پیام قدردانی جلال ایری از مسئولین و مردم شریف و بصیر

‍                                                      باسمه تعالی
اهالی شریف و بصیرحوزه انتخابیه غرب استان ، شهرستانهای کردکوی ،ترکمن،بندرگزوگمیشان
سلام علیکم جمیعا ورحمه الله ؛
اکنون که پس ازماههاتلاش و فعالیت مستمر، به پایان رقابتهای انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی رسیده ایم ، وظیفه خودمیدانم مواردی را ذیلاتقدیم حضورنمایم
۱_خدای ربّ ودود راشاکرم که محبّت این حقیررادردل مردمم برجسته نمودومرا مورداعتماد آنان واقع گردانید.درادامه نیز ازمحضرکبریایی اش عاجزانه استدعا میکنم که توان واستعدادم را افزون فرماید تا در ماموریّتی که مردمم بمن محوّل نمودند سرفراز گردم.
۲_ازعموم مردم حوزه انتخابیه برای حضور معنادارشان درانتخابات سپاسگزاری می نمایم. با وجود همه مشکلات ، حضور پرشکوه درانتخابات و اعتمادبه اینجانب، مسئولیتم را درخدمت صادقانه به انان مضاعف می نماید.
۳_اینجانب به صراحت و صداقت اعلام میدارم به عهدم با مردم و آرمانهای شهدای عالیقدر ومنویات امامین انقلاب و مفادمندرج درقسم نامه نمایندگان و به میثاقم با اهداف جریان اصیل وریشه دار شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی وفادارخواهم بود.
۴_برای عمل به تعهداتم ازهم اکنون دست برادری وهمکاری به همه فعالین عرصه های مختلف سیاسی ، فرهنگی ،اجتماعی، اقتصادی منطقه و همچنین مسئولان و نخبگان و کارآفرینان و تولیدگران و کاندیداها ونمایندگان ادوارمجلس و ائمه محترم جمعه و جماعات و صاحبنظران و دلسوزان و خانواده های معظم شاهدوایثارگران و گروههای جهادی و هیاتهاو...درازنموده، تقاضا و امادگی دارم ازحسن نظرات همه عزیزان بهره مندگردم وکرسی نمایندگی مجلس را به آحاد جامعه تسرّی داده و ازهمه ظرفیتهای منطقه ای وملی برای ارتقاء شاخصهای برخورداری منطقه استفاده نمایم.
۵_ ازاصحاب رسانه ،گردانندگان شبکه های اجتماعی ، مدیران صفحات وگروههای فعال درفضای مجازی و فعالین عزیز ستادهایم که درشرایط خاص ایجادشده ناشی از شیوع ویروس کرونا ، بارسنگین اطلاع رسانی را به دوش کشیده اندصمیمانه سپاسگزاری نمایم و همکاری ویاری آنان رادرادامه خدمتگزاری طالبم.
۶_ ازکلیه مسئولان برگزارکننده انتخابات اعمّ ازهیاتهای محترم نظارت ،اجرایی،بازرسی،نیروهای انتظامی وامنیتی برای ایجادبستری امن وآرام تلاش شبانه روزی نموده اندسپاسگزاری نموده ،امیدوارم درادامه راه نیز از مساعدت های آنان بهره مند گردم .
۷_ بااعلام نتیجه انتخابات ،حجم عظیمی از ارسال پیامهای محبت آمیز ومراجعات، متوجه اینجانب گردیدازاینکه عمیقا به اجرای مقررات و الزامات قانونی و بهداشتی شرایط کرونایی ملتزم هستم وعنایت به اینکه حرمت ایام محرّم را براساس آموزه ای سنت وجماعت فرض میدانم لذا از محبان و علاقمندان و مردم عزیز خواهشمندم ضمن مراعات شرایط یادشده ، اجازه فرمایند دیدارحضوری و مراسم تشکر اینجانب از عزیزان به بعداز ماه محرم و عادی شدن اوضاع وفراهم شدن شرایط تجمع، موکول گردد.بدیهیست برای خود فرض میدانم درهرصورت وبه نحومقتضی پاسخگوی محبت عزیزان خود باشم.
۸_درپایان با توکل برخدا و تلاش جهادی وعالمانه و حسن تعامل با همه ارکان و کارگزاران خدوم نظام وپیروی از رهنمودهای مقام عظمای ولایت برای خود وهمه عزیزان توفیق خدمت وحسن عاقبت و سربلندی ایران اسلامی را خواستارم.
والسلام۱۳۹۹/۶/۲۲
خادم مردم:جلال ایری

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.