از سال ۹۶ تاکنون هیچ جلسه‌ای با موضوع انتخابات نداشته‌ام

 جهان نيوز: تولیت آستان قدس رضوی در خصوص انتشار اخباری مبنی بر برگزاری جلسات انتخاباتی با محوریت وی و حضور شخصیت‌های اصلی جریان اصولگرا در این جلسات، اظهار کرد: تاکنون هیچ بحث انتخاباتی در این جلسات مطرح نشده و در شرایطی که فشار زیادی روی زندگی و معیشت مردم وجود دارد، وارد شدن به مباحث زودهنگام انتخاباتی، جفا در حق مردم است.

حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در گفت و گو با فارس با اشاره به مشکلات معیشتی مردم، وظیفه همه نیروهای انقلاب را همفکری برای یافتن راه‌حل ها دانست و افزود: در شرایطی که هدف دشمن ناامید کردن مردم و بن‌بست‌نمایی از اوضاع است و متأسفانه عده‌ای نیز در داخل آگاهانه یا غافلانه همین خط را دنبال می‌کنند، همه آن هایی که دل در گرو انقلاب و ایران اسلامی دارند، موظفند برای عبور از مشکلات، همفکری و همکاری کنند، چرا که بدون تردید مشکلات موجود راه‌حل دارد و می‌توان با اراده و همکاری، مشکلات را حل کرد.

اگر اراده دولت بر حل مشکلات مردم باشد جریان های انقلابی به میدان خواهند آمد
رئیسی با تأکید بر این که دولت در مسئله اقتصاد مسئولیت اصلی را دارد، افزود: مردم توقع به حقی دارند که مسئولان حاشیه ها را کنار بگذارند و با اراده قوی به میدان بیایند، راه‌حل ها را با شفافیت و صداقت با مردم در میان بگذارند و مرحله به مرحله بر اجرا نظارت کنند.

وی گفت: با وجود نقش اصلی دولت در اقتصاد، هیچ کاری بدون همدلی و همراهی مردم پیش نخواهد رفت، بنابراین اگر یک طرح جامع و نقشه راه با ثبات وجود داشته باشد، جریان های مردمی و انقلابی امیدوار و مصمم به میدان خواهند آمد و ضامن اجرای سیاست ها و اقدامات اصولی خواهند بود.

تولیت آستان قدس رضوی همچنین افزود: برخورد جدی با تخلفات، بستن رانت ها و راه های سوء استفاده و پرهیز از اشرافی‌گری، کمترین انتظار مردم در شرایط فشار اقتصادی و مشکلات معیشتی از همه مسئولان است.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی همچنین در  گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران، درباره شایعاتی مبنی بر برگزاری جلسات انتخاباتی در شهرهای تهران و مشهد، اظهار کرد: بعد از انتخابات سال ۹۶ تاکنون هیچ جلسه‌ای با موضوع انتخابات نداشته‌ام. وی ادامه داد: البته به همراه دوستان دغدغه‌مند درخصوص مسائل مردم، اقتصاد و معیشت جلساتی داشته ام که موضوع آن ارائه راهکارها برای برون رفت از وضعیت و شرایط کشور بود.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.