عاقبت نماینده های فراکسیون امید که با موگرینی عکس گرفته بودند

 هیچ کدام از نماینده های فراکسیون امید که با موگرینی عکس گرفته بودند به مجلس یازدهم راه پیدا نکردند
ادامه مطلب

کسی باید در رأس حکومت باشد که از طرف خدا مأذون باشد

 یکی از بدترین ظلم‌ها این است که به ما می‌گویند این ایده‌هایی که در زمینه سیاسی به شما القا می‌کنیم از دین‌تان بهتر است، و اگر امر بین آموزه‌های دین و آموزه‌های حقوقی که ما به شما القا می‌کنیم دائر شود، آموزه‌های ما مقدم‌اند. متأسفانه در بسیاری از کشورهای اسلامی بهترین تحصیل‌کرده‌هایشان را به خارج می‌فرستند و همین چیزها را به آ‌ن‌ها یاد می‌دهند. کشور خودمان را ملاحظه فرمایید! بسیاری از کسانی که
ادامه مطلب

مردم ۲ برابر شورای نگهبان رد صلاحیت کردند!

 بررسی آمار منتشر شده از اعلام نتیجه‌ها نشانگر این است که در استان‌های همچون تهران، البرز، ایلام، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان‌های جنوبی و شمالی، سمنان، قزوین، گلستان و مازندران به صورت 100 درصدی نمایندگانشان نسبت به مجلس دهم در مجلس یازدهم تغییر پیدا کرده است.
ادامه مطلب

میزان مشارکت!

 فضای انتخابات در کل کشور بطور خاص متاثر از عملکرد بسیار ضعیف و تقریبا شکست خورده دولت روحانی در بیش از 6سال گذشته و نیز همراهی مجلس معامله گر سیاسی دهم بالاخص لیست امید بود.
ادامه مطلب

آزمون موفق شورای نگهبان استان در انتخابات مجلس یازدهم

 اقتدار مدیریتی ، عدم توجه به فشارها و جو سازی های رسانه ای ، اطلاع رسانی به موقع ، برگزاری نشست های دانشجویی و روشنگری ، تبیین شرایط انتخاباتی همه از نکات برجسته مدیریت بهمنی نژاد بود.
ادامه مطلب

نقش بی نظیر و ستودنی طاهری و نوری در انتخابات گلستان

   پشت پرده پیروزی سنگدوینی و منتظری در گرگان
ادامه مطلب

آیا انگلیسی‌ها می‌پذیرند کودتای رضاخان انگلیسی بود؟کودتای سوم اسفند 1299 به روایت انگلستان

 در خاطرات آیرون ساید هست که ما چند دور با رضاخان صحبت کردیم و تضمین‌های مشخصی از او گرفتیم و در خاطرات جانشین آیرون ساید، اسمایس، این شرایط و تضمین‌ها ذکر شده و به‌عنوان مثال یکی از مصادیق آن این بوده است که کودتاچیان احمدشاه را خلع نکنند و یا اینکه منافع انگلیسی‌ها را به خطر نیندازند.
ادامه مطلب

تقویت اعتقادات نسل آینده، راه قوی شدن کشور

  شاید برای عده‌ای سؤال باشد که چرا باید در ارتش، نهاد عقیدتی سیاسی وجود داشته باشد، بالاتر از اين حتی در ذهن بسیاری از سیاستمداران اين سؤال مطرح است که وجود مقامی در كشور بالاتر از سایر مقامات، به عنوان مرجع دینی چه ضرورتي دارد که در قانون اساسی ذکر شده است؟ مگر دموکراسی نيست؟! مردم به هر کس خواستند، رأی می‌دهند؛ رهبری یک فقیه در رأس حكومت براي چیست؟! اين شبهه در عمق دل بسیاری از سیاستمداران ما
ادامه مطلب

استان گلستان نیازمند نماینده جهادی و ولایی است

 مدیر مسئول گلستان ۲۴ در یاددشتی آورده است: اساساً انتخاب یک کاندیدا بدون اطمینان از صداقت‌اش، صددرصد اشتباه است چراکه صداقت سنگ بنای اعتبار رفتار و کردار هر فرد است.
ادامه مطلب

به چه کسانی باید رأی داد؟

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا با صراحت اعلام کرده است که مردم ایران باید طعم تلخ گرسنگی را بچشند تا به خواسته‌های ما تن بدهند. ترامپ هم از ضرورت فشار سنگین معیشتی بر مردم ایران سخن می‌گوید.
ادامه مطلب

انتظار از دکتر عباسی چیست؟

همه از عباسی انتظار نقش آفرینی در جهت اجماع و دادن بیانیه در حمایت از شورای ایتلاف نیروهای انقلابی استان گلستان را دارند 
ادامه مطلب

مسئولین باید بامردم روراست باشند/زمانی که ولی‌امردستورمیدهد واجب است که همه اطاعت کنند

حضرت آیت الله مصباح یزدی در پانزدهمین جلسه از سلسله جلسات «اخلاق و سیاست» دربارۀ «حق متقابل مردم و زمامدار از نگاه امیرمؤمنان‌علیه‌السلام» فرمایشات خود را ایراد کردند.
ادامه مطلب

نگاهی به بیم ها و امیدها در مواجهه با ایام الله

ایام الله ضمن آنکه می توانند به مثابه آیات الهی موجب آرامش و استحکام دل ها قرار بگیرند، می توانند مایه قساوت دل ها هم قرار بگیرند. قساوت دل از بدترین حالت های یک انسان یا جامعه انسانی است. باز شدن درب قساوت دل به روی انسان ها، یعنی فتح بابی برای بی ایمانی ها، ستمگری ها، جهالت ها و خلاصه ورود به ظلمات. بی اعتنایی و نادیده گرفتن ایامی که به مثابه آیات الهی هستند، اثر خود را در قساوت دل نشان می دهد.
ادامه مطلب

پیامبر (ص)، خاکریز مستحکم در برابر کفار

«بعضی، از دشمن رودربایستی دارند؛ بعضی، ملاحظه ی دشمن را می کنند. ملاحظه ی ملت را باید کرد، ملاحظه ی خدا را باید کرد، نه ملاحظه ی دشمن را. دشمن، دشمن است؛ هرچه ملاحظه کنی و عقب بنشینی، او جلو می آید.... یکی از شاخص ها [در انتخابات مجلس] همین است. مردم در هر جای کشور هستند، به این شاخص توجه کنند. آن کسانی که مرزشان با دشمن و دست نشاندگان دشمن مرز کمرنگی است، اینها برای ورود به مجلس اصلح نیستند.
ادامه مطلب

دستاوردهای دفاعی پس از انقلاب؛ خیره‌کننده و متمایز

در طول 1400 سال تاریخ اسلام، نمی‌توان دوره‌ای را نشان داد که یک جامعه اسلامی رشدي چشمگیر و مطلوب مانند دوره کنونی داشته باشد. این اتفاق به برکت انقلاب پدید آمده و مرهون زحمات حضرت امام(ره) است؛ البته هم رشد و بالندگي امام(ره) و هم فراهم شدن زمینه اين انقلاب در جامعه مرهون تلاش علمای گذشته بوده است. همه افتخارات و عزت‌ها را مدیون امام راحل(ره) و افراد مخلصی هستیم که از آغاز نهضت و در دوران دفاع
ادامه مطلب