رئیس دانشگاه آزاد گلستان مطرح کرد

به گزارش گلستان ما؛ حجت الاسلام سید علی طاهری در گفتگو با خبرنگاراین پایگاه خبری پیرامون قتل «جرج فلوید» توسط پلیس امریکا و اعتراضات سراسری اظهار کرد: بالاخره فواره بالابرود سرنگون می شود و عمر نظام  ظالم و ستمگر امریکا در دنیا طولانی نخواهد بود.

وی افزود: پیش بینی مقام معظم رهبری پیرو پیش‌بینی امام خمینی (ره) دررابطه با فروپاشی شوروی سابق که محقق شد و این پیش بینی هم حالا نشانه هایش آشکار شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گلستان با اشاره به ضعف امریکا در کنترل مهار کرونا در این کشور،تصریح  کرد: قبل از اینکه موضوع قیام امریکا با این هیئت حاکمه ظالم و با رفتارهای ضد بشری شروع شود و موضوع کرونا و ضعف شدید مدیریتی امریکا و اروپایی آنها را شدیدا آشکار شدو کسانی که ادعای آنان درسرآمدی تکنولوژی وسلامت گوش فلک را کر کرده بود این چنین رسوا شدند  و جز کشورهای اول درگیر در قضیه کرونا شدند واین ناتوانی نشان داد.

وی شکست اقتصادی امریکا را با حذف دار از معاملات کشورها امکان پذیر دانست و بیان کرد:  در حوزه اقتصادی اگر کشورهای دنیادر باشگاه تحریم مراودات خود را داشته باشند و معاملات خود را از دلار خارج کنند قطعا افول امریکا در بحث  اقتصادی هم خود را نشان خواهد داد.

طاهری  با بیان اینکه مسائل نژاد پرستانه و ضد مردمی امریکا کل دنیا را گرفته بود اما این بار در خود امریکا و مردم خودش در قضیه کشته شدن یک سیاهپوست به دست پلیس خود را نشان داد وبا انتشار گسترده آن در فضای مجازی نشان دادکه آن سیطره خفقان آور رسانه ای امریکا نمی تواند جلوی دفاع از مظلوم را بگیرد.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بحمدالله این آزادی خواهی هم در اروپا  و همه کشورها بازتاب خود را نشان می دهدو مطمئنا این شروع افول هیئت حاکمه ایالت متحده امریکا خواهد بود.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.