نقد کتب ضد مهدویت: کتاب “ضدمسیح اسلامی"

این کتاب که از جدیدترین کارها در زمینه تخریب مهدویت و منجی بشریت است، و در ۲۰۱۳ نوشته شده، در واقع تیر خلاصی بر پیکر منجی مورد نظر اسلام است.این کتاب که از جدیدترین کارها در زمینه تخریب مهدویت و منجی بشریت است، و در ۲۰۱۳ نوشته شده، در واقع تیر خلاصی بر پیکر منجی مورد نظر اسلام است.
کارهای قبلی در واقع بیشتر به اثبات و زمینه سازی فکری برای باوراندن ضدمسیح بودن حضرت مهدی(عج) پرداخته اند و این کتاب با صراحت و بسادگی بیان می دارد که خداوند در مورد آخرالزمان حقایقی را فاش کرده و در مورد ضدمسیح که مسلمانان او را امام مهدی می نامند مطالبی را پیشگویی کرده است.
در انتها، این کتاب ارتباطی بین عدد ۶۶۶ و هیولای مکاشفات یوحنا در کتاب مقدس برقرار می کند. کتاب به لحاظ پژوهشی، یک کار جدید و مادر نیست و به گونه ای تقلید از روش پژوهش و نگارش مبدئانه ریچاردسون است و  مروج کتاب های قوی قبلی از جمله «ضدمسیح اسلامی» ریچاردسون است.
دراین کتاب نشان داده شده که تنها چیزی که می تواند نقش ضدمسیح را بازی کند، اسلام است و اینکه اسلام در تلاش است که خلیفه خود را در خاورمیانه زنده کند و نظم نوین اسلامی جهانی را با یک جهاد بزرگ که در آن اورشلیم فتح می شود پایه ریزی کند.در این کتاب روایات اسلامی در مورد پیشگویی های آخرالزمان و کتاب مقدس مسیحیان با هم مقایسه شده اند و در متن تبلیغاتی کتاب در سایت فروش آمازون، بیان شده که این مقایسه، اطلاعات شگفت آوری را در مورد آخرالزمان فاش می کند که تا بحال در پشت پرده باقی مانده بود.
مشخصات کتاب «ضدمسیح اسلامی» نوشته پریچر
تعداد صفحات : ۲۰۴
زبان : انگلیسی
شابک : ۹۷۸-۱۴۸۲۰۲۰۲۱۲
سال چاپ : ژوئن ۲۰۱۳
انتشارات : CreateSpace Independent Publishing Platform
قیمت : $۷٫۴۱

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.