ولایت‌فقیه؛ نماد اسلام

  اگر نگاهی به تاریخ بشر از حضرت آدم‌(ع) تا خاتم (‌صلی‌الله‌علیه‌وآله) و از صدر اسلام تا کنون بیندازیم، می‌بینیم که همواره تحولاتی در جوامع صورت گرفته است؛ اما بر اساس آنچه از تاریخ انبیاء و ائمه(‌علیهم‌السلام) به ما رسیده است، نمی‌توان هیچ زمانی را یافت که پیامبر یا امامی به همه اهداف خود در زمینه هدایت مردم رسیده باشد و همگان هدایت شده باشند.
ادامه مطلب

شاخص های حکمرانی اسلامی را بشناسیم و برای تحقق آنها تلاش کنیم

  عید غدیر فرصت خوبی است تا حاکمان اسلامی در زمانه کنونی نوع نگاه خود به حکومت ومردم و شاخص های علوی را از نظر بگذرانند وخود ارزیابی کنند که تا چه اندازه با آن معیارهای متعالی هماهنگی دارند.
ادامه مطلب

افول قدرت آمریکا و تنزل جایگاه ابرقدرتی آن

  آمریکا ۱۸ سال است که هم‌مرز با ایران شده اما جرات حمله ندارد/ مطمئن باشید نیروهای مسلح غافلگیر نخواهند شد/ ترامپ احتمالا آخرین رئیس‌جمهور آمریکا است
ادامه مطلب

نامه صریح دکتر زاکانی به وزیر اطلاعات؛

  بی صبرانه منتظرم در صورت شکایت آقایان در دادگاه، روابط ناسالم و حقوق ضایع شده مردم را با اسناد متقن تقدیم نمایم تا روسیاه شود هر که در او غش باشد.
ادامه مطلب

کودتای زیباکلام علیه دکتر مصدق و در دفاع از آمریکا

  صادق زیباکلام که تاکنون به تظاهر در حمایت از دکتر مصدق در مقابل آیت‌الله کاشانی می‌کرد، حالا حق را به آمریکا می‌دهد و می‌گوید آمریکا دنبال حل بحران نفت بود اما دولت مصدق نپذیرفت!
ادامه مطلب

قلم چی وزیر سایه آموزش و پرورش

  مطرح شدن آقای قلم چی به عنوان وزیر آموزش و پرورش شاید برای خیلی ها تعجب بر انگیز باشد و دلیل آنهم هم نوع رویکرد و نگاهی است که ایشان به آموزش و پرورش دارد .
ادامه مطلب

خطر دو قطبی کاذب "وزارت اطلاعات و جریان انقلابی و حزب اللهی"

  دلسوزان وزارت اطلاعات با عوامل طراح این دو قطبی کاذب برخورد کنند
ادامه مطلب

راهکاری موثر برای مواجهه با سیل شبهات

  یکی از نقص‌ها و ضعف‌های اکثر انسان‌ها این است که انگیزه‌هایشان برای عمل‌، انگیزه‌هایی مادی و بر اساس غرایز، منافع شخصی و رفع نیازهایشان است؛ به عبارت بهتر انگیزه‌های انسان‌ها بیشتر معطوف به بعد حیوانی آنهاست؛ در حالی که خداوند به انسان ویژگی‌هایی داده است که در دیگر مخلوقات وجود ندارد و این ویژگی‌ها باید در رفتار انسان‌ها تأثیر جدی
ادامه مطلب

روایت اصلاح‌طلبی از حواشی تحریم ظریف

  دوستاني كه پيشنهاد مذاكره مي‌دادند و به آن اصرار داشتند، چرا ضمانت اجراي آن را مورد توجه خود قرار ندادند؟ اگر قرار بود كه وارد برجام شويم، بايد فرض مي‌كرديم كه چنانچه طرف مقابل به تعهدات خود عمل نكرد ما چه بايد انجام دهيم تا از ترس عمل ما، طرف مقابل به تعهداتش ملتزم باشد؟
ادامه مطلب

گزارش کیهان درباره گریس ۱/ مقاومت ۲۰- مذاکره صفر

  آزادی نفتکش ایرانی در تنگه جبل‌الطارق که شش هفته پیش با خباثت انگلیسی‌ها توقیف شده بود، نشان داد زبان دیپلماسی در دنیا، زبان اقتدار و قاطعیت است نه قدرت فروشی و التماس پس از آن.
ادامه مطلب

روز مقاومت اسلامی

  بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، روز23 مرداد ماه سالگرد پیروزی و مقاومت 33 روزه حزب الله لبنان در برابر رژیم صهیونیستی به عنوان روز مقاومت اسلامی نام گذاری شده است.
ادامه مطلب

ضرورت رسیدن به زندگی بهتر/نباید دین و زندگی خوب را مقابل یکدیگر قرار دهیم

  برخی در صدد هستند که با رسانه های خود به مردم القا کنند که راه زندگی خوب جدایی و فاصله گرفتن از دین است در حالی که انسان با نگاه داشتن دین خود میتواند زندگی خوب و با آرامشی داشته باشد
ادامه مطلب

با سیاستمدار دروغگویی و پررویی بیشتر آشنا شوید

  مصطفی تاج‌زاده از چهره‌های جریان اصلاحات در روزهای گذشته توئیتی دروغی علیه قوه قضائیه درباره فیلترشدن اینستاگرام منتشر کرد. وی در ماه‌های گذشته نیز بارها اقدام به انتشار دروغ علیه دستگاه قضایی کرده بود.
ادامه مطلب

چالش و بحران امنیت زیست محیطی در زیارت گرگان!

  ساخت و سازهای انبوه و گسترده و با وزن بسیار بالای چند طبقه ای در مناطق شیب دار و خاك‌هایی جنگلی و كوهستانی و حریم رودخانه ها، وجود چشمه های كوچك و بزرگ در طرفین جاده منتهی به زیارت که در فروردین ماه امسال ده ها هکتار را درگیر لغزش نمود کاملا احساس می شود که با وجود عوامل پیشین به بزرگترین و مهمترین چالش و بحران بالقوه امنیت زیست محیطی گرگان مبدل شده است.
ادامه مطلب

نقدی بر سخنان وزیراطلاعات در شورای اداری گیلان

  وزیر اطلاعات اخیرا گفته است: " توجه داشته باشیم به خاطر مسائل و اهداف سیاسی! ، فشارهای دشمنان را به پای ناکارآمدی مسئولان ننویسیم چرا که آمریکا آرزو می‌کند مردم احساس کنند که این فشارها از سوی مسئولان نظام است چون در آن صورت، ملت در مقابل مسئولان نظام می‌ایستند."
ادامه مطلب