معاویة ابی لیبرالها

دکتر حسن بیارجمندی

یکی از پیچیده ترین پروژه و عملیات هایی که معاویه ابی سفیان علیه حضرت علی (ع) و حکومت اسلامی او طراحی نمود؛برجسته سازی بعض افراد و چهره ها و نیز تحریک بعض شیعیان علیه آنان و النهایه تحریک عامه و غفلت از خطر خود معاویه بود.

در واقع چندین ماه قبل از سال 35 قمری! امیرالمومنین (ع) مهمترین خطر برای حکومت اسلامی و آینده آن را معاویة بن ابی‌سفیان معرفی نموده بود اما عملیات روانی دستگاه وابسته به معاویه و نفوذ عناصر وابسته به آن حتی در میان شیعیان حضرت علی(ع) مانع از درک این حقیقت گردید و اسلام ناب محمدی(ص) دومین ضربه را از نفوذ فردی و جمعی خورد که جز با صلح امام حسن(ع) و شهادت امام حسین(ع) و نیز اسارت اهل بیت(ع) این انحراف اصلاح نشد.

وضعیت کنونی کشور بنظر نگارنده بی شباهت با مقطع تاریخی یاد شده نیست.سید محمد خاتمی باغی بر انقلاب و نظام اسلامی – که بیش از 10 سال بر بغی خود باقی مانده و توبه نکرده و همچنان در جلسات دو هفته ای اسکایپی فتنه گری می کند – است را باید معاویه ابی لیبرال ها و راهبر و هدایت گر اصلی نفوذ فردی و جمعی در کشور و مسبب اصلی تمام نابسامانی های کنونی دانست که خطر آن بجهت مشی و مرام معاویه ای و نفوذ عناصر آن در درون نظام اسلامی و بهره مندی از ماشین عملیات روانی رسانه ای در خارج و داخل کشور بی سابقه است.

در مورد سید محمد خاتمی و ارتباطات خارجی و داخلی و سوابق او مطالب بسیاری نوشته اند و مستندات بسیاری را افشا کرده اند و البته مستندات طبقه بندی دیگر وجود دارد که بنا به دلایلی منتشر نشده است.سال 97 یکی از افسران میدانی و فتنه گر او که بعد از آزادی از زندان به استان گلستان برای دومین بار سفر کرده بود؛در یک جلسه خصوصی و بعد از سخنرانی و در پاسخ به آخرین سوال یکی از میزبانان علی آبادی نکته کلیدی مطرح می نماید:« خاتمی از من ضد انقلاب تر است[ اما به دلایلی اکنون مصلحت به ورود او به چنین موضع گیری هایی نیست]»

کم تر کسی می داند که خاتمی مجری اصلی پروژه عظیم سند پاریس و نفوذ از طریق صندوق آرا انتخابات بود و هست(در جلسه اخیر اسکایپی به خطوط اصلی این سند مجددا تاکید نموده اند) .او از سال 1388 راس اصلی فتنه و در فتنه 25 بهمن سال 89 از عوامل اصلی این غائله بود و بعد از آن(سال 90 به بعد) تحت راهبرد نفوذ از طریق صندوق آرا و با طعمه سبد آرای انتخاباتی اصلاح طلبان ؛بعض چهره های شاخص اما ساده و طمع کار و...را با خود همراه و از آنان علیه انقلاب و نظام اسلامی بهره برد و می برد.

با این نفوذ از طریق صندوق آرا انتخابات و با وجود تعیین خط قرمز بودن مسئله فتنه و فتنه‌گران و تاکید امام خامنه ای بر این مهم در۱۳۹۳/۰۶/۰۵ که:«مسئله فتنه و فتنه‌گران، از مسائل مهم و از خطوط قرمز است... باید حتماً خطوط قرمز و خطوط فاصل رعایت شوند» ؛ این خط شکسته و بزرگترین نفوذ جمعی به درون کشتی نظام اسلامی صورت گرفت و تمام دستاوردها مادی و معنوی انقلاب و نظام اسلامی را مورد هجمه موریانه وار خود قرار دادند.موضوعی که یکبار دیگر در ۱۳۹۴/۰۴/۲۰ بر آن تاکید شد: «بعضی‌ها هستند که نشان دادند و ثابت کردند که عناصر نامطمئنّی‌اند... بی‌اعتمادی خودشان را برای نظام ثابت کردند، برای کشور ثابت کردند، برای جمهوری اسلامی ثابت کردند؛ هم برای اسلامیّتش، هم برای جمهوریّتش... همین‌هایی که سال ۸۸ آن بازی را راه انداختند، خب اینها با جمهوریّت نظام جمهوری اسلامی مخالفت کردند، بدون هیچ منطقی، بدون هیچ حرف قابل قبول و پسندیده‌ی در مقابل آدم‌های باانصاف... از عناصری که نامطمئن بودنِ خودشان را اثبات کردند، مطلقاً استفاده نکنید»

نگارنده معتقد است که تمام این ویرانگری ها و ویرانی هایی که اکنون پیش روی ملت و همگان است؛ #مسبب_اصلی و #اقوی_از_مباشر آن ،شخص سید محمد خاتمی است و بجای آنکه تمام نورافکن ها بر آن و جریان لیبرال تابانده شود و ابعاد چنین نفوذ و خطری که معاویة ابی لیبرالها برای انقلاب و نظام اسلامی دارد برای همه آشکار گردد؛ با آدرس غلط استیضاح نه تنها نیروهای انقلاب و نظام اسلامی را درگیر این آدرس کرده اند بلکه منجر به انحراف افکار عمومی و نخبگان انقلاب از نقش یک #رییس_جمهور_سایه در تمام این سالها بالاخص بعد فوت هاشمی رفسنجانی در ایران شده اند! در حالی که براساس مستندات موجود و آشکار، خطر باغی بر انقلاب اسلامی همچنان باقی است و آینده این ملت و نظام اسلامی را بطور جدی تهدید می کند و باید نورافکن ها مستقیما بسمت آن تابانده شود

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.