چگونه تمدن نوین غرب به نام زنان علیه ایشان انقلاب کرده است؟!

  در یک مطالعه میدانی در بیست‌و‌هفت دانشگاه، با مشارکت بیش از ۱۵۰,۰۰۰ دانشجو، بیش از ۲۰% دانشجویان دختر در جمعی از دانشگاه‌های برتر امریکا گفته‌اند که در همان سال هدف تجاوز و سوء‌رفتار جنسی بوده‌اند…
ادامه مطلب

انقلاب جنسی علیه زنان!

  مکرر در مطبوعات امریکایی و اروپایی، میزان بالای زن‌‏آزاری‏‌ها و شکنجه‏‌ها و بی‏‌مهری‌ها منتشر شده است. فرهنگ غربی در مورد زن و بی‏‌بندوباری و به ابتذال کشاندن زنان آن مناطق، موجب شده است که بنیان خانواده، سُست و متزلزل گردد و خیانت زن و مرد به یکدیگر، در داخل خانواده چندان مهم شمرده نشود. 
ادامه مطلب

رواج فرهنگ برهنگی؛ قطعه‌ای از پازل استعمار فرهنگی

  اهمیت این بعد از رویکرد استعماری علیه ملت‌ها آن‌قدر جدی است که امام خمینی(ره) آن را بسیار جدی‌تر از صدمات اقتصادی ناشی از استبداد و استعمار برآورد می‌کنند. ایشان در این زمینه می‌فرمایند: «صدماتی که کشور ما از فرهنگ رژیم شاهنشاهی خورده است قابل‏‎ ‎‏مقایسه با ضررهای اقتصادی و غیره نبوده». نکته بسیار مهم در این زمینه این است که طرح شوم
ادامه مطلب

رمزگشایی از دروغ بزرگی به نام آزادی زن؛ حجاب بانوان؛ تحقیر یا تکریم؟!

  رهبر معظم انقلاب: «حجاب، تکریم آن کسی است که در حجاب است. حجاب زن، تکریم زن است. در بیشتر کشورها در گذشته، در قدیم، در همین اروپا تا دویست سیصد سال پیش، زن‌های اعیان و اشراف حجابی روی صورتشان می‌انداختند؛ در بعضی از فیلم‌های قدیمی شاید دیده باشید. یک حجاب می‌انداختند که چشم‌ها به روی آن‌ها نیفتد. این، تکریم است. در ایران باستانی زن‌های اعیان و اشراف
ادامه مطلب

اظهارات صادقی راجع به اصل ۱۱۳ ناشی از جهل او به قانون اساسی است

  اظهار نظر محمود صادقی نسبت به اصل ۱۳۳قانون اساسی باعث واکنش دکتر بیارجمندی شد.
ادامه مطلب

کدام چهره‌های مشهور فرهنگی، سیاسی و امنیتی با آمدنیوز پیوند داشتند؟!

  فهرست آگاهان امنیتی خطرناک‌ترین و پوششی ترین شبکه مرتبط با آمدنیوز هست. شناسایی و انهدام این شبکه نفوذی امنیتی شاید سخت ترین ماموریت روزهای آینده سازمان اطلاعات سپاه است.
ادامه مطلب

دو كلمه حرف حساب با رئيس‌جمهور!

  رهبري نه در بانك مركزي و نه در شوراي پول و اعتبار و نه در كميته مبارزه با قاچاق كالا و ارز و نه در هيئت‌ دولت نماينده‌اي ندارند كه در مورد حسن و قبح يك تصميم‌گيري و تصميم‌سازي اظهارنظر كنند.
ادامه مطلب

خسارت تداوم برجام به عهده کیست؟

  پس از خروج آمریکا از برجام، دولت که از ناتوانی اروپا در عمل به تعهدات برجامی‌اش آگاه بود، بیش از یک سال به امید مذاکره با اروپا و یافتن راه‌حل دیپلماتیک، به صورت کاملاً یک طرفه تعهدات برجامی خود را انجام داد اما سوالی که مطرح می‌شود این است که چه کسی مسئول این خسارت است.
ادامه مطلب

جعبه سیاه در تهران گشوده می شود

  سپاه پاسداران در کردستان عراق، فقط تروریست های نظامی شکار نمی کند؛ چنان که شهریور 97، مقرّ اصلی گروهک تروریستی دمکرات را در کوی سنجق با حملات موشکی منهدم کرد و برخی سران آن را به هلاکت رساند.
ادامه مطلب

آقای رئیس جمهور لطفا معما طرح نکنید!/ آیا نیاز است کسی از مسئولان قربانی شود؟

  درباره سخنان ابهام آمیز روحانی/متاسفانه مردم بعضا دچار مشکل و قربانی برخی اهمال کاری های مسئولان هستند. از این جهت بیشتر از اینکه رئیس جمهور خود را قربانی کند مملکت نیازمند مدیریت درست است تا مردم قربانی روند مضمحل کنند و مشکل آفرین نشود.
ادامه مطلب

مگرآمدنیوز کدام خیانت را کرد که زنجیره‌ای‌ها مرتکب نشده باشند

  یک روزنامه زنجیره‌ای، از اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌خاطر بازداشت مدیر کانال ضدانقلابی آمدنیوز تشکر کرد.
ادامه مطلب

چه کسی آمار روح الله زم را به سپاه داد؟

  بخشی از سرنخ ماجرا به دست پدر روح الله زم باز شده است. پدر وی طی گفتگویی تاکید کرده‌ که از دستگیری و بازداشت پسرش خبر نداشته است.
ادامه مطلب

جزئیات اولیه از شکار "روح‌الله زم" توسط سپاه

  مسئول طراحی و اجرای عملیات اخیر در سازمان اطلاعات سپاه: مهمترین ویژگی این عملیات،معماری دقیق و چند لایه اطلاعاتی است که طی آن و با استفاده از روشهای نرم اطلاعاتی، سوژه مورد نظر از مجموعه سپرهای حفاظتی که از سوی سرویسهای جاسوسی بیگانه برای او فراهم شده بود جدا شد و وارد تور سازمان اطلاعات سپاه گردید
ادامه مطلب

با گران کردن بنزین موج جدید تورمی ایجاد نکنید!

  تحریم نفت، در حال پایان دادن به تورم مزمن در ایران است
ادامه مطلب

همدستان داخلی روح‌الله زم چه کسانی هستند؟

  روح الله زم یا همان نیما که روز گذشته توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در خارج از کشور بازداشت شد، در داخل کشور دارای همکارانی بود که برای او تولید محتوا می‌کردند.
ادامه مطلب