داغ یهودی شدن قدس به دل صهیونیست‌ها خواهد ماند

به گزارش خبرگزاری«حوزه»،پیام حضرت آیت الله علوی گرگانی، در محکومیت اعلام قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر اسرائیل و انتقال سفارت آمریکا به این شرح است:

بسمه تعالی

قال الله تعالی« و مکروا و مکرالله و الله خیر الماکرین»

استکبار جهانی در این روزهای پیروزی امت اسلامی و مقاومت اسلامی، دوباره دست به خباثتی جدید زده است. اگرچه آنها  بارها‌ و ‌بارها، شانس و اقبال خویش را در هماوردی با مقاومت اسلامی به آزمون گذاشته و هردفعه، بیشتر از دفعه قبل  شکستی مفتضحانه خورده  اند، لکن این‌ بار نیز در ایام با سعادت میلاد مسعود منادی وحدت، حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله و سلم)، قدس شریف را به‌عنوان مرکز رژیم صهیونستی به رسمیت شناختند.

آیا هنوز دایه‌داران نظم نوین جهانی، شکست تفکر خاورمیانه جدید را از یاد نبرده اند؟ استکبار جهانی با کمک و معاونت و همفکری برخی رژیم های غاصب، بیش از یک دهه نقشه کشی و تلاش و خون‌ریزی در کشورهای اسلامی برای حفظ این غده سرطانی کرده است تا خاورمیانه را آن‌طور که خود می خواهد تقسیم کند، ولی سودی نبرده است.

این‌جانب، این حرکت مذبوحانه را تقبیح و محکوم کرده و اعلام می کنم که این بار هم دشمنان اسلام مانند دفعات قبل، قطعاً به اهداف خود نخواهند رسید و قدس شریف، همچنان اسلامی خواهد ماند و داغ یهودی‌شدن قدس به دل آنان خواهد ماند.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.