بیانیه به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران

اى كسانى كه ایمان آورده‏اید! اگر خدا را یارى كنید، شما را یارى مى‏كند و گام‏هایتان را استوار می‏سازد

باسمه تعالی

«یَآ أَیُّهَا الَّذِینَ ءَامَنُواْ إِن تَنصُرُواْ اللَّهَ یَنصُرْكُمْ وَ یُثَبِّتْ أَقْدَامَكُمْ‏» سوره محمد(ص)/7
اى كسانى كه ایمان آورده‏اید! اگر خدا را یارى كنید، شما را یارى مى‏كند و گام‏هایتان را استوار مى‏سازد.

خورشید سی و ششمین بهار پرطراوت آزادی در حالی در سرزمین "اسلام و فرهنگ و ادب و ایثار" طلوع می‌کند که جهانیان، محو تماشای عظمت و اقتدار خیره‌کننده ملت ایران شده است و در پرتو امواج بیداری‌بخش این انقلاب بزرگ الهی، مناسبات و معادلات ساخت قدرت جهانی، خارج از اراده مستکبران و نظم ادعایی قدرت‌های سلطه‌گر به نفع مستضعفین و ملل آزاده و حق‌طلب بر هم ریخته و بشریت در حال گذر از یک پیچ تاریخی مهم و سرنوشت ساز قرار گرفته است و بیش از هر مقطع زمانی، بستر تحقق وعده خداوندی برای "حکومت جهانی مستضعفین" و درک ظهور "موعود" مهیا شده است.

هم اكنون بيداري اسلامي و هوشياري مستضعفان جهان، نه تنها فرعون‌هاي شمال آفريقا را به گرداب قهر آميز كشانده است، بلكه كاخ ستم مرتجعان عرب را نيز به لرزه درآورده است.

انقلاب اسلامی ایران،انفجارنوردرجهان ظلمانی مستکبران بود.ملت مومن واستکبارستیزوعدالت خواه ایران اسلامی دراین انقلاب شکوهمند با لبیک به ندای ابراهیم زمان ،خمینی کبیر، کاخ ستم وابسته به اجانب را درهم شکست وحکومتی برپایه احکام اسلامی ورهبری ولایت مطلقه فقیه را بنا نهاد.

ولایت فقیه به عنوان رکن و ریشه نظام اسلامی جایگاه بی‌بدیل در جمهوی اسلامی ایران دارد که هرگونه تلاش در مسیر تضعیف آن با برخورد جدی و بدون اغماض آحاد ملت ایران روبه‌رو خواهد شد.

دشمنی دیرینه ایالت متحده آمریکا با جمهوری اسلامی ایران نشانگر عدم اعتماد به این کشور است و از مسئولان دستگاه‌های دیپلماسی کشور درخواست می‌کنیم از هرگونه برخورد احساسی و به دور از عرف دیپلماتیک با مقام‌های آمریکایی پرهیز کنند.

ما هم‌چنان مي‌مانيم و با تمام فتنه‌انگيزي و دروغ‌‌افکني دشمنان اسلام، انقلاب، و رهبر عظیم‌الشان حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) مبارزه مي‌کنيم؛ و از همه‌ی حقوق مسلم خویش در عرصه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، دستاوردهای بزرگ علمی و فناوری بویژه انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای و دست‌یابی به دانش فضایی، دفاع کرده، اين امانت الهي را به عصر حضور امام عصر (عجل الله تعالی فرجه‌الشریف) خواهیم سپرد.

حوزه علمیه امام صادق علیه السلام گرگان

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.