برای تعجیل فرج آقا امام زمان (عج) دعا کنید

حضرت آیت الله وحید خراسانی از همه زائرانی که به کربلا مشرف می‌شوند خواستند برای فرج امام زمان (عج) در شب و روز اربعین دست به دعا بردارند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» این مرجع تقلید در دیدار جمعی از روحانیون و مبلغین، با تأکید بر اهمیت تبلیغ دین، وظیفه اصلی مبلغین را تحکیم اعتقادات، بیان احکام و ترویج اخلاق دانسته و اظهارداشتند: توجه دادن مردم به خدای متعال از طریق بیان نعمت های او و تذکر دادن آنان به ولی عصر امام زمان -علیه السلام- بهترین توشه ای است که می توانید از سفر های تبلیغی بگیرید.

معظم له سپس با بیان روایتی از امام صادق -علیه السلام- ­در مورد اجر کسانی که به شوق امام حسین -علیه السلام- و به خاطر محبت رسول خدا -صلي الله عليه وأله وسلم- ، امیرالمؤمنین -علیه السلام- و فاطمه زهرا -علیها السلام- به زیارت آن حضرت می روند، گفتند: خوشا به حال آنان که با پای پیاده در بیابان ها به سمت کربلا حرکت می کنند.

حضرت آیت الله وحید خراسانی در پایان سخنان خود از همه زائرانی که موفق به زیارت امام حسین -علیه السلام- در اربعین می شوند خواستند که در حرم مطهر آن حضرت در شب و روز اربعین دست به دعا بردارند و برای فرج امام زمان (علیه السلام) دعا کنند.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.