تقدیر پرسنل حوزه علمیه امام صادق(علیه السلام) گرگان از سپاه برای دستگیری «روح‌الله زم»

بسم الله الرحمن الرحیم

"و مکروا و مکر الله و الله خیر الماکرین"

 

دستگیری یکی از مهم‌ترین سرشاخه‌های ضدانقلاب (مدیر سایت و کانال تلگرامی آمدنیوز) توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) موجی از امید و خوش‌حالی را برای امت حزب‌الله و ملت رنج‌دیده‌‌ی کشور عزیزمان ایران به وجود آورد و دشمنان کینه‌توز نظام و ضدانقلاب داخلی و خارجی را در وادی ترس و ناامیدی انداخت.

 

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال‌های اخیر با اقدامات بسیار راهبردی خود از قبیل: نابودی داعش، اسقاط پهپاد فوق پیشرفته‌ی آمریکایی و دستگیری زم و نیز اقدامات جهادی در عرصه‌های گوناگونی مانند محرومیت‌زدایی، بسیج سازندگی و امدادرسانی به آسیب‌دیدگان زلزله و سیل در سال‌های اخیر، دستاوردهای بزرگی را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به ارمغان آورده است که مهم‌ترین آن‌ها از قرار زیر است:

 

۱ - محبوبیت روزافزون این نهاد مقدس و انقلابی و اثبات فرمایش حضرت امام خمینی(ره) که "اگر سپاه نبود کشور هم نبود".

 

۲ - اثبات این نظریه‌ که در مقابل دشمن تنها راه، مقاومت و مبارزه و "هزینه‌ی مقاومت بسیار کمتر از هزینه‌ی سازش است".

 

۳ - عقب‌نشاندن دشمن در جبهه‌های گوناگون و در جنگ ترکیبی علیه جمهوری اسلامی و بی‌اثر کردن تهدیدها و تحریم‌ها، به گونه‌ای که امروز آمریکا و ایادی او در منطقه، دائماً به دنبال مذاکره با ایران برای جلوگیری از پیشرفت‌های جبهه‌ی مقاومت هستند.

 

۴ - شکستن هیمنه‌ی پوشالی استکبار جهانی و آمریکای جنایت‌کار و امیدوار ساختن ملت‌های مظلوم و ناامید ساختن کسانی که به پشتیبانی آمریکا دل خوش کرده بودند.

 

۵ - اثبات این موضوع که اگر مسئولان، نهادها و قوای حاکمیتی در چهارچوبه‌ی منویات و سیاست‌های امامین انقلاب حرکت کنند و با توکل بر خدا و اعتماد به توان داخلی و جوانان انقلابی برنامه‌ریزی و اقدام کنند، موفقیت‌های پی‌درپی و پیشرفت‌های همه‌جانبه‌ بسیار در دسترس خواهد بود.

 

در پایان بر خود لازم می‌دانیم از همه‌ی اقدامات این نهاد مقدس خصوصاً دستگیری شگفت‌انگیز این ضدانقلاب تشکر نماییم؛ از خداوند متعال می‌خواهیم که در همه‌ی عرصه‌ها موفقیت‌های بیشتری را برای این نظام مقدس و امت حزب‌الله مقدر و محقق بفرماید؛ ان‌شاءالله.


۹۸/۷/۲۵

اساتید، مسئولان، کارکنان و طلاب مدرسه علمیه امام صادق(علیه السلام) گرگان

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.