مردم با ایستادگی علیه ظلم و فساد درخت تنومند انقلاب را به ثمر رساندند

به نقل از راه اسپی دژ، آخوند سن سبلی امام جمعه اهل سنت روستای پیرواش شهرستان آق قلا در خطبه های نماز جمعه گفت : واژه ظلم یکی از واژه های معادل گناه است. افزون بر اینکه ظلم به معنای خروج از اعتدال است که نتیجه آن تباهی خواهد بود.

وی افزود: بدی اعمال انسان، در آخرت که محل بروز و ظهور حقایق است، آشکارتر می گردد که خداوند در آیه 41 سوره روم میفرماید ظهر الفساد فی البر و البحر بما کسبت أ یدی الناس لیذیقهم بعض الذی عملوا لعلهم یرجعون.یعنی به سبب آنچه دستهاى مردم فراهم آورده فساد در خشکى و دریا نمودار شده است تا [سزاى] بعضى از آنچه را که کرده‏ اند به آنان بچشاند باشد که بازگردند.

حاج آخوند سن سبلی در ادامه با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در 22 بهمن گفت: در زمان طاغوت نیز ظلم و فساد به حد زیادی رواج یافته بود. مردم مسلمان و با ایمان ایران اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) بر علیه ظلم و فساد انقلاب کردند.

امام جمعه روستای پیرواش شهرستان آق قلا خاطر نشان کرد : به همین مناسبت از پنج شنبه 12 بهمن که سالروز ورود امام خمینی (ره) به ایران است تا 22 بهمن پیروزی انقلاب اسلامی را دهه فجر نام گزاری کردند و با جشن و سرور در این ایام انقلاب اسلامی که یک نعمت بزرگ برای ایران است را جشن میگیریم.

وی تصریح کرد: دهه فجر یادآور زحمات و از خودگذشتگی های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و مردم همیشه در صحنه بوده که با ایستادگی علیه ظلم و فساد درخت تنومند انقلاب را به ثمر رساندند.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.