عملیات ترور یا رپورتاژ خبری

۴ آبان ۹۹ فرد شماره دوم القاعده در غزنی کشته شد.
۲۴ آبان ۹۹ اسرائیل مرد شماره دو القاعده را به نیابت از آمریکا در تهران کشته است.

چی شد؟ یعنی فرد شماره دو القاعده که در افغانستان کشته شده بود، زنده شد و به ایران رفت و در تهران،بدست موساد کشته شد!

در چهار آبان خبر کشته شدن حسام عبدالرئوف معروف به ابومحسن المصری و در بیست چهارم آبان خبر کشته شدن عبدالله احمد عبدالله معروف به ابو محمد المصری منتشر شد، از هر دو نفر بعنوان مرد شماره دوم القاعده نام برده شد؛ البته اسم هر دو در لیست تروریست‌های تحت تعقیب سازمان اف‌بی‌آی بوده.

ماجرای از آنجا جالب میشود که خبر کشته شدن ابو محسن المصری بلافاصله منتشر میشود ولی خبر عملیلت ترور ابو محمد المصری که طبق ادعا در مرداد ماه انجام شده مخفی می ماند و منتشر نمی شود! نکته جالب همین جاست انتشار خبر عملیات ترور در خاک ایران با کمک نیروی های اسرائیلی به سفارش امریکا، همزمان باشکست ترامپ در انتخابات و برکناری مارک اسپر از مقام وزارت دفاع ایالات متحده و جانشینی کریستوفر میلر، رئیس مرکز ضد تروریسم سازمان امنیت ملی آمریکا منتشر میشود! کریستوفر میلر، رهبری عملیات های ضد تروریسم امریکا را بر عهده داشته یعنی طراح عملیات های ترور سران القاعده بوده و حالا سرپرست وزارت دفاع امریکا است !

ساده تر بگویم رسانه ها از جمله واشینگتن پست برای معرفی و تثبت جایگاه کریستوفر میلر با فرمول قهرمان سازی گزارشی را منتشر کرد که افکار عمومی را آماده تغییرات و تحولات در پنتاگون کنند.

از طرفی در متن خبر کار فرمای ترور امریکا است و مجری اسرائیل هدف القاعده مکان ایران است و دست آوردی پس از شکست ترامپ، بعبارتی یک تیر چند نشان !

پ ن: ترور ابو محمد المصری در ایران توسط سخنگویی وزارت امور خارجه تکذیب شد.
سیدعلی موسوی

@shomareshmakooszohor

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.