روز قدس نماد استکبار ستیزی و دفاع از مظلوم است

به گزارش گلستان24؛حجت الاسلام  و المسلمین دکتر سید علی طاهری سرپرست دانشگاه آزاد استان گلستان در رابطه با اهداف امام خمینی (ره) برای شکل گیری راهپیمایی روز قدس گفت: این تصمیم حضرت امام برای ایجاد اتحاد بین مسلمانان و دفاع از مردم مظلوم فلسطین بوده است.

رئیس دانشگاه آزاد شهرستان گرگان با بیان اینکه مردم سراسر جهان و بخصوص مسلمین جهان اتحاد روز افزونی جهت نابودی  دشمناناسلام بخصوص اسرائیل دارند، تصریح کرد: ماهیت این رژیم برای مردم آشکار شده و مردم به خوبی این رژیم غاصب را شناخته اند.

نماینده سابق مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ترس غربی‌ها به خصوص اسرائیل و آمریکا از حضور مردم در صحنه گفت: حضور مردم راهپیمایی های نظیر روز قدس دو تا اثر دارد یکی حمایت مردم از نظام ولایت فقی و یکی دیگر اتحاد مردم کشور می باشد و دیگر اینکه این خبر را به خارج منتقل می کند که مردمان مسلمان با خبر از حال و روز یکدیگر هستند.

حجت الاسلام سید علی طاهری در پایان حضور مردم را در راهپیمایی روز قدس را عظیم و باشکوه دانست؛ ادامه داد:  مردم ولایتمدار گرگان نه تنها در روز قدس  بلکه در دیگر ایام نیز حمایت خود را از انقلاب و نظام نشان داده اند.

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.