ناکارآمدی برخی مسوولان باعث عقب‎ماندگی و بروز مشکلات اقتصادی است

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، حجت‎الاسلام والمسلمین سیدمحسن طاهری  در جمع دانشجویان بسیجی شهرستان گرگان اظهار کرد: جنبش دانشجویی یک جنبش ضد استکباری است، نقش‌آفرینان فتنه 88 که دلبسته به آمریکا و غرب هستند هیچ جایگاهی در روز دانشجو و دانشگاه ندارند.

وی تصریح کرد: حضور فتنه‌گران در فضای دانشگاه به نوعی احیای فتنه‌گران و بازگشت جریان فتنه به دانشگاه است و یقینا با جایگاه دانشگاه که یک جایگاه علمی و در خدمت انقلاب است منافات دارد.

مسوول حوزه علمیه امام صادق (ع) شهرستان گرگان افزود: انتظار داریم که مسوولان دانشگاه و مسوولان سیاسی استان در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهند و از ورود چنین عناصری به دانشگاه جلوگیری کنند.

طاهری با اشاره به اینکه در آستانه یوم‎الله 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت قرار داریم، ابراز کرد: مسئله بصیرت اختصاص به زمان فتنه سال 88 نداشت و همه نیروهای انقلابی همواره باید از بصیرت لازم برخوردار باشند.

وی با بیان اینکه باید همواره بصیرت خودمان را به‎روز کنیم، اظهار کرد: بصیرت مقوله‎ای است که نیاز داریم که همواره آن را به‎روز کنیم، نمی‎شود کسی ادعا کند چون در سال 88 از بصیرت بالایی برخوردار بود این بصیرت همواره پایدار است، باید همیشه انسان مراقبت کند از مسائل روز آگاهی داشته باشد.

مسوول حوزه علمیه امام صادق (ع) شهرستان گرگان افزود: افراد بابصیرت باید با بیانات مقام معظم رهبری آشنایی کامل داشته باشیم و نقشه دشمن را که هر روز به شکل جدیدی طراحی می‎شود را مورد توجه قرار دهد تا بتواند از بصیرت لازم برخوردار شود.

طاهری تاکید کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری با برخورداری از بصیرت می‎توان اقدام لازم، سنجیده و به‎موقع در قبال فتنه‎های احتمالی انجام داد.

وی گفت: امروزه یکی از فتنه‎هایی که توسط عوامل فتنه در حال اجراست این است که در اثر ناکارآمدی برخی از مسوولان؛ مشکلات اقتصادی و اجتماعی در کشور افزایش پیدا کند و این زمینه‌ای برای شورش‎های اجتماعی شود.

مسوول حوزه علمیه امام صادق (ع) شهرستان گرگان افزود: وظیفه نیروهای بصیر و انقلابی این است که در همه عرصه‎ها حضور داشته باشند و ارتباط‎شان را با مردم حفظ کنند ضمن اینکه نقشه‎های دشمن را باید برای مردم تبیین کنند در حل مشکلات مردم نیز تاثیرگذار باشند.

طاهری با تاکید بر اینکه نباید منتظر اقدام مسوولان باشیم، تصریح کرد: اولاً باید از مسوولان مطالبه‎گری کنیم و نگذاریم که ناکارآمدی برخی از مسوولان باعث برخی از عقب‌افتادگی‎ها و مشکلات اجتماعی شود ثانیاً با اقدامات انقلابی، خودجوش مردمی و به تعبیر مقام معظم رهبری آتش به اختیار در مورد رفع مشکلات مردم برآئیم.

وی گفت: اکنون حضور نیروهای انقلابی، حزب‌اللهی و بسیجی در جریان کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه نمونه‎ای از آتش به اختیار است.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.