاصَّةِ أَولیائِهِ". اگر این باور پا برجاست که جهاد و شهادت، باب گشوده خداوند برای دوستان خاص خویش است و آنها با شهادت خود بشارت پیروزی (رهایی از غم و خوف) را می دهند، پس آمران و عاملان جنایت ترور، عجز خویش را فریاد می کنند و با خبط و خباثت خویش، صرفا کوره جهاد وشهادت را فروزان تر می افکنند.
*سلام خدا بر قبل زینب صبور که با صلابت تمامبه ابن زیاد فرمود "اَلْحَمْدُ للّهِ الَّذی اَكْرَمَنا بِالشَّهادَةِ".
@IMANImohamad51

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.