خانه امن ، نا امن شدنی نیست

محمد دیلم کتولی

امام خمینی ( ره ) کلام مشهوری دارند که : « بکُشید ما را؛ ملت ما بیدارتر می‌شود ،با ریختن خون عزیز ما، تایید شد انقلاب ما. این انقلاب باید زنده بماند، این نهضت باید زنده بماند.)

محسن فخری‌زاده دانشمند صنایع دفاعی کشورمان و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع ، عصر روز جمعه هفتم آذرماه ۹۹ در آبسرد دماوند به وسیله انفجار و شلیک، مورد ترور قرار گرفت .

به گزارش خبرگزاری ها عصر جمعه صدای یک انفجار در بلوار مصطفی خمینی شهر آبسرد خبرساز شد. به گفته شاهدان عینی یک انفجار و پس از آن صدای رگبار شنیده شد که انفجار اول نزدیک خودروی محافظین این دانشمند صورت می گیرد. درگیری تیم ترور با محافظین دقایقی طول می کشد.

در مسیر بازگشت از شمال،خودرو نیسانی پر از مواد منفجره مانع حرکت خودرو ایشان شده و پس از انفجار نیسان ، گروهی دیگر از راه رسیده و خودرو شهید فخری زاده را به گلوله می بندند ، که متأسفانه چهار گلوله به ایشان اصابت کرده و پس از تلاش نافرجام تیم پزشکی به شهادت رسیدند.

گفتنی است نام شهید فخری زاده از مدت ها قبل در لیست سیاه ترور سازمان های امنیتی رژیم تروریست اسرائیل قرار داشته و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر کودک کش این رژیم جعلی ، بارها نام این دانشمند هسته‌ای جمهوری اسلامی را در محافل مختلف بویژه سازمان ملل و شورای امنیت برده وتهدید به ترور وی کرده بود .

اوایل سال 1397، منابع رژیم صهیونیستی اعلام کرده بودند که سازمان جاسوسی این رژیم «موساد» تلاش کرده یک دانشمند هسته‌ای ایران را ترور کند اما عملیات او موفق نبوده است.

???? در این باره وبگاه «واللا نیوز» گزارش داده بود عوامل موساد پیشتر تلاش کرده‌اند یک دانشمند هسته‌ای ایرانی به نام «محسن فخری‌زاده مهابادی» که مسئول راکتور اتمی تهران است را ترور کنند.

این وبگاه اذعان کرده بود تمام دانشمندان هسته‌ای ایرانی که پیشتر ترور شدند یا سوء قصدی علیه جان آنها انجام گرفته، عملیات آن توسط عاملین موساد اجرا شده است.

مقامات اطلاعاتی خارجی موساد به «واللا» گفته بودند که فخری‌زاده در لیست ترور موساد قرار داشت.

نام فخری‌زاده از طریق لیست سازمان ملل در اختیار موساد قرار گرفته بود. وی در این لیست تحت عنوان «دانشمند ارشد وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و رئیس پیشین مرکز تحقیقاتی فیزیک (PHRC)» معرفی شده بود.

محسن فخری‌زاده تنها دانشمند هسته ای ایرانی است که «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نام او را مستقیما در شو تبلیغاتی 2 سال پیش خود به زبان آورده و مدعی شده بود روی برنامه تسلیحاتی اتمی کار می‌کرده است .

⁦✔️⁩ ناگفته نماند که یکی از نمایندگان عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی ، در توئیتی به ملاقات دانشمندان هسته‌ای جمهوری اسلامی با « آمانو » مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اشاره کرده و آنرا یک اشتباه خطرناک از سوی مسئولین سیاست خارجی جمهوری اسلامی دانسته که مستحق پیگیری قضایی است .

⏪ نباید از نظر دور داشت که هرگاه فضای رسانه‌ای و به تبع آن فضای اجتماعی جامعه به سمت تقویت امنیت و دستگاههای امنیتی کشور رفته ، دشمنان از این فضا سوءاستفاده نموده و ضربه ای را وارد می کنند .

در حالیکه سیمای جمهوری اسلامی با پخش « مجموعه تلویزیونی خانه امن » از شبکه یک در حال نمایش اقتدار دستگاههای امنیتی کشور در تقابل با داعش و فضای مجازی نیز با نشر کلیپ هایی در خصوص توفیقات نیروهای امنیتی ایران در کنترل امنیت کشور است ، فرصت طلبی دشمن باعث اختلال در محیط امنیتی کشور شده است .

✅ قدر مسلم اینکه مسئله اصلی نظام جمهوری اسلامی مقابله با جنایت رژیم صهیونسیتی و اتکا این رژیم تروریستی به مسئله نفوذ ، ترور و حذف در جهت جلوگیری از پیشرفت های علمی، تکنولوژی و فناوری نظامی_امنیتی می باشد .

مسئله ای که سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز به آن اشاره کرده و گفتند:« ترور دانشمندان هسته‌ای آشکارترین تقابل خشن نظام سلطه برای جلوگیری از دستیابی ما به علوم مدرن است.»
همین یکی دو ماه پیش بود که سردار سلامی گفته بود :« اگر یک تار مو از یک ایرانی کم شود تمام کرک و پشم شما را به باد می‌دهیم. این تهدیدات جدی است و ما جنگ لفظی نمی‌کنیم. همه جا زیر دید ما است و اگر لازم شود زیر تیغ ما است و این پیام ما است. »

این « #خانه_امن » به برکت همین خون های پاکِ به ظلم و جنایت ریخته شده به #امنیت_و_اقتدار رسیده و با کشتن و به شهادت رساندن یکی از مجاهدان ، این جهاد تعطیل بردار نیست .
خوشا به سعادت شهید فخری زاده که مُزد سال ها جهاد در راه خدا را با شهادت دریافت کرد .

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.