چرا سران فتنه از ترامپ بدترند؟

ترامپ، نفرت انگیز ترینِ سیاستمداران در دنیاست. خیلی ها او را به خود شیفتگی، عدم تعادل روانی، جنایتکاری، یاغیگری، و بی قانونی می شناسند. نفرت ملت ما از او دو چندان است؛ به خاطر تحریم های ظالمانه و جنایت ترور سردار سلیمانی. او از نگاه ملت ما، مستوجب مجازاتی سخت است.
*این موجود خبیث اما با همه رذالتش، و با وجود آن که چند ماه بود درباره تقلب در انتخابات آمریکا هشدار می داد، ظرف چند هفته از ادعایش عقب نشینی کرد و حاضر نشد یا جرئت نکرد مردم را به نحوی به درگیری خیابانی بکشاند و هشت ماه در خیابان نگه دارد که ده ها کشته برجا بگذارد.
*فاصله رای ترامپ با رقیبش بایدن (در کل 150 میلیون رای ماخوذه) سه چهار میلیون رای، و ادعایش، پذیرفتنی تر از کسی در ایران بود که تعداد رایش در انتخاباتی 40 میلیونی، 11 میلیون رای با رقیب فاصله داشت. (13 میلیون در برابر 24/5 میلیون رای)
*اما بر خلاف ترامپ و حامیانش در حزب جمهوری خواه، ورژن ایرانی آنها، کشور را به مدت هشت ماه تمام در کام آشوب، نا امنی و جنایت کشاندند؛ و حال آن که از خاتمی تا تاج زاده، بعد ها (بارها در محافل خصوصی) اعتراف کردند ادعای تقلب 11 میلیونی، دروغ است و امکان عملی شدن ندارد.
*خیانت بزرگ تر، این بود که به گزارش مطبوعات آمریکایی مانند لس آنجلس تایمز: نمایندگان رهبران جنبش سبز پس از ناکامی در آشوب افکنی و عدم همراهی مردم، از دولت اوباما خواستند تحریم ها را علیه ایران اعمال کند؛ "اما نه به شکل تدریجی که مانند واکسن عمل کند، بلکه دفعتا و فلج کننده"!
*اوباما در کتاب خاطراتش که به تازگی منتشر شده، اذعان می کند که اگر آن اتفاق در ایران رخ نداده نبود، دولت او تصمیم به اعمال تحریم های سخت نمی گرفت. https://b2n.ir/994017
*این، همان گرای خائنانه ای است که رابرت گیتس (رئیس ‌سیا و وزیر دفاع در دولت‌های بوش و اوباما) پس از شنیدن شعار سبزها به نفع اسرائیل در روز قدس 88، از داخل ایران دریافت کرد. او به CNN گفت:
*"به‌دلیل شکاف‌های عمیق در ایران، تحریم اثر گذارتر از گذشته است. ما شکاف‌هایی را شاهدیم که در 30 سال گذشته بی‌سابقه است. مخالفان به جای پیگیری رای خود، سیاست‌های کلان حاکمیت را هدف گرفته‌ اند".
*ترامپ دشمن ماست و ملت ما از او متنفر. از دشمن خبیث، انتظاری جز خباثت نیست. سران فتنه اما در لباس دوست، نفاق ورزیدند و خیانت کردند؛ بنابراین از آنها دو چندان متنفریم. امام خمینی (ره) چه قدر دقیق فرمود "منافقین از کفار بدترند"
@IMANImohamad51
.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.