تشکیل هیات اندیشه ورزی "گام دوم انقلاب" در گرگان

به گزارش گلستان ما؛ مدیر حوزه علمیه امام صادق(ع)گرگان گفت:یکی از مهمترین وظیفه جریان انقلابی قدم برداشتن در جهت تبیین و اجرای بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری است .

به گزارش گلستان ما؛ حجت الاسلام سید محسن طاهری در نخستین جلسه هیات اندیشه ورز" گام دوم انقلاب" اظهارکرد: با توجه به ایام چهل سالگی انقلاب اسلامی باید نگاه جدیدی را به آینده برای تقویت گفتمان انقلاب اسلامی داشته باشیم.

وی ادامه داد: این دغدغه در بین جریان انقلابی وجود داشت که برای آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی چه موضوعی باید اولویت باشد که بیانیه مقام معظم رهبری چراغ راه برای ایجاد این حرکت جدید بود.

مدیر حوزه علمیه امام صادق(ع)گرگان گفت: این بیانیه باعث شد تا اقشار تاثیرگذار جریان انقلابی در جامعه با چارچوب و وظایف خود بهتر آشنا شوند.

به گفته وی ؛ یکی از مهمترین وظیفه جریان انقلابی قدم برداشتن در جهت تبیین و اجرای بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری است .

طاهری با اشاره به اینکه کارکردن روی بیانیه مقام معظم رهبری می تواند راهگشا باشد ، تصریح کرد: هر نیروی انقلابی باید خود را در برابر جامعه دارای مسئولیت بداند ، اگر همه گروههای انقلابی در هر جایی که قرار دارند به وظایف خود به درستی عمل کنند کشور قطعا در برابر تمام مشکلات موفق می شود .

وی با بیان اینکه در مسیر عملیاتی کردن بیانیه "گام دوم انقلاب " می بایست نگاه استانی هم مورد توجه قرار بگیرد ، افزود: در جهت گفتمان سازی این بیانیه براساس اولویت های موجود باید حرکتی را شروع کنیم و به برگزاری جلسات اکتفا نکنیم .

تشکیل هیات اندیشه ورزی گام دوم انقلاب در گرگان (3)

تشکیل هیات اندیشه ورزی گام دوم انقلاب در گرگان (1)

 

تشکیل هیات اندیشه ورزی گام دوم انقلاب در گرگان (4)

تشکیل هیات اندیشه ورزی گام دوم انقلاب در گرگان (7)

 

تشکیل هیات اندیشه ورزی گام دوم انقلاب در گرگان (10)

تشکیل هیات اندیشه ورزی گام دوم انقلاب در گرگان (6)

تشکیل هیات اندیشه ورزی گام دوم انقلاب در گرگان (9)

تشکیل هیات اندیشه ورزی گام دوم انقلاب در گرگان (8)

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.