باید همچنان به وضعیت زلزله‌زدگان کرمانشاه رسیدگی کنیم

رئیس قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیا گفت: امروز عرصه خدمت اجتماعی برای ما باز شده و همان‌گونه که مقام معظم رهبری فرمودند باید همچنان به موضوع زلزله‌زدگان کرمانشاه بپردازیم.

به گزارش گلستان ما؛ حسین یکتا در دوازدهمین تجمع استانی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان گلستان اظهارداشت: مقام معظم رهبری به تشکیل جبهه در دفاع از انقلاب اسلامی تاکید داشتند.

وی با بیان اینکه تشکیل جبهه، شکل و شرایط خاص خود را دارد، تصریح کرد: در جبهه گاهی فشار حملات سنگین‌تر می‌شود اما تا خدا نخواهد برگی از درخت نمی‌افتد و این موضوع را در جبهه‌های جنگ شاهد بودیم.

رئیس قرارگاه فرهنگی خاتم‌الاوصیا ادامه داد: ما در 8 سال دفاع مقدس عملیات کربلای 4 را داشتیم و کمتر از 15 روز پس از آن عملیات کربلای 5 را انجام دادیم که تا بصره به پیش رفتیم و قطع‌نامه را به دشمن تحمیل کردیم.

یکتا یادآور شد: از بالای دکل انقلاب اگر به اوضاع دشمن انقلاب اسلامی بنگریم متوجه می‌شویم که وضعیت دشمن بهم ریخته است. دشمنان ما چندین هزار دلار و کشتار زیادی را هزینه کردند تا نظام سلطه و دهکده جهانی را پایه‌گذاری کنند اما در بهمن سال 1357 یک اتفاقی به نام انقلاب اسلامی اتفاق می‌افتد که  فضای نظام سلطه را در جهان فرو ریخت.

رئیس قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیا تاکید کرد: 17 هزار انسان در 8 ماه نخست انقلاب در خیابان‌ها مورد ترور و تعرض منافقان قرار گرفتند و قائله‌های مختلفی را برای نابودی انقلاب پایه‌ریزی کردند.

یکتا با بیان اینکه ما داعش را در سال‌های 58 در ایران پشت سر نهادیم، گفت: ما داعش را در 58 تا سال 60 شکست دادیم و در 8 سال دفاع مقدس نیز شاهد بودیم که از 18 کشور اسیر داشتیم و این بیانگر آن بود که در برابر ایران عراق نبود.

رئیس قرارگاه فرهنگی قرارگاه خاتم الاوصیا گفت: از تاریخ انقلاب اسلامی چیزی به جوانان بیان نشده و جوانان ما از دوران دفاع مقدس همانند دوران ظلم ستم‌شاهی چیزی نمی‌دانند. داعش با برنامه‌ریزی یک دشمن حرفه‌ای راه اندازی شد و ما نیز باید حرفه‌ای در برابر آنها مقابله کنیم.

یکتا افزود: سرپنجه‌های انقلاب اسلامی آن طرف دنیا قرار دارد و ما تنها گوشه‌ای از انقلاب را می‌بینیم. دفاع از حریم دین خدا و ولایت و دفاع از دین زخم‌های زیادی را به تن می‌گذارد ما جنگ سخت را پشت سر گذاشتیم و امروز جنگ نرم را در رو به رو داریم.

رئیس قرارگاه فرهنگی قرارگاه خاتم‌الاوصیا با بیان اینکه انقلاب اسلامی با سرعت به پیش می‌رود، گفت: امروز جوانان انقلابی جبهه دشمن را بهم ریخته است. شهدای ما در دوران دفاع مقدس از کیان نظام دفاع کردند و جان دادند و امروز ما به واسطه این جانفشانی‌ها در کشور آسوده زندگی می‌کنیم.

رئیس قرارگاه فرهنگی خاتم‌الاوصیا گفت: امروز عرصه خدمت اجتماعی برای ما باز شده و همان‌گونه که مقام معظم رهبری فرمودند باید به موضوع کرمانشاه بپردازیم.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.