شیرازی ها با بیانیه گام دوم آشنا شدند

زهرا نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار «حوزه» در شیراز، با اشاره به برگزاری دوره 9 روزه ویژه طلاب و عموم مردم، اظهار داشت: در راستای منویات مقام معظم رهبری، به مناسبت ایام دهه کرامت و اهداف بیانیه گام دوم انقلاب، دوره آموزشی 9 روزه ویژه طلاب و عموم مردم برگزارشد.

وی افزود: برای نهادینه شدن اهداف بیانیه گام دوم انقلاب باید ارگان‌های دیگر با حوزه‌های علمیه انقلابی و طلاب همسو عمل کنند تا جوانان  زودتر به قله‌های ترقی و رشد برسند.

مدیر مدرسه علمیه غدیریه شیراز تصریح کرد: بیانیه گام دوم محقق نمی‌شود، مگر با ارتقای سطح علمی جوانان و نوجوان بخصوص دانش آموزان دختر که در آینده  جامعه را تربیت خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه دوره‌های آموزش در گرایش‌های مختلف با رویکرد دینی با همکاری اداره کل کمیته امداد امام خمینی شیراز و مدرسه علمیه غدیریه برگزارشد، خاطرنشان کرد: در حاشیه این دوره‌ها نیز مسابقات قرآنی، ورزشی، آموزشی، نماز، بازدید از اماکن مذهبی و تاریخی و نشست‌های عفاف و حجاب برای طلاب و دانش آموزان دختر برگزار شد.

مدیر مدرسه علمیه غدیریه شیراز از برگزاری دوره‌های کوتاه‌مدت 4 روزه با مدیریت اجرایی این مدرسه تا نیمه شهریورماه خبر داد.

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.