«آقا» و چپ‌ها

 اصلاح‌طلبان جدید به جای اندیشه امام، هابرماس را به عنوان الگوی چپ به ایران آوردند تا از او الگوی اجتماعی، فلسفی و سیاسی بگیرند چرا که اندیشه او را دارای سنخیت با خود می‌دانستند/معتقدم نوع مواجهه چپ‌ها با رهبری آیت‌الله خامنه‌ای با صبوری ایشان همراه و آمیزه‌ای از صبوری و مظلومیت بود که موجب عزت بیشتر ایشان شد. این جماعت هم اصلاح‌طلبی را (به تعبیر خودشان) راه بدون بازگشت می‌دانند هم بعضاً تعلقات
ادامه مطلب

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم،

  "نمی‌توان این واقعیت را کتمان کرد که آیت‌الله مصباح یزدی از مصادیق و نشانه‌هایی هستند که مشت ریاکارانه بسیاری از مدعیان آزادی و گفتگو را در دو دهه گذشته باز کردند."
ادامه مطلب

نقش مصباح و سلیمانی در پروژه تمدن‌سازی

 حسن رحیم‌پور ازغدی عضو شورای‌عالی انقلاب فرهنگی در یادداشتی به تبیین نقش محوری آیت الله مصباح یزدی و سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در پروژه تمدن‌سازی اسلامی پرداخته است. متن این یادداشت را در ادامه می‌خوانید
ادامه مطلب

درآمدی بر الزامات شکل‌گیری دولت جوان حزب‌اللهی/ قسمت دوم

 اهمیت و ماهیت دولت جوان انقلابی/در تعریف رکن انقلابی بودن عبارت دولت جوان حزب‌اللهی باید بیان کرد که بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب، دولت حزب‌اللهی عبارت است از: «دستگاه مدیریتی تحقق ارزش‌ها و مسئول اجرای قانون اساسی که ارکان مختلف آن معتقد به اصول و مبانی انقلاب اسلامی باشد.»
ادامه مطلب

درآمدی بر الزامات شکل‌گیری دولت جوان حزب‌اللهی

 قسمت اول: آگاهی‌بخشی سیاسی؛ مقدمه روی کار آمدن دولت مکتبی
ادامه مطلب

تاکید مهمی که مغفول ماند

 رسانه‌های مختلف کشور از میان سخنان اخیر مقام معظم رهبری در روز نوزدهم دی ماه، موضوع واکسن خارجی را بسیار برجسته کردند، اما به برخی نکات دیگر که ایشان اشاره کردند، توجهی نداشتند.
ادامه مطلب

آورده‌های دیوارنوردی در کنگره امریکا

 امروزه اندیشمندان ما باید بتوانند بومی‌گرایی را به صورت متقن به باور عمومی تبدیل کنند. گرچه مراجع روشنفکری و اجتماعی شرق مانند غرب نیستند...
ادامه مطلب

ویژگی‌ها و کارکردهای دولت جوان حزب‌اللهی

  برای رسیدن به دولت جوان حزب‌اللهی در چارچوب یک تدبیر مردم سالارانه باید مراقب گفتمان سازی دشمن بود؛ دشمن حتماً در این باره برنامه دارد و در رسیدن به این هدف بزرگ اخلال می‌کند.
ادامه مطلب

جریان فتنه چگونه سفره مردم را کوچک کرد؟

  نامه‌نگاری لیدرهای فتنه برای تحریم مردم ایران! /مخالفین توافق هسته‌ای در سال ۸۸، حامیان برجام در سال ۹۴!/لیدرها و سران فتنه در اوج آشوب ها در آذر ۸۸ در نامه ای به سران آمریکا مدعی شده بودند که «حکومت ایران به لحاظ استراتژیک احساس قدرت می کند و دستیابی به بمب اتم این قدرت استراتژیک را تقویت خواهد کرد»!
ادامه مطلب

سپاه کدام بخش مهم ارتش آمریکا را بارها تحقیر کرده است؟ +جزئیات

 سالروز دستگیری ملوانان متجاوز آمریکایی / منطقه عملکرد تروریست‌های «سنتکام» کجاست؟حضور و اشغالگری نیروهای متجاوز آمریکایی در یک سرزمین دیگر فقط مختص منطقه غرب آسیا نیست و آن‌ها کره زمین را مانند استان‌های داخل یک کشور تقسیم‌بندی کردند.
ادامه مطلب

پیغام رازآلود: واکسن نزنید، فلج کنید

 اعضای این شبکه،از رنج ملت ما خوشحال، و از موفقیت‌هایش ناراحت می‌شوند.این واقعیت را هنگام موفقیت در تست اول واکسن کرونا،تولید بنزین، سوخت 20درصد، موشک‌های پیشرفته و ارسال ماهواره به فضا دیده ایم.
ادامه مطلب

روایتی از مظلومیت علامه‌ای ذوفنون

 مردی که درعلم وحکمت سلمان گونه و درمبارزه با اشرافیت وانحراف مثل ابوذر و درجهاد تبیینی چون عمار بود/شهرداری معظم تهران کجابودند؟ سازمان‌های فرهنگی ‌رسانه‌ای‌مان کجایند؟ اینها که برای خیلی کوچک‌ترها سنگ‌تمام می‌گذاشتند؟ همین اخیراً برای یک هنرمند ضدانقلاب و یک روحانی دگراندیش شهر را پر از عکس و پوستر کردند.
ادامه مطلب

بنیانگذاران یهودی «فایزر» را بیشتر بشناسید +تصاویر

 «تال زَکس» ، مدیر ارشد «مادرنا» و مسوول پروژه واکسن کوید ۱۹ در این شرکت، اصولا یک «اسراییلی» زاده حیفا است که مدرک خود را از دانشگاه بن گوریون واقع در سرزمین‌های اشغالی گرفته است!
ادامه مطلب

گفتگو با محافظ علامه مصباح در جبهه‌هاي جنگ تحميلي

 اشاره: مطلب زير مصاحبه با يكي از جانبازان جنگ تحميلي و همراهان آيت الله مصباح يزدي در جبهه هاست كه سالها پس از پايان جنگ تحميلي پس از ديدار مجدد با آيت الله مصباح در دفتر ايشان انجام شد.
ادامه مطلب

بيانات بزرگان در مورد علامه مصباح يزدي (ره)

  مقام معظم رهبرى: اين شخصيت عزيز و عظيم القدر، خلاءعلامه طباطبايي و شهيد مطهري را در زمان ما پر كرده است. بدون ترديد در طول مدت رهبري با بركت حضرت آيت الله خامنه اي هيچ شخصيتي همچون علامه محمد تقي مصباح يزدي مورد تمجيد و تاييد ايشان قرار نگرفته است.
ادامه مطلب