آیت الله رئیسی را فردی کاملا شایسته می دانم/ رای من به ایشان است

به نقل از زرین نامه، آیت الله عبدالهادی حسینی شاهرودی در جمع علمای شهرستان علی آباد کتول اظهار کرد: حدود 20 سال است که آیت الله رئیسی را می شناسم و خصلت هایی همچون دیانت، تقوا، درستکاری، واقع بینی، بی آلایشی و ساده زیستی را در ایشان دیده ام.

وی تاکید کرد: براساس برخوردها، صحبت ها و نشست و برخاست های آیت الله رئیسی در جلسات خصوصی و عمومی، ایشان را فردی درستکار و کاملاً شایسته می دانم.

آیت الله حسینی شاهرودی اذعان کرد: امیدم این است که اگر ملت بزرگ ایران، این مسئولیت را بر عهده آیت الله رئیسی قرار دهند و رهبر معظم انقلاب هم را تایید کنند، ایشان به نحو احسن بتوانند کشور را در مسیر دین، اسلام، انقلاب و در جهت خواسته امام زمان (عج) پیش ببرد.

وی همچنین با اشاره به روحیه حمایت سید ابراهیم رئیسی در زمینه حمایت از تولیدات داخلی، افزود: طبیعی است که موضوع مهم اقتصاد مقاومتی سر لوحه برنامه های ایشان در ابعاد اجتماعی و اقتصادی قرار خواهد داشت.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری در پایان سخنان خود تاکید کرد: من امید بسیار به ایشان دارم و رای خود را هم به ایشان می دهم. برای اینکه وظیفه ام را انجام داده باشم، این مسئله مهم را مطرح کردم.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.