به بهانه اظهارات وقیحانه دبیرکل «اتحاد ملت»

  سند رقت‌بار از یک حزب مدعی اصلاح/ اصلاح‌طلبان از رنجش و ریزش حاشیه‌نشین‌ها لذت می‌برند؟نگاه منفعت محور، آن هم منافع جناحی و بر محور کسب قدرت به مردم هم در میان اصلاح‌طلبان مسبوق به سابقه است؛ مردم فقط وقتی مردم و فهیم و سیاستمدار هستند که به ما رأی بدهند!
ادامه مطلب

بسترهای قانونی تبدیل آرای اعتراضی مردم به آرای انتخاباتی تحول آفرین را فراهم کنید

  اختلال در فرآیند حق نظارت و تبدیل آرای اعتراضی به انتخاباتی، نقض حقوق اساسی ملت است
ادامه مطلب

افسردگی بعد از زایمان اصلاح طلبان/ اصلاح طلبان طاقت شکست ندارند !

  اصلاح طلبان جریان تحت رحم اجاره ای تئوریزه شده خود؛ پس از ۶سال زایمانی پر سر و صدا نموده است که نه تنها حاضر نیستند نسبیت آنرا بپذیرند و بشدت وابستگی آنرا منکر می شوند بلکه با چنین زایمانی دچار افسرگی شدید و مفرطی شده اند که هر چه پیش تر می رود بر شدت و آثار جنون آمیز سیاسی آن افزوده تر می شود.
ادامه مطلب

اطلاعات جدید از اقدامات رهبرانقلاب در مواجهه با آشوب‌ها/ نامه مهم رهبر انقلاب به مجلس

  پیش‌بینی رهبر انقلاب در آذرماه سال گذشته درباره نقشه دشمن برای ایجاد آشوب در سال 98، درست از آب درآمد و این‌بار به بهانه‌ اعتراض به سهمیه‌بندی بنزین، بار دیگر پروژه‌ی آشوب در کشور کلید خورد.
ادامه مطلب

لزوم استفاده از تکنولوژی و فضای مجازی برای پیشرفت انقلاب (زلال بصیرت)

  بسیاری از افراد، رشد انسانی را صرفا در امور مادی لحاظ می‌کنند؛ برخی سیاستمداران رشد را تسلط بیشتر بر دنیا و افزایش گستره قلمرو حکومت خویش می‌دانند؛ برخی از مردم نیز رشد را رفاه بیشتر و بهره‌بردن از غذا و پوشاک و مسکن بهتر می‌دانند؛ حال باید ببینیم تعریف ما از رشد چیست؟
ادامه مطلب

مشکلات کشور تقصیر همه است بجز «اصلاح‌طلبان»

  مدعیان اصلاحات در حالی این روزها «طلبکار» شده و «از پاسخگویی فرار می‌کنند» که مشکلات اقتصادی و معضلات معیشتی کشور ماحصل سیاست‌ها و حمایت‌های آنها از دولت تدبیر و امید است.
ادامه مطلب

چهره های "تکرار"ی در دولت؛ یاران "میرحسین" در کابینه "روحانی" چه می کنند؟

  بررسی اعضای معرفی شده از سوی میرحسین موسوی برای تشکیل کابینه خود نشان می دهد دقیقا ترکیب کابینه حسن روحانی و وی مشابه یکدیگر هستند.
ادامه مطلب

پنج اختلاف مهم اغتشاشات ۹۸ با فتنه ۸۸

  در فتنه ۸۸ اصلاح طلبان بین دو عنوان یاد شده هیچ تفاوتی قائل نمی‌شدند و هرگونه حرکت آشوبگرانه را هم نوعی حق شهروندی می نامیدند.
ادامه مطلب

«فرمان اقتصادی» کشور باید از دولت گرفته شود

  در پی تصمیم دولت در اجرای نادرست طرح اصلاح مدیریت مصرف سوخت که تبعات جبران‌ناپذیری برای جامعه داشت، جمعی از کارشناسان اقتصاد و انرژی در نامه‌ای صریح‌اللحن خطاب به رییس‌جمهوری خواستار انتشار اسامی کارشناسان موافق شوک بنزینی و اسناد کارشناسی مرتبط با این موضوع شدند و آمادگی خود را برای مناظره با کارشناسان دولت اعلام کردند.
ادامه مطلب

رمزگشایی از سخنرانی اخیر فرمانده کل سپاه پاسداران

  سخنان سردار سلامی در دیدار بسیجیان با رهبر انقلاب، ناظر به تغییرات در چشم‌انداز میدان نبرد و جنس تهدیدات حاضر و پیش روی کشور و انقلاب بیان شده است/  از «یگان تروریسم سایبری» تا فرود «مهناز افشار» در آغوش سعودی‌ها
ادامه مطلب

کارگران باید مالیات بدهند، هنرمندان لازم نیست!/ دولت با سلبریتی‌ها بده بستان دارد؟

  سلبریتی ها خود در این زمان به سبب حمایت ازدولت روحانی در مظان انتقاد قرار دارند و به جای اینکه نامه های طلبکارانه منتشر کنند بایستی پاسخگوی حمایت و تشویق مردم در جهت رای دادن به دولت باشند. 
ادامه مطلب

با کافران چه کارت، گر بت نمی‌پرستی؟! چند نکته درباره سازمان فتنه و شبکه آشوب

  شبکه سازمان یافته آشوب با وجود نقابداری، هویت و کارکرد مشخصی دارند. آنها که ترکیبی از اعضای سازمان های تروریستی و اشرار مسلح هستند، همواره مرتکب جنایت های متعدد شده اند، با رعب افکنی و قداره کشی و شلیک اسلحه، راه را بر مردم بسته اند، اموال عمومی و اتوبوس و مترو و پمپ بنزین ها و بانک ها را در کنار خودوروها و مغازه های مردم عادی به آتش کشیده، و بر حمله به مساجد و حسینیه ها و به آتش کشیدن
ادامه مطلب

چند ملاحظه درباره یک گروگان

  برخی کارشناسان می گویند میر حسین موسوی سالها قبل از این که نامزد انتخابات ریاست جمهوری شود، توسط حلقه های ماسونی تور شده بود.
ادامه مطلب

دادستان ورود کند

   از قورباغه آپز تا دیگ زودپز / آحاد مردم و اقدام در نقطه مقابل هدف گیری دشمن
ادامه مطلب

آیا ملت ایران سیلی خورد؟

  رهبر معظم انقلاب: «اگر راه امام را گم کنیم ملّت ایران سیلی خواهد خورد..!»
ادامه مطلب