به نام جماران با هدف ضربه زدن به آرمانهای امام(ره) جماران

به نام جماران با هدف ضربه زدن به آرمانهای امام(ره) جماران

 جماعت اصلاح طلب و فتنه گر اگر فرصت پیدا کنند کل افکار و اقدام امام(ره) را اشتباه می دانند و حکومت و انقلاب امام را هم اشتباه خواهند دانست!! اما ظاهرا با این اوصاف باز سایت جماران اصرار به انتشار افکار این جماعت ضد امام (ره) دارد.
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز سایت جماران که با انتساب به حضرت امام(س) به انعکاس اخبار و اطلاعات بیت حضرت امام(س) مبادرت می ورزد با انحراف کامل از راه و آرمان حضرت امام (س) درصدد ضربه زدن به آرمانهای امام(س) دلها می باشد.
بنا بر این گزارش در قسمت معرفی این سایت آمده است که: " پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران با هدف پاسداشت و ترویج اندیشه های رهبر کبیر انقلاب اسلامی کار خود را در 22 بهمن ماه 1387 بصورت آزمایشی شروع کرده و به فعالیت خود ادامه می دهد." اما به واقع انتشار خبرها و تحلیل های این سایت با این جملات کاملا در تضاد می باشد.
به گزارش خبرنگار ما در تازه ترین مطلب سایت جماران طی مصاحبه با محمدرضا خاتمی از عناصر اصلی فتنه 88 و رییس حزب منحله مشارکت اقدام به انتشار افکار پلید وی در توهین به امام(ره) کرده و گفته باید سخنان امام (ره) مورد باز بینی و تفسیر مجدد قرار بگیرد!!
وی در این مصاحبه اظهار داشته: «اکنون بیست و شش سال از رحلت امام می گذرد و شرایط کشور تغییر پیدا کرده است. آیا مشی سیاسی امام می پذیرد که ما تمام سخنان و مواضع امام را در شرایط فعلی بدون هیچ گونه تغییری اتخاذ کنیم»؟
البته در این خصوص باید گفت که برخی از طرفداران فکری این جماعت سابق بر این نیز معتقد بودند که حتی در زمان حیات امام(ره) هم فکر و راه ایشان درست نبوده است به این عبارات محسن کدیور در سال 1388 توجه نمایید: " فاصله گرفتن جمهوري اسلامي از آرمانهای انقلاب، در واقع چند ماه بعد ازپیروزی انقلاب شروع شد. قصد و عمدي هم از اول در كار نبود؛ اما به نظر مي رسد، اهداف اصلي انقلاب زمين مانده است!!" به معنای دیگر امامی که انقلاب کرده نمی دانسته هدفش چیست و از آن منحرف شده است ولی مزدور فعلی اجانب این را فهمیده است!؟
همچنین یکی دیگر از ارکان فکری حزب منحله مشارکت منتظری پدر و پسر می باشند که اتفاقا آنها نیز قائل به اشتباه امام(ره) می باشند!!
در همین خصوص "احمد منتظری" در سال 89 طی گفت‌وگویی با سایت جرس، ضمن توهین به "سید احمد آقا" فرزند امام(ره) به دلیل مخالفت با افکار پدرش، اقدام امام(ره) در عزل منتظری از قائم مقامی رهبری را اشتباه خوانده و گفته است: "ایشان در تاریخ 6/1/68 نامه ای نوشتند که والله من بازرگان و بنی صدر را از اول قبول نداشتم، واللّه من از اول با قائم مقامی تو مخالف بودم. خلاصه اینکه جواب آن نامه متواضعانه، این نامه تند نبود."
بنا بر این ملاحظه می نمایید که جماعت اصلاح طلب و فتنه گر اگر فرصت پیدا کنند کل افکار و اقدام امام(ره) را اشتباه می دانند و حکومت و انقلاب امام را هم اشتباه خواهند دانست!! اما ظاهرا با این اوصاف باز سایت جماران اصرار به انتشار افکار این جماعت ضد امام (ره) دارد.
همچنین در موارد بسیاری در گذشته نیز سایت جماران اقدام به انتشار مطالب خلافی کرده است و با توجه به اینکه در این خصوص توسط رسانه ها به سید حسن خمینی تذکر داده شده است ولی متاسفانه هیچ اثری بر اصلاح این روند مشاهده نشده است.
به برخی از اقدامات سابق سایت جماران که در رسانه ها بدان قبلا پرداخته شده است توجه نمایید:
*هجمه سایت جماران به حجاب سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۱
بر اساس این گزارش، نکته تامل برانگیز آن جاست که همزمان با این هجمه ای که از سوی شبکه های اجتماعی و سایت های ضد انقلاب علیه حجاب به راه افتاده، سایت "جماران" وابسته به موسسه حفظ و نشر آثار امام خمینی(ره) با گرفتن مصاحبه هایی با نام "خطا و صواب در عفاف و حجاب" به نوعی با این جریان همراهی کرده و به شدت اجباری بودن حجاب را مورد انتقاد قرار داده است.
"جماران" در ادامه سلسله مصاحبه های خود، با نعیمه اشراقی، نوه امام خمینی(ره) و خواهرزن محمدرضا خاتمی دبیرکل حزب منحله مشارکت مصاحبه کرده و نظرات وی را در خصوص حجاب جویا شده است.
*علی‌نژاد: تکذیبیه جماران شرم‌آور/ اشراقی با اکانت حقیقی‌ کامنت گذاشت!پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۲
مسیح علی‌نژاد با اشاره به تکذیبیه نعیمه اشراقی در سایت جماران درباره کامنت توهین آمیزش به امام(ره) و خانواده شهدا نوشت: با چشم‌های خودم دیدم که خانم نعیمه اشراقی با اکانت حقیقی‌شان کامنت گذاشتند.
*به نام جماران؛ به کام دشمنان امام چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۳
پایگاه اطلاع‌رسانی و خبری جماران وابسته به مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س)، اقدام به انتشار سخنان یکی از بازی خوردگان فتنه کرد که وی مدعی شده است: «امروز نه از جمهوری چیزی مانده و نه از اسلام.»!
به گزارش عصر امروز اینها فقط نمونه هایی بود از انحراف سایت جماران که هم به نام امام(ره) و هم به آرمانهای امام(ره) عزیز ضربه زده است و معلوم نیست تا کی قرار است به این روند خود ادامه دهد و مورد تایید سید حسن خمینی نیز قرار بگیرد.
به نظر می رسد در حالی که ظاهرا سر ایشان و مسئولین دفتر حفظ و نشر شلوغ است و به تخلفات این مجموعه رسیدگی نمی کنند باید قوه قضاییه راسا تصمیم جدی برای این سایت بگیرد تا بیشتر از این به امام(ره) عزیز اهانت نشود.

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.