پایان ترامپیسم و رویای بی پایان غربگدایی

در کمتر از ۲۴ ساعت از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر خیانت کسانی که چشم امید به بیرون دارند روحانی چنین گفت:در ایران دو دفاع مقدس داشتیم، یکی در برابر عراق و دیگری در برابر ترامپیان!!وی افزود اگر بایدن تصمیمات ضدایرانی ترامپ را لغو کند، می‌توانیم به شرایط ۲۰ ژانویه برگردیم!!
*گفتنی است دیروز مقام معظم رهبری فرمودند: "کسانی که برخی چشم امید به آنها دارند، شرایطشان در کشور خودشان مشخص نیست و نمی‌توانند در مسائل بین‌المللی تصمیم‌گیری کنند. به بیگانگان نمی‌توان اعتماد کرد و منتظر گشایش آنها بود."

*اگرچه سیاستهای ایالات متحده در قبال ایران با تغییر رییس جمهورش تغییر نمی کند ولی حتما شگردش را برای حفظ سرمایه های انسانی خود در ایران تغییر خواهد داد، سرمایه هایی که دیگر پیاده نظام غرب نیستند که متاسفانه خودشان مسئول اجرایی این کشورند!!
* آری، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی که با تقدیم هزاران شهید به دست آمده امروزه روز بازیچه غربگدایانی است کاسه لیسی غرب صفحه اول آلبوم افتخاراتشان است.
همان‌طور که پیش بینی می شد برای آقای روحانی که نه تنها تخم مرغ هایش بلکه حیثیت خودش را هم در سبد برجام گذاشته، راهی جز تکرار این توهمات وجود ندارد.

*فیدل کاسترو درجواب سوال "ترجیح می‌دهید کدام نامزد، برنده انتخابات ریاست جمهوری سال 1960 آمریکا شود؟" گفت:

آمریکا را یک حزب اداره می‌کند که آن حزب صهیونیست است. و دو بال دارد، بال جمهوری‌خواه که جناح افراطی صهیونیست و بال دموکرات که قدرت نرم صهیونیستهاست و هیچ تفاوتی بین اهداف ندارند.https://t.me/Boltan

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.