حمایت جریان انقلابی استان گلستان از اقدامات آیت الله رئیسی و مسئولین دستگاه قضایی استان گلستان

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران"شورای ائتلاف وابسته به جریان انقلابی استان گلستان و جبهه ی نیرو های انقلابی استان در گرگان اجتماعی پرشور را به نمایش گذاشت.

در این اجتماع بزرگ و پرنشاط که در سالن اجتماعات حوزه ی علمیه ی امام صادق ع برگزار شد بسیاری از چهره های مهم و شاخص جریان انقلابی گرگان حاضر شدند.
در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین سید محسن طاهری مواردی مهم را در خصوص اهداف شورای ائتلاف و انتخابات پیش روی مجلس و گزینش کاندیداها مطرح نمودند و بر وحدت نیروهای انقلابی استان تأکید کردند.

 لازم به ذکر است که در این نشست انقلابی امت حزب الله استان اقدام به امضاء حمایت نامه های خود در دفاع عملکرد قاطع آیت الله رئیسی و مسئولین دستگاه قضایی استان گلستان در مبارزه با مفاسد اقتصادی نمودند.

متن طومار حمایت از آیت الله رئیسی و مسئولین دستگاه قضایی استان گلستان که توسط  جبهه ی نیرو های انقلابی استان و خانواده های معزز شهدا و ایثارگران  تهیه گردید بدین شرح میباشد :

 بدین وسیله حمایت قاطعانه‌ی خود را از اقدامات فسادستیزانه‌ی  رئیس محترم قوه ی قضاییه  و دستگاه قضایی استان گلستان از جمله مدیرکل محترم دادگستری جناب آقای هاشمیان و  دادستان محترم حجت الاسلام و المسلمین سیدحسینی که بارقه‌ی امید را در دل‌های مردم رنج‌دیده این منطقه ایجاد کرده است، اعلام می‌کنیم که  ضمن تشکر و قدردانی از آنان می‌خواهیم که همچنان تیغ عدالت و قانون را بر گردن مفسدان بزرگ استان بفشارند.

از دولت مردان اکیدا میخواهیم  که ضمن پیروی از مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای و توجه به سیاست های " اقتصاد مقاومتی " از هرگونه اقدام تنش زا خصوصا سیاست های نادرست مدیریتی مانند افزایش نابهنگام قیمت بنزین پرهیز نمایند

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.