انتشار نامه سردار سلیمانی به فرمانده گردان‌های قسام/ هرکس به فلسطین توجه نکند مسلمان نیست

جهان نيوز، شبکه المیادین نامه ای که حاج قاسم سلیمانی قبل از شهادتش به محمد الضیف فرمانده گردانهای قسام نوشته بود را منتشر کرد.

سردار سلیمانی در نامه خود از محمد الضیف به عنوان شهید زنده و رزمنده ای شجاع یاد کرده و به ملت شجاع فلسطین که در محاصره مظلومانه ای در برابر چشمان میلیون ها مسلمان قرار دارند، درود فرستاده بود.

در این نامه حاج قاسم خطاب به محمد الضیف نوشته بود: همه مطمئن باشند که ایران فلسطین را هر اندازه که فشارها بیشتر شود و تحریم ها تشدید شود، تنها نخواهد گذاشت.

حاج قاسم سلیمانی در نامه خود خطاب به فرمانده گردانهای قسام به اسماعیل هنیه درود و سلام فرستاده و از وی به عنوان مبارزی مقاوم یاد کرده بود.

در این نامه حاج قاسم خطاب به محمد الضیف نوشته بود: دفاع از فلسطین افتخاری برای ما محسوب می شود و از این وظیفه در مقابل متاع دنیا چشم پوشی نخواهیم کرد.

حاج قاسم افزوده بود: دوستان فلسطین دوستان ما هستند و دشمنان فلسطین دشمنان ما هستند و این سیاست ما بوده و خواهد بود. دفاع از فلسطین مصداق دفاع از اسلام است و هر که ندای شما را بشنود و توجهی نکند، مسلمان نیست.

در پایان نامه، سردار سلیمانی خطاب به فرمانده گردانهای قسام نوشته شده بود: فجر پیروزی به یاری پروردگار نزدیک خواهد بود زنگ مرگ صهیونیستهای متجاوز به صدا درآمده است. امیدواریم که خداوند به ما توفیق حضور در کنار شما را بدهد و ما را به آرزویمان در شهادت در راه فلسطین برساند.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.