شجره طیبه بسیج تقویت شود

به گزارش خبرگزاری«حوزه»، حضرت آیت الله علوی گرگانی  در دیدار رئیس سازمان بسیج مستضعفین   گفتند: بسیج مایه افتخار است و گزارش عملکرد بسیج مبشراتی است که باعث خشنودی ما گردید و به لطف الهی کشور به برکت بسیجیان زنده است و این بسیجیان هستند که کشور را حفظ کرده اند.

ایشان افزودند: فعالیت های بسیج خیلی خیلی قابل تقدیر است و باید شکر الهی را نمود که در این تشکل، اینگونه جوانان مخلصی حضور دارند.

حضرت آیت الله علوی گرگانی با اشاره به فعالیت های تربیتی بسیج اظهار داشتند: تربیت یافته‌گان ارزشمندی در شجره طیبه بسیج داریم و نیاز است این حرکت تربیتی بیش از پیش تقویت گردد.

استاد حوزه علمیه قم  با بیان حدیثی از امام رضا(ع) مبنی بر ویژگی های مومنین، تأکید کردند: بسیجیان همواره در سختی و راحتی جنگ و در صحنه های گوناگون انقلاب گوش به فرمان ولایت، آماده اجرای دستورات رهبری هستند.

ایشان اذعان کردند: باید برای بسیجیان فعالیت های تربیتی را مستمرا برنامه ریزی کرد تا ضمن تداوم خدماتشان به ملت، دانش و مهارت خویش را ارتقا بخشند.

حضرت آیت الله علوی گرگانی خطاب به دولت تأکید کردند: دولت بایستی با دیدن رشد بسیج، از بسیجیان برای پیشرفت کشور استفاده نموده و انتظار داریم مسوولین در توجه به بسیج کوتاهی نکنند و برای رفع نیازهای بسیجیان و کمک به فعالیت های بسیج از هیچ کوششی فروگذار نکنند.

ایشان در پایان گفتند: بنده همیشه و بویژه در نماز شب دعاگوی بسیجیان هستم، چرا که همواره از جانشان برای انقلاب گذاشته اند  بنابر این قدردان آنان و خانواده شهدا هستم.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.